دستگاه لیبل کشی

شیشه ظرفی است که به طور معمول از شیشه ، خاک رس یا پلاستیک ساخته می شود و ظرفیت آن از کسری لیتر تا لیترهای زیادی متفاوت است.

در VKPAK ، ما ماشین های سازگار با محیط زیست و خودکار برچسب گذاری را ارائه می دهیم که استفاده از برچسب برای تجارت تجاری شما را آسان و مقرون به صرفه می کند. کاربردهای برچسب ما برای برچسب های شیشه ماسون ایده آل هستند و کاربرد برچسب سریع ، مستقیم و دقیق را برای هر چیز موجود در شیشه ارائه می دهند

ماشین های برچسب زن خودکار شیشه و پلاستیک

با سیستم برچسب زدن بطری VKPAK بهترین توصیه می شود

در حالی که بسته بندی محصول خود را در یک شیشه ممکن است ساده به نظر برسد. اما فاکتورها و انتخاب های بی شماری بین آغاز تولید و محصول نهایی وجود دارد که مشتری شما از قفسه برمی دارد. یکی از تأثیرگذارترین عناصر بر روی محصول شیشه ای شما ، برچسب آن است. چه از شیشه های شیشه یا پلاستیک استفاده کنید ، چه از اندازه ، یا از رول برچسب استفاده کنید - تنها چیزی که مهم است برداشت شما از مشتری است.

به همین دلیل داشتن یک ماشین برچسب گذاری قابلمه قابل اعتماد برای روند تولید خود بسیار مهم است. اگر به دنبال برچسبی هستید که متناسب با نیازهای شما باشد ، از استانداردهای بهداشتی فراتر رود و هر بار برچسب ها را دقیق استفاده کند ، پس به جای مناسب رسیده اید.

برچسب کوزه های تجاری

شما در زمینه برچسب گذاری شیشه های تجاری خود ، خصوصاً برای محصولات غذایی ، گزینه های زیادی دارید. دو نوع اصلی برچسب شیشه به اندازه cut-t0 هستند که در یک ورق مداوم وجود دارند و می توانند به هر عرض مورد نیاز برش داده شوند. بیشتر تولیدکنندگان رول برچسب هایی را که از قبل برش خورده انتخاب می کنند. این باعث صرفه جویی در وقت و ایجاد یکپارچه تر می شود. در این دو گزینه ، تعداد بی شماری از برچسب ها وجود دارد. ممکن است برای برجسته سازی در قفسه ، از برچسب های برش خورده برای پروژه های ساده یا برچسب های فلزی استفاده کنید. برچسب ها می توانند برای کیفیت بالاتر ضد آب یا وینیل باشند. مهم نیست که از چه نوع برچسبی روی شیشه های خود استفاده می کنید ، حتماً از دستگاه برچسب زنی متناسب ، سریع و دقیق استفاده کنید.

انتخاب برچسب مناسب

فاکتورهای زیادی وجود دارد که باید هنگام سرمایه گذاری در دستگاه برچسب زدن درجه صنعتی در نظر بگیرید. با این حال ، لازم نیست روند کار پیچیده باشد. اگر می دانید به چه چیزی نیاز دارید ، برای دریافت پیشنهاد با تیم دوست ما تماس بگیرید. ما طیف گسترده ای از ماشین آلات را ارائه می دهیم و خوشحال می شویم که نیاز خاص شما را برآورده کنیم. اگر هنوز می فهمید که کدام یک از راه حل های برچسب گذاری برای کسب و کار شما مناسب است ، ما خوشحال می شویم که به شما کمک کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر امروز با ما تماس بگیرید!

هنگامی که به راه حل برچسب کوزه نیاز دارید ، VKPAK محصولات زیر را برای پاسخگویی به نیازهای شما فراهم می کند