دستگاه لیبل گذاری

VKPAK می تواند برچسب زدن ماشین آلات

استفاده از برچسب با دست یک روش مقرون به صرفه و آسان است اما یک روش عملی برای استفاده از برچسب در مقادیر زیاد نیست. دستگاه های برچسب گذاری خودکار در سیستم بسته بندی شما امکان تولید کارآمدتر را فراهم می کنند و ضمن کاهش هزینه های تولید ، در زمان بیشتری صرفه جویی می کنند.

VKPAK برای چاپ و ایمن سازی برچسب برای طیف گسترده ای از انواع ظرف مانند شیشه ، بطری یا قوطی های حلبی ، ماشین های چاپ برچسب گذاری و چاپ مختلفی را تولید می کند. محصولات ما از قطعات با دوام و آخرین فن آوری های مارک های معروف برای اطمینان از چاپ دقیق روی بسته های خود استفاده می کنند.

دستگاه های برچسب VKPAK برای فروش به ساخت یک سیستم بسته بندی انعطاف پذیرتر و چاپ های طولانی مدت کمک می کنند تا نام تجاری شما در میان سایر محصولات موجود در قفسه ها برجسته شود. با انتخاب راه حل های بسته بندی VKPAK ، به بسته بندی محصول خود اجازه دهید صحبت شما را جلب کند ، مشتری بیشتری جذب کند و شاهد افزایش فروش شما باشد.

دستگاه برچسب قوطی ما را می توان در انواع قوطی استفاده کرد

یک قوطی آلومینیومی ، گاهی اوقات به اشتباه "قوطی حلبی" نامیده می شود ، یک ظرف یکبار مصرف برای بسته بندی است که عمدتا از آلومینیوم ساخته شده است. این ماده معمولاً برای غذاها و نوشیدنی ها مانند آبجو ، لوبیای پخته و سوپ و همچنین برای محصولاتی مانند روغن ، مواد شیمیایی و سایر مایعات استفاده می شود.

قوطی نوشیدنی (یا قوطی نوشیدنی) یک ظرف فلزی است که برای نگهداری یک قسمت ثابت از مایعات مانند نوشابه های گازدار گازدار ، نوشیدنی های الکلی ، آب میوه ، چای ، دمنوش های گیاهی ، نوشیدنی های انرژی زا و غیره طراحی شده است.

قوطی روغن (روغن روغنی یا روغنی) قوطی ای است که روغن (معمولاً روغن موتور) را برای ماشین های روغن کاری نگه می دارد. از یک قوطی روغن می توان برای پر کردن فانوس های پایه روغن نیز استفاده کرد. مشاغلی که از آن به عنوان روغنکار یاد می شود ، می تواند از قوطی روغن (در میان سایر ابزارها) برای روغن کاری ماشین آلات استفاده کند.

قوطی استیل ، قوطی قلع، قلع ، بسته بندی فولادی یا قوطی ظرفی برای توزیع یا نگهداری کالا است که از فلز نازک ساخته شده است. بسیاری از قوطی ها با برش "انتهای" باز به باز شدن احتیاج دارند. دیگران دارای پوشش های قابل جابجایی هستند. آنها می توانند طیف گسترده ای از مطالب را ذخیره کنند: مواد غذایی ، نوشیدنی ها ، روغن ، مواد شیمیایی و غیره.

دستگاه برچسب زدن اتوماتیک که شرکت ما تولید می کند برای بدنه قوطی طراحی شده است. توابع توقف ، شمارش ، صرفه جویی در مصرف خودکار را داشته باشید. مناسب برای بطری ها ، قوطی های آبجو ، و دیگر ظروف استوانه ای.

ما یک ماشین جدید برای برچسب زدن قوطی داریم! این به ما امکان انعطاف پذیری بیشتر در بسته بندی آبجو های خاص را می دهد. با قوطی های چاپی خود ، مجبور بودیم تعداد مشخصی قوطی را در یک زمان سفارش دهیم ، که این مقدار آبجوهای مختلفی را که می توانیم بسته بندی کنیم محدود می کند (زیرا نمی توانیم بی نهایت قوطی ها را ذخیره کنیم!). اما این دستگاه جدید به ما امکان می دهد قوطی های سفید خالی و برچسب ها را به صورت جداگانه سفارش دهیم! بنابراین اکنون می توانیم بسته بندی مورد علاقه های مختلف میخانه را برای عموم مردم آزمایش کنیم! قوطی ها به رنگ سیاه به ما می آیند ، ما آنها را با آبجو روز پر می کنیم ، درپوش می زنیم و درز می دهیم ، سپس برچسب را روی آنها می زنیم.

دستگاه برچسب زدن قوطی چیست؟

بسته به نوع کار و ظرفی که دستگاه می تواند تحمل کند ، ماشین برچسب گذاری یا چاپ قوطی را می توان موارد زیر نامید:

  • دستگاه برچسب زدن / چاپ قلع یا برچسب زدن / چاپ دستگاه قلع
  • دستگاه برچسب زدن / چاپ شیشه
  • دستگاه برچسب زدن بطری

آنها ماشین هایی هستند که برای چاپ و اعمال برچسب بر روی محصولات ، بسته ها یا ظروف مختلف طراحی شده اند. آنها می توانند به انواع مختلفی مانند آلومینیوم ، درام های الیافی ، پلاستیکی ، استیل و شیشه بچسبند.

از آنجا که در بسیاری از موارد برچسب ها به شدت مورد نیاز است ، دستگاه های برچسب گذاری و چاپ در فعالیت بسیاری از شرکت ها با حجم بسته بندی بالا محصول گنجانیده شده اند. مشاغل دارای سیستم مدیریت ذخیره سازی موجودی کالا نیز نیاز به تجهیزات ویژه برچسب گذاری دارند. هدف دیگر این ماشین ها برچسب گذاری مطابقت است زیرا آنها نیز در فرایندهای کارخانه سازندگان تجهیزات ادغام شده اند.

دستگاه های برچسب گذاری و چاپ از دستگاه های دستی برای توزیع ساده برچسب ها گرفته تا دستگاه های با تولید بالا که امکان چاپ و خودکار سازی کاملاً خودکار را فراهم می کند. در حقیقت ، دستگاه های برچسب گذاری خودکار از جمله متداول ترین انواع برچسب فروشی برای فروش در بازار هستند زیرا برای کارکرد نیازی به اپراتور ندارند. در مورد دستگاههای برچسب گذاری و چاپ VKPAK ، همه آنها دارای عملکرد خودکار هستند.

اجزای اصلی دستگاه لیبل کنسرو

شماره 1 هاپر غذا
قیف تغذیه در تضمین توزیع دقیق برچسب به ظروف نقش مهمی در کل فرآیند برچسب زدن دارد. این کانتینرها را برای برچسب زدن به ایستگاه برچسب گذاری تغذیه می کند که به طور مداوم و منظم اتفاق می افتد. علاوه بر این ، از شکستن ظروف جلوگیری می کند و نیازی به بارگیری دستی مواردی که دارای برچسب هستند را از بین می برد.

# 2 ایستگاه برچسب زدن
این ایستگاه از پد برچسب گذاری و سر برچسب تشکیل شده است که می توانید برای موقعیت مناسب تنظیم کنید تا متناسب با اندازه بطری برچسب خورده تنظیم شود.

شماره 3 صفحه کنترل صفحه لمسی
کنترل پنل امکان مدیریت سیستماتیک فرآیند برچسب گذاری را فراهم می کند. با استفاده از این می توانید تنظیمات مربوط به فرآیند تولید را تنظیم یا تغییر دهید. علاوه بر این ، کنترل پنل همچنین در مورد موارد اضطراری که نیاز به توجه فوری دارند ، به اپراتور هشدار می دهد.

# 4 مکانیسم درایو
این مکانیزم دارای موتور ، سیستم غلتک و نوار نقاله برای هدایت کل دستگاه برچسب زدن است و به آن کمک می کند تا اجزا را بر این اساس حرکت دهد.

ماشین های برچسب زنی چگونه کار می کنند

اساساً همه دستگاه های برچسب گذاری و چاپ می توانند به یک شکل کار کنند. مرحله اولیه فرآیند برچسب زدن با تغذیه محصولات از طریق قیف تغذیه به ایستگاه برچسب زدن آغاز می شود. در ایستگاه برچسب گذاری ، درپوش یا بدنه ظرف برچسب گذاری شده است زیرا توسط نوار نقاله به طور مداوم جابجا می شود.

برای برچسب های حساس به فشار ، برچسب premade اعمال شده و هنگام چرخش به درپوش یا بدنه ظرف استوانه ای می چسبد. از طرف دیگر ، دستگاه چاپ لیزری نوری و دستگاه چاپ تزریقی هنگام عبور از ایستگاه برچسب زدن ، با استفاده از لیزر یا جوهر بر روی ظروف چاپ می کنند.

ظروف دارای برچسب / چاپ شده تا زمانی که به انتهای خط برسند از طریق نوار نقاله حرکت می کنند. دستگاه مراحل برچسب زدن برای بقیه ظروف را انجام می دهد مگر اینکه آن را متوقف کنید.

در صورت نیاز به محلول برچسب گذاری قوطی ، VKPAK محصولات زیر را برای تأمین نیازهای شما فراهم می کند