دستگاه برچسب زدن جعبه

سیستم برچسب گذاری خودکار برای جعبه های راه راه ، موارد ، و بسته بندی مقوا

بهترین استفاده با دستگاه برچسب VKPAK.

خواه برچسب گذاری بر روی جعبه های کالاهای مصرفی ، کارتن های مخصوص غذا یا بسته بندی هر نوع محصول دیگر ، سیستم برچسب گذاری شما مهم است. هنگامی که در حال تولید یا توزیع محصولات هستید ، کارآیی و دقت برای موفقیت شما بسیار مهم است. سیستم های شلخته یا کند می توانند تولید و سود شما را کاملاً از بین ببرند. به همین دلیل انتخاب یک اپلیکاتور قابل اعتماد برای برچسب جعبه برای تجارت شما بسیار مهم است.

برچسب زدن به جعبه های تجاری

گزینه های بی پایان برای حمل و نقل و بسته بندی تجاری وجود دارد و همه آنها نیاز به برچسب گذاری دقیق جعبه دارند. ممکن است از کارتن های تاشو برای بسته بندی مواد غذایی مانند جعبه های غلات یا سینی های پیتزا استفاده کنید. این نوع جعبه ها با برچسب های شفاف و روشن که با دقت روی هر جعبه اعمال می شوند ، بهترین شکل را دارند. دستگاه های برچسب زن جعبه اتوماتیک ما اطمینان حاصل می کنند که هر بسته برای مصرف کننده یکسان و آماده است.

یکی دیگر از گزینه های محبوب جعبه های راه راه است که به آن تخته موج دار ، تخته فیبر یا تخته ترکیبی نیز می گویند. این جعبه ها برای حمل و نقل بسیار مناسب هستند. توزیع کنندگان اغلب از آنها برای کالاهای مصرفی بزرگتر مانند وسایل الکترونیکی استفاده می کنند. در این موارد ، برچسب جعبه سازگار و قدرتمند کاملاً ضروری است.

انواع دستگاه برچسب زدن جعبه

برچسب بسته بندی گوشه ای
برچسب Corner wrap یک برچسب را روی دو صفحه پهلوی یک جعبه اعمال می کند. این برچسب به طور کلی یک بارکد با اطلاعات محصول است.
1-برچسب پنلی
برچسب 1 طرف فرآیند استفاده از یک برچسب در بالا ، سمت یا پایین جعبه است. این برچسب به طور کلی یک بارکد با اطلاعات محصول است.
2-برچسب پنلی
برچسب 2 طرف فرآیند استفاده از دو برچسب جداگانه به 2 طرف جعبه است. این برچسب به طور کلی یک بارکد با اطلاعات محصول است.

با در نظر گرفتن مسیر پیشرفت بازار پیشرفته ، ما درگیر ارائه طیف انحصاری دستگاه لیبل گذاری جعبه هستیم. دستگاه برچسب گذاری ارائه شده با استفاده از اجزای با کیفیت برتر و فناوری پیشرفته و تحت راهنمایی متخصصان ماهر ما تولید می شود. دستگاه برچسب گذاری ارائه شده ما برای اطمینان از کیفیت آن در برابر اقدامات مختلف کیفیت بررسی می شود. جدا از این ، مشتریان ما می توانند از این دستگاه برچسب گذاری با نرخ دوستانه جیب از ما استفاده کنند.

برنامه های کاربردی

برنامه های مورد استفاده در:

خوردنیها و آشامیدنیها
داروسازی
لوازم آرایشی
محصولات مراقبت شخصی
کشاورزی
آفت کش ها
FMCG
مراقبت های بهداشتی و غیره

برنامه های مورد استفاده برای:

برچسب های برچسب
برچسب های هولوگرام
برچسب قیمت
برچسب های خود چسب
برچسب های اطلاعات محصول

برنامه های اضافی موجود در زیر:

دستگاه بطری متوقف نمی شود.
بدون استیکر متوقف می شود.
ماشین با محفظه
برنامه تأیید برچسب.
سیستم های دوربین
برنامه بارکد اسکنر.
برنامه سفارشی
برنامه بارکد / ذخیره اطلاعات.

هنگامی که به راه حل برچسب گذاری جعبه نیاز دارید ، VKPAK محصولات زیر را برای پاسخگویی به نیازهای شما فراهم می کند