کیسه برچسب زدن ماشین

VKPAK برچسب گذاری کیسه ای را می داند. ما چندین سیستم مختلف برای برچسب زدن کیسه ها طراحی کرده ایم. برای کیسه های پر شده ، VKPAK می تواند برچسب چاپگر یا برچسب اپلیکاتور را روی خط تولید شما قرار دهد تا کیسه ها را پس از پر کردن ، اما قبل از پالت زدن ، برچسب گذاری کند. اطلاعاتی از قبیل کد تاریخ و قرعه کشی ، بارکد و محتویات چاپ شده و یا به طور خودکار روی کیسه موجود در خط نوار نقاله موجود اعمال می شود. این را می توان با هر برچسب VKPAK به دست آورد. مدل و اندازه خاص برچسب بستگی به اندازه برچسب ، ترجیح موتور چاپ و میزان توان تولید دارد.

برای برچسب گذاری کیسه ای پر نشده ، VKPAK سیستم تغذیه و برچسب گذاری کیسه ها را طراحی کرده است. این سیستم با بهره گیری از سیستم رباتیک خلا vac ، کیسه خالی را به واحد برچسب گذاری ارائه می دهد. به محض ارائه کیسه ، برچسب چاپ یا برچسب اطلاعات را روی کیسه خالی اعمال می کند. سپس به سطل آشغال جمع می شود تا منتظر روند پر شدن باشد.

هر دو سیستم برچسب گذاری کیسه ای را می توان با سیستم های پردازش پایگاه داده / سفارش فعلی ادغام کرد و یا به عنوان یک عمل مستقل تنظیم کرد.

ما احساس افتخار می کنیم که خود را به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان و صادر کنندگان یک دستگاه عالی برچسب گذاری کیسه معرفی می کنیم. این به طور گسترده ای در خطوط بسته بندی صنایع مختلف استفاده می شود. این دستگاه با یک فن آوری پیشرفته که کاربرد برچسب یک طرفه یا دو طرفه را تضمین می کند ، به طور گسترده ای برای استفاده از برچسب روی کیسه های ایستاده خالی از پیش ساخته شده استفاده می شود. این دستگاه برچسب گذاری کیسه ای که در مشخصات و تنظیمات مختلف برای مشتریان در دسترس است ، به طور دقیق بر روی پارامترهای مختلف استاندارد استاندارد آزمایش شده است.

انواع دستگاه برچسب گذاری کیسه ای

برچسب تحقیق
یک برچسب reseal در پشت کیسه قرار می گیرد. بعد از باز شدن کیسه ، از این ماده برای بسته بندی مجدد آن استفاده می شود. برچسب کیسه ریز به حفظ محصول برای مدت زمان طولانی کمک می کند.
برچسب جلو
برچسب Front به قسمت جلوی کیسه زده می شود. این می تواند علاوه بر بسته بندی اولیه محصولات ، برای آگاهی از برند استفاده شود. به عنوان مثال می توان برچسب کاهش قیمت را نام برد.
برچسب پشت
برچسب Back به پشت کیسه زده می شود. این می تواند شامل اطلاعات اضافی باشد که بیش از سطح داده شده روی محصول باشد. این برچسب کیسه ای همچنین ممکن است اطلاعات تغذیه ای محصولات را ارائه دهد.

برچسب اتوماتیک VKPAK همه کاره است و اجازه می دهد تا برچسب های یک طرفه یا دو طرفه را روی کیسه های ایستاده یا کیف های خالی از پیش ساخته شده نصب کنید. برای محیط های تولیدی که نیاز به تهیه طیف گسترده ای از محصولات در دوره های کوچک دارند ، ایده آل است.

برچسب کیسه ای سفارشی در بالا و پایین کیسه هایی که در پشته ها معرفی شده و به یک پشته ورق دار منتقل می شوند ، برچسب گذاری می کند. نمونه های محصول شامل موارد زیر هستند: قهوه ، THC ، ماری جوانا ، محصولات مرتبط با ماری جوانا ، ادویه جات.

در صورت نیاز به محلول برچسب گذاری کیسه ای ، VKPAK محصولات زیر را برای تأمین نیازهای شما فراهم می کند