تیم

VKPAK Machinery واقع در شانگهای ، شهر پیشتاز چین ، مرکز اقتصادی ، مالی ، تجاری و حمل و نقل چین است. ما نه تنها به کیفیت بالای دستگاه خود ، بلکه خدمات عالی مشتری نیز افتخار می کنیم. VKPAK ، به منظور ارائه خدمات خرید یک مرحله ای کارآمد ، از تولید کننده دستگاه برچسب گذاری شروع به کار کرد ، همچنین چندین کارخانه از دستگاه پر کردن ، دستگاه دربندی و دستگاه بسته بندی را سرمایه گذاری کرد و به اشتراک گذاشت. مهندسان تحقیق و توسعه ما می توانند با توجه به نیازهای مختلف مشتری در انواع صنایع مانند مواد غذایی و آشامیدنی ، مواد آرایشی ، مواد شیمیایی ، سموم دفع آفات ، اطلاعات ، ارتباطات و غیره راه حل حرفه ای برای ماشین های سفارشی ایجاد کنند. ارائه راه حل بسته بندی مناسب برای پاسخگویی به نیازهای شما مزیت ما است و ماموریت

ما در مورد راه حل های برچسب زدن خود چسب برای انواع و اشکال بسته بندی ها تمرکز می کنیم. اگر ماشین آلات برچسب زدن مورد نیاز شما برای فرآیند تولید شما ، ما می توانیم راه حل ساده یا مناسب متناسب با برنامه های خاص شما ارائه دهیم.

نمایش کارخانه

ما به کارایی بالا و کاربر بالا در استفاده از احساسات اهمیت می دهیم. و خوشحالیم که مزیت تکنولوژیکی خود را با مشتریان گرانقدر خود به اشتراک می گذاریم. در همکاری طولانی مدت با یک شرکت خوب ، ما تجربه و فن آوری مدیریت پیشرفته آنها را آموخته و پیشرفت و نوآوری زیادی کسب کرده ایم.

VKPAK بر اساس روند و درک تجهیزات اتوماسیون ، ایمان به نوآوری در فن آوری ، رویکرد توسعه خود به خود توسعه ناشی از تقاضای بازار بوده است ، تقاضای بازار منجر به توسعه طولانی مدت شرکت شده است ، این شرکت یک فناوری پیشرو بوده است ، کیفیت برتر ، خدمات فنی خوب ... که دارای شهرت خوبی هستند و مورد حمایت بزرگ شرکت های داخلی و خارجی قرار می گیرند. سفارشات 80٪ به مشتریان عادی و مشتریان پیشنهاد می شود.

حمایت و رضایت شما جهت و انگیزه تلاش ماست. ما تمام مزایای خود را به شما نشان خواهیم داد ، بیایید با هم بزرگ شویم. ما مطمئن هستیم که می توانیم با شما همکاری طولانی مدت و دوستانه داشته باشیم. بخاطر اعتماد شما و خدمات و دستگاه ما.

تیم ما