دستگاه برچسب زدن سطل

بسیاری از صنایع برای ذخیره و حمل مواد و محصولات خود به سطل متکی هستند. مهم نیست که چه نوع شغلی را اداره می کنید ، مهم است که سیستم برچسب گذاری سطل شما قابل اعتماد ، سریع و دقیق باشد.

بهترین راه برای اطمینان از برچسب گذاری صحیح محصولات شما استفاده از سیستم سازگار است. ماشین های VKPAK از نظر مدولار طراحی شده اند و می توانند با انواع لوازم جانبی برای کاربردهای مختلف ترکیب شوند. دستگاه های VKPAK به راحتی می توانند متناسب با اندازه دقیق ظرف شما تنظیم شوند ، آن را دقیقاً در جای خود بچسبانید تا برچسب زده شود. برچسب سطل یک سیستم سریع است که می تواند انواع مختلفی از برچسب ها مانند برچسب های دور تا دور یا برچسب های کناری مسطح برای سطل های مستطیل را در خود جای دهد.

ویدئو:

بسته به امکانات فعلی شما ، سیستم برچسب گذاری سطل ما می تواند یک سیستم مستقل باشد یا در یک خط تولید بزرگتر ادغام شود. توانایی های مهندسی VKPAK قوی است و ما به توانایی مهندسی یک راه حل اتوماسیون طراحی شده برای نیازهای تولیدی خود افتخار می کنیم.

پارامتر اصلی (مدل استاندارد)
دقت برچسب زدن± 1 میلی متر
سرعت برچسب زدن30-45 عدد در دقیقه
اندازه برچسبL: 20mm-285mm W: 20mm-135mm
اندازه محصولقطر: 25 میلی متر - 100 میلی متر H: 25 میلی متر - 300 میلی متر
وزنحدود 185 کیلوگرم
قدرت1000 وات

محلول برچسب زباله سطل

دستگاه برچسب زنی Bucket با شمارنده برچسب کار ساده ای دارد. یک کنترل دسته ای ، صفحه کلید و نمایشگر دیجیتال از پیش تنظیم شده مناسب برای طیف وسیعی از برنامه های برچسب زدن استوانه ای با فرمت بزرگ. دارای موتورهای پله ای برای برچسب زدن سریع و دقیق و گیت کنترل شونده پنوماتیک. یک بالابر سطل با مونتاژ درایو موتوری برای قرار دادن بهینه برچسب. با تشخیص برچسب مات به عنوان استاندارد و به راحتی قابل تنظیم قبل از توزیع و موقعیت برچسب با مقیاس مدرج.

یک راه حل قابل اعتماد برای برچسب سطل و سطل. بازوی بی نظیر برچسب پاک کن در چاپ VKPAK گنجانیده شده است و از واحد یا برچسب استفاده می کند تا ظروف استوانه ای مانند سطل ها و سطل ها را دقیقاً برچسب گذاری کند. بازوی اپلیکیشن رانده شده با کمربند دور سطل سطل یا درام را دنبال می کند تا بر روی برچسب پاک شود.

سیستم نشان داده شده شامل یک برچسب VKPAK در موقعیت افقی برای استفاده از یک برچسب سطل از قبل چاپ شده است. این نوع سیستم برچسب زبانه / سطل می تواند برچسب بزرگتری مانند برچسب عرض 6 or یا 8.5 ″ عرض را برای اطمینان از اطلاعات کامل و قابل خواندن استفاده کند.

برچسب Pail پیشرفته ترین دستگاه برچسب زدن Pail در صنعت است. این به طور خاص برای استفاده دقیق و کارآمد از برچسب جلو یا جلو و عقب در سطل های بزرگ و مربع صنعتی ، سطل ها ، کوزه ها و وان ها طراحی شده است. رویکرد منحصر به فرد VKPAK از گیت های پاک کن ، دستکاری هوا و سیستم های کمربندی تحت کنترل سروو برای تضمین کاربرد ثابت و بدون چین و چروک استفاده می کند. برای بسته بندی سطل ها ، سطل ها ، وان ها و کوزه ها با دسته ، یک ماژول جهت گیری اختیاری هر بار دسته ها را به دقت به سمت برچسب هدایت می کند.

نوع و مشخصات برچسب

برچسب زنی قدرتمند و همه کاره برای برچسب گذاری جلویی یا چند صفحه ای سطل ها ، درها ، کوزه ها و وان ها

ماشین تایپ: دستگاه برچسب زنی ، برچسب سطل ، برچسب سطل

برنامه های برچسب زدن: برچسب گذاری جلو ، برچسب گذاری چند صفحه ای ، برچسب گذاری کامل بسته بندی شده

انواع کانتینر: سطلهای پلاستیکی گرد ، مربع ، کوزه ، سطل ، وان ، فلز و سایر مواد را برچسب بزنید

ساخته شده است تا مشخصات مورد نیاز شما را برآورده کند

اگر به یک راه حل کاربردی ساده نیاز دارید ، برنامه برچسب سطل ما دارای بسیاری از ویژگی های برتر است که برای دستیابی به حداکثر بهره وری کار ، برنامه برچسب سریع و کارآمد را تضمین می کند.

طراحی منحصر به فرد ساخته شده برای حداکثر بهره وری از برچسب زدن

در VKPAK ، ما همیشه به دنبال حالت ها و روش هایی هستیم که به شما در بهینه سازی حداکثر بازده کار کمک کنند. برچسب سطل ما با استفاده از همان روش ساخته شده است.

به برچسب ، یک شبکه خلا t شیب دار با حرکت کوتاه سیلندر هوا (با طول تقریبی 15) متصل شده است که دارای چندین تسمه حلقه دور با سرعت متغیر ، موتور پله ای برای کمک و انتقال تغذیه طولانی است. ، برچسب های نرم از فن های مافین برای تولید خلا استفاده می شود تا قسمت خشک برچسب را در برابر حلقه های o نگه دارد تا حرکت را انجام دهد.

پاک کننده محکم و نمدی که در انتهای شبکه روی برچسب سطل متصل شده است برای تماس با سطح محصول به منظور فشار دادن برچسب برای اتصال اولیه استفاده می شود. برچسب همانطور که محصول پیشرفته از شبکه خارج می شود ، متصل می شود.

اورینگ های موتوری در حالی که برچسب ها پخش می شوند حرکت می کنند و وقتی لبه جلوی برچسب به راس دستمال نمدی می رسد متوقف می شوند. این را سنسور برچسب فوتوالکتریک تعیین می کند که موقعیت توقف را تشخیص می دهد و سازگار است (حتی با طول برچسب های مختلف).

ریل های راهنمای دسته موازی با فاصله نزدیک (برای موقعیت عمودی) نصب می شوند تا قسمت بالای هر محصول را حفظ کنند تا جهت گیری درون خطی داشته باشد ، و محصولات را از حالت چرخش در هنگام حرکت به مونتاژ تثبیت کننده تسمه نگه دارنده دور نگه دارید.

تمام این مراحل به صورت پشت سر هم انجام می شود تا اطمینان حاصل شود که فرآیند برچسب زنی شما به طور مداوم ظرفیت را به حداکثر می رساند و تا حد امکان خرابی را از بین می برد.

ساخته شده با دوام با مواد و اجزای ممتاز

به عنوان استاندارد با تمام کاربردهای برچسب VKPAK ، برچسب زبانه ای ما با استفاده از آلومینیوم آنودایز سنگین و اجزای فولاد ضد زنگ ساخته می شود. ریل های راهنما در نوار نقاله برچسب زبانه تعبیه شده اند تا اطمینان حاصل شود که محصول در پارامترهای مناسب برای برچسب زدن دقیق و سازگار باقی می ماند.

با استفاده از برچسب Pail VKPAK از حداکثر کارایی عملیاتی خود اطمینان حاصل کنید. برای شروع و درخواست پیشنهاد امروز با ما تماس بگیرید.