دستگاه برچسب زدن کارتن

جعبه راه راه ، دستگاه چاپ کارتن و برچسب زدن

ظروف موج دار قابلیت انعطاف پذیری را به عنوان یک راه حل بسته بندی برای استفاده در بازارهای حمل و نقل ، انبار ، توزیع و تدارکات ارائه می دهند. نسبت مقاومت به وزن بالا آن را به گزینه ای ایده آل برای این کاربردها تبدیل کرده است.

VKPAK راه حل هایی برای برچسب گذاری و چاپ روی جعبه راه راه ارائه می دهد که گزینه هایی در ارتفاع نویسه ، وضوح چاپ و کیفیت بارکد از جمله چاپ دستگاه برچسب گذاری جعبه و درخواست نرخ بارکد بالا برای بارکد فراهم می کند.

امکانات

  • عمدتا برای برچسب زدن کارتن یا کارت در داروخانه ، مواد شیمیایی روزانه ، کارت و سایر صنایع استفاده می شود.
  • کاربر بسیار کاربر پسند و کنترل صفحه لمسی تعاملی عملکرد را راحت و مستقیم به جلو می کند. ظرفیت تولید و تعداد برچسب های باقی مانده را می توان در زمان واقعی نمایش داد. همچنین غنی از عملکردهای کمک روی صفحه و هشدارهای خطا را ارائه می دهد. الگوریتم هوش مصنوعی که در برنامه کنترل استفاده می شود ، هنگام تغییر محصولات ، تنظیمات پارامترها به حداقل می رسد.
  • رکورد پارامتر را می توان به طور دائمی ذخیره کرد. هنگام تغییر محصولات ، نیازی به تنظیم مجدد نیست و فقط گروههای پارامتر مربوطه را فراخوانی می کنید.
  • رمزگذار مهر زنی داغ یا رمزگذار جوهر افشان برای رمزگذاری تاریخ بر روی برچسب ها ، بارکد خوان آنلاین برای اسکن بارکد بر روی برچسب ها و رد محصولات غیرقابل خواندن.

برچسب زدن کارتن یکی از اساسی ترین کاربردهای برچسب گذاری خودکار است. بیشتر برنامه های برچسب زدن کارتن مستقیم به جلو است. یک واحد برچسب زدن با استفاده از تامپ برچسب چاپ شده یا از قبل چاپ شده در کنار جعبه اعمال می شود. تمام واحدهای برچسب گذاری VKPAK می توانند برچسب های چاپ شده را روی کارتن ها چاپ و اعمال یا اعمال کنند. سوال این است ، چگونه می خواهید کارتن را برچسب گذاری کنید؟ آیا به موتور چاپی یا جریان داده خاصی نیاز دارید؟ می خواهید برچسب روی کدام قسمت کارتن باشد؟ آیا به برچسب پانل کارتون مجاور یا بسته بندی گوشه ای نیاز دارید؟ اندازه برچسب چیست؟ توان عملیاتی شما چقدر است؟ هنگام انتخاب بهترین برچسب گذاری برای برنامه خود ، باید به همه این سالات توجه شود.

VKPAK می تواند در انتخاب تجهیزات برچسب گذاری کارتن و همچنین ادغام و نصب در خط تولید به شما کمک کند. از آنجا که VKPAK گسترده ترین واحد چاپ و کاربرد را دارد ، ما قادر به ارائه اپلیکیشن چاپگر با هر یک از موتورهای اصلی چاپگر برچسب هستیم. کاربردها و اپلیکاتورهای چاپگر VKPAK می توانند اکثر اندازه های برچسب را کنترل کنند. ما حتی واحدهایی داریم که می توانند از برچسب HUGE 8.5 ″ x 17 apply استفاده کنند! بسته به میزان توان شما ، VKPAK واحدهای مختلفی را در اندازه بدن ارائه می دهد. اپلیکاتورهای کوچک چاپگر کوچک ما از رول برچسب 8 and OD استفاده می کنند و برای برنامه های کم حجم یا برنامه های محدود فضا ایده آل هستند. اندازه بدنه استاندارد می تواند تا رول برچسب 16 ″ OD را تحمل کند و برای برنامه های دارای برچسب کارتن با حجم زیاد و طولانی مناسب است.

مزایای:

1) سیستم کنترل: از سیستم کنترل PLC مارک SIEMENS ، با عملکرد پایدار بالا و میزان شکست بسیار کم استفاده کنید.

2) سیستم عامل: صفحه نمایش لمسی SIEMENS 7 اینچ ، رابط بصری به طور مستقیم عملکرد آسان ، همچنین غنی با عملکرد کمک و عملکرد نمایش خطا.

3) سیستم بررسی: از سنسور برچسب LEUZE آلمان ، ایستگاه برچسب اتوماتیک چک ، پایدار و راحت استفاده کنید

4) ارسال سیستم برچسب: سیستم کنترل موتور برچسب گذاری آلمان Avery ، پایدار با سرعت بالا.

5) عملکرد زنگ هشدار: مانند ریختن برچسب ، خراب شدن برچسب یا نقص دیگر در هنگام کار دستگاه ، هشدار و کار را متوقف می کند.

6) مواد ماشین آلات: ماشین آلات و قطعات یدکی از فولاد ضد زنگ S304 و آلیاژ آلومینیوم آنودایز شده با مقاومت در برابر خوردگی بالا و زنگ زدگی استفاده می کنند.

7) مدار ولتاژ پایین همه از مارک Schneider آلمان استفاده می کنند.

در صورت نیاز به محلول برچسب گذاری کارتن ، VKPAK محصولات زیر را برای پاسخگویی به نیازهای شما فراهم می کند