دستگاه برچسب زدن بطری بیضی شکل

برنامه های کاربردی VKPAK Oval Label با حفظ هزینه بودجه پایین ، همه کاره ترین پاسخگوی نیازهای بسته بندی مدرن هستند که بازده ، دقت و اطمینان بالایی را می طلبند. اپلیکیشن های مارک گذاری بیضی شکل برچسب های خود چسب می توانند بر روی بطری ها یا ظروف Flat ، Oval ، Square ، Round به صورت تک ، جلو و عقب بپیچند. ماژول ما حداکثر ثبات و موقعیت مستقیم بطری های بیضی شکل را تضمین می کند. این ماژول از ترازبندی کامل بطری ها بر روی نوار نقاله برای استفاده دقیق از برچسب زدن تقریباً برای هر نوع بطری اطمینان حاصل می کند.

برچسب زدن ماشین آلات با کارایی بالا بخصوص برای بطری های پلاستیکی نرم طراحی شده است تا از برچسب زدن ناکافی در لبه ها یا دقت کمتری برای بطری های نامنظم جلوگیری شود.

بطری های بیضی ایده آل برای طیف گسترده ای از کاربردها و صنایع از جمله است ، اما محدود به موارد زیر نیست:

  • بیوتکنولوژی
  • پرکننده های قرارداد
  • محیطی
  • مواد غذایی و طعم دهنده ها
  • مراقبت های بهداشتی
  • خانه و باغ
  • مواد شیمیایی خانگی
  • سرایدار / سرویس بهداشتی
  • مراقبت شخصی
  • دارویی

VKPAK که برای محصولات دو طرف بیضی و مسطح پیکربندی شده ، از دقت و سهولت فوق العاده ای برخوردار است. اگر محصولات دو طرف بیضی و بیضی دارید که به یک ، دو یا حتی سه برچسب نیاز دارند ، VKPAK پیش قدم طراحی را دارد تا کار را برای تنظیم مجدد و دوباره کار ساده انجام دهد. تصویر زیر اشاره ای به تفکر ما دارد - این طراحی برای دنیای واقعی نیست و امید غیرواقعی نیست که موهای یک برس پاک کن ثابت حتی به یک سطح منحنی فشار وارد کنند (در این حالت می توان منحنی سطح محصول را با پایه قلم موی بهار ما). به عنوان یک دستگاه VKPAK ، گزینه افزودن ماژول در زمان سفارش یا بعد از بازار امکان تولید بیضی شکل و گرد را با تغییر سریع محصول فراهم می کند.

از قیمت رقبای ما برای تجهیزاتی که به نظر می رسد مانند تجهیزات ما نترسید - که بعید به نظر می رسد با عملکرد ما مطابقت داشته باشد - همه مشتریان ما از ارزشی که تجهیزات ما نشان می دهند خوشحال هستند.

امکانات

تغییر سریع - هیچ ابزاری برای تغییر محصول وجود ندارد. چرخ های بزرگ دستی امکان تنظیم تقریباً بدون زحمت و بدون نیاز به کمک موتور را فراهم می کند (موتورهای کمکی هزینه / پیچیدگی و موارد دیگری را به سرویس اضافه می کند). ما انتخاب کرده ایم که با تنظیمات موقعیت کمی ساده تر حاکم و مقیاس های گران قیمت تر و "مقیاس های دیجیتال" را انتخاب کنیم که به مرور زمان ممکن است خراب شوند (باز هم یک چیز دیگر برای سرویس). زمان راه اندازی بین مشاغل ساده و سریع است.

تکرارپذیری - تمام تنظیمات / پارامترهای الکترونیکی کار تولیدی شما می توانند بر روی صفحه لمسی ذخیره شوند و امکان تکرار دقیق بین اجرا را فراهم می کند.

انعطاف پذیری - VKPAK در یک قالب مدولار طراحی شده است که امکان تنظیم چندین تنظیم متناسب با دامنه مشاغل شما را دارد. هر دو مکانیک و الکترونیک مدولار هستند و امکان جمع و حذف سریع مکانیک و الکترونیک را فراهم می کنند.

صفحه لمسی رنگی - استفاده از آن آسان و قابل فهم است. همچنین اطلاعات وضعیت دستگاه و منوهای عیب یابی وجود دارد.

در صورت نیاز به محلول برچسب زدن بطری بیضی شکل ، VKPAK محصولات زیر را برای تأمین نیازهای شما فراهم می کند