دستگاه برچسب زدن بطری تخت

دستگاه برچسب زدن بطری تخت کاملاً اتوماتیک مناسب است تا در انواع مختلفی از محصولات از جمله جعبه کاغذ ، جیب پرونده ، پرونده کاغذی ، مقوا و برچسب گذاری روی کتابها و غیره استفاده شود. برای برخی از برچسب زدن سطح محصولاتی که سطح آنها صاف است. عملکرد یکپارچه آن در حال اجرا به شرح زیر است:

در مرحله اول ، محصولات منتظر برچسب گذاری از طریق کار دستی ، دستگاه تقسیم کارت یا اتصال خط جریان قرار داده یا تأمین می شوند. و نوار نقاله محصولات را تحویل می دهد و مکانیزم تصحیح مانند میله هدایت آنها را درست می کند. محصولات تصحیح شده با رانندگی تسمه نقاله از داخل سلف عبور می کنند. بعد از اینکه سلف سیگنال را دریافت کرد ، پیام را به فضای ذخیره سازی برنامه ارسال می کند که سیگنال را دریافت می کند تا سیگنال را کنترل کند تا علامت هد را کنترل کند و عملکرد برچسب گذاری را تحقق بخشد. پس از برچسب زدن ، محصولات مجدداً از طریق مکانیسم پوشاننده برچسب پوشانده می شوند. در آن زمان ، تمام مراحل برچسب پوشاننده تکمیل می شود. محصولات دارای برچسب قابل جمع آوری هستند.

دستگاه این دستگاه برچسب زدن برچسب های جانبی / دستگاه برچسب زدن بطری تخت ، بسیار کاربرپسند و بسیار محکم است. برای استفاده از برچسب در جلو ، عقب و کنار بسیار مناسب است. از ظروف تخت ، بیضی ، مربع ، گرد. علاوه بر این ، این تجهیزات مدرن برچسب زدن بطری تخت ، ظرفیت حداکثر 100 برچسب را در یک دقیقه ، بر اساس شکل و اندازه برچسب ها و محصولات دارند. سرعت برچسب زدن نیز به حرکت پایدار محصول روی نوار نقاله دستگاه با سرعت بالاتر بستگی دارد. این دستگاه اتوماتیک ، عمودی و خطی دارای یک سیستم تراز بندی محصول است که با سیستم تسمه نگهدارنده بالا هماهنگ شده است. این سیستم حتی شامل جدیدترین سیستم توزیع برچسب میکرو پردازنده و سیستم حسگری منحصر به فرد برای برچسب ها و محصولات است. این دستگاه برچسب زدن بطری تخت چند منظوره در واقع نیازهای مختلف کاربران متعدد برای بسته بندی مدرن را برآورده می کند. این یک تجهیزات بسیار سریع ، دقیق ، کارآمد و با دوام است. تنظیم ساده برای استفاده منجر به حداقل تغییر ابزارها یا قطعات می شود. علاوه بر این ، این دستگاه برچسب زدن بطری تخت را می توان به ویژه با سیستم جیبی و سیستم کرم خوراک طراحی کرد. برای اینکه بطری ها را روی نوار نقاله برای استفاده کامل از برچسب ها دقیق تراز کنید. این سیستم حتی شامل یک سیستم مجزا و واحد کنترل سرعت همزمان است. سیستم تشخیص طول برچسب ذاتی کمک می کند تا از ورود دستی و ذخیره سازی جزئیات طول برچسب در حافظه جلوگیری شود و هر بار برای تغییر اندازه برچسب و راه اندازی مجدد تجهیزات ، داده های مشابه بازیابی شود. این سیستم برچسب زدن بطری تخت باعث صرفه جویی در وقت شما می شود ، از کاهش زمان دستگاه جلوگیری می کند ، تولید را افزایش می دهد و هزینه ها را کاهش می دهد. علاوه بر این می توان از این دستگاه برچسب گذاری بطری خودکار برای قرار دادن برچسب روی بطری های تخت یک طرفه و حتی بدنه / بسته شدن برچسب روی بطری های گرد استفاده کرد. یک کابینت ایمنی شیشه ای یا اکریلیک اختیاری نیز موجود است.

برچسب اتوماتیک برچسب بطری تخت یکی از کاربر پسندترین است. مناسب برای استفاده از برچسب های جلو ، عقب یا جانبی روی ظروف تخت / بیضی / مربع / گرد با خروجی تا 120 برچسب در دقیقه بسته به شکل / اندازه و اندازه محصولات و اندازه برچسب. سیستم ترازبندی اتوماتیک محصول با سیستم تسمه نگهدارنده بالا هماهنگ شده است. این دستگاه دارای سیستم مدرن پیشرفته توزیع برچسب کنترل پردازنده میکرو با سیستم سنجش کاربر پسند برای برچسب و محصول است. دستگاه موجود با سیستم بسته بندی دور اختیاری استفاده از آن را برای استفاده از برچسب یک طرفه روی بطری های تخت یا استفاده از برچسب دور بسته بندی روی محصولات گرد ، انعطاف پذیرتر می کند.

همه کاره ترین و با ظرافت ترین ماشین طراحی برچسب گذاری خطی برای پاسخگویی به نیازهای عمده کاربران از خطوط بسته بندی مدرن ، نیاز به بازده بالا با سرعت ، دقت و دوام. تنظیمات آسان برای استفاده ، نیاز به حداقل ابزار یا تغییر قطعات. ماشین را می توان با سیستم جیبی متحرک دوقلو یا سیستم کرم دوقلو ربات طراحی و تهیه کرد که از ترازبندی کامل بطری ها بر روی نوار نقاله برای استفاده دقیق از برچسب زدن اطمینان حاصل می کند. انتخاب سیستم تثبیت کننده محصول به شکل محصول ، اندازه و سرعت مورد نیاز بستگی دارد.

دستگاه برچسب گذاری برچسب دارای سیستم کنترل سرعت همزمان همزمان تک نقطه ای خاص خود است. سیستم های تشخیص خودکار طول برچسب داخلی ، هرگونه نیاز به تغذیه دستی و ذخیره سازی داده های طول برچسب در حافظه را از بین می برد و هر بار برای تغییر اندازه برچسب و راه اندازی مجدد دستگاه ، همان را بازیابی می کند. بنابراین سیستم باعث صرفه جویی در وقت ارزشمند می شود و از اتلاف وقت در ماشین جلوگیری می کند و به تولید بالاتر کمک می کند. ماشین را می توان با کابینت ایمنی شیشه ای یا اکریلیک مقاوم در برابر شیشه (دستکاری شده) تهیه کرد. ماشین آلات با توجه به نیازهای فعلی بازار از کلیه ویژگیهای اساسی به عنوان یک تجهیزات استاندارد برخوردار بوده و همچنین در هزینه و زمان صرفه جویی می کنند.

ماشین می تواند به ویژه برای استفاده از بطری های تخت یک طرفه و همچنین برچسب های بدن / بسته بندی روی بطری های گرد به عنوان یک ویژگی اختیاری طراحی شود.

مکانیزم های اصلی دستگاه برچسب گذاری سطح مسطح کاملاً اتوماتیک:

1. تنظیم نشیمن هدف می تواند جهت محور X ، Y Y ، محور Z و R را تنظیم کند.

2. علامت گذاری شامل قطعات - مکانیسم جمع آوری ، مکانیزم غلتکی ، مکانیزم لایه برداری ، مکانیسم تغذیه ، چرخ دنده حمل و کشیدن موتور است.

3. از تسمه نقاله برای آوردن محصولات برچسب دار به منطقه برچسب زدن و اتمام آن استفاده می شود. سپس برای ارسال محصولات به خارج از این منطقه.

4. نوار نقاله عملکرد میله را به عنوان یک اثر مثبت هنگام تحویل محصولات نشان می دهد.

5. لمس صفحه. رابط کاربری انسان و ماشین برای کنترل حالت باز و توقف تجهیزات ، تغییر پارامترهای اشکال زدایی ، مشاهده نظارت بر ورودی و خروجی و غیره استفاده می شود.

6. کنترل جعبه برقی به پیکربندی مدار تجهیزات است.

در صورت نیاز به محلول برچسب زدن بطری تخت ، VKPAK محصولات زیر را برای تأمین نیازهای شما فراهم می کند