دستگاه برچسب زدن آمپول

ماشین برچسب گذاری آمپول عمودی اتوماتیک با سرعت بالا ، ماشین برچسب گذاری تحت نظارت سختگیرانه ساخته می شود ، با در نظر گرفتن استانداردهای دقیق gmp برای استفاده در صنایع دارویی و وابسته. استانداردهای کنترل کیفیت بسیار سختگیرانه که در طی فرایند تولید به تصویب رسیده اند ، عملکرد بدون مشکل را تضمین می کنند و به حداقل زمان نگهداری / خاموش شدن نیاز دارند. قرار دادن بالای ماشین در هزینه تولید صرفه جویی می کند و همچنین باعث صرفه جویی در وقت با ارزش می شود. دستگاه برچسب زدن اتوماتیک آمپول دارای سیستم درایو فرکانس متغیر متناوب برای کنترل روان دستگاه برای حداکثر 220 آمپول خارج از دقیقه در دقیقه است. دستگاه های دارای چاپ دسته ای آنلاین. دستگاه فوق العاده بی صدا دارای حداقل آلودگی صوتی است و در نتیجه باعث افزایش بهره وری در بین نیروی کار می شود. قیف خوراکی شیب دار جریان یکنواخت اشیا را برای برچسب گذاری تضمین می کند.

دستگاه برچسب گذاری خودکار برچسب آمپول برای کاربرد دور بالا در آمپول ها. برچسب برچسب آمپول با سیستم مدرن توزیع برچسب کنترل پردازنده میکرو با سیستم سنجش کاربر پسند برای برچسب و محصول همراه است. دستگاه برچسب گذاری برچسب آمپول برای برچسب زدن روی ویال های گرد و سایر اشیا round گرد مناسب است. این بسته به محصولات و اندازه برچسب قادر است تا 200 واحد در دقیقه برچسب گذاری کند. سیستم الکترونیکی و مکانیکی ویژه ای برای استفاده از برچسب های شفاف (بدون نگاه) بر روی ویال ها با سرعت بسیار بالا با استفاده از سیستم سنجش برچسب ویژه اختیاری. واقعاً یک و تنها تار چرخشی با سرعت بالا در اطراف دستگاه برچسب گذاری در دسترس ، با سیستم کنترل سرعت همزمان همزمان تک نقطه ای. سیستم های تشخیص خودکار طول برچسب داخلی ، هرگونه نیاز به تغذیه دستی و ذخیره سازی داده های طول برچسب در حافظه را از بین می برد و هر بار برای تغییر اندازه برچسب و راه اندازی مجدد دستگاه ، همان را بازیابی می کند. بنابراین سیستم باعث صرفه جویی در وقت ارزشمند می شود و از اتلاف وقت در ماشین جلوگیری می کند و به تولید بالاتر کمک می کند.

آمپول چیست؟

آمپول (همچنین آمپول و آمپول) یک ویال کوچک مهر و موم شده است که برای نگهداری و نگهداری نمونه ، معمولاً جامد یا مایع استفاده می شود. آمپول ها از شیشه ساخته شده اند.

آمپول های مدرن معمولاً برای داروسازی و مواد شیمیایی استفاده می شوند که باید از هوا و آلاینده ها محافظت شوند. آنها با ذوب شدن قسمت بالایی نازک با شعله باز مهر و موم شده و معمولاً با جدا شدن از گردن باز می شوند. فضای بالای ماده شیمیایی ممکن است قبل از آب بندی با گاز بی اثر پر شود. دیواره آمپول های شیشه معمولاً به اندازه کافی محکم هستند تا بتوانند بدون هیچ مشکلی داخل جعبه دستکش بروند.

در صورت نیاز به محلول برچسب گذاری آمپول ، VKPAK محصولات زیر را برای تأمین نیازهای شما فراهم می کند