تجهیزات برچسب غیر استیکر دو طرفه برای بطری های شیشه ای پلاستیکی

دستگاه برچسب زدن اتوماتیک دو طرفه برای بطری های مربعی یا بطری های تخت با دو علامت یا یک علامت مناسب است. کمربند شکل می تواند مایل باشد و سر برچسب را می توان در هشت جهت تنظیم کرد ، بنابراین می توان دستگاه را با موفقیت در چند دقیقه برای هر بطری تنظیم کرد.

پارامتر دستگاه برچسب زدن بطری

برق (V / Hz): AC 220/50 110/60
قدرت (W): 1500
دقت برچسب زدن (میلی متر): 1.0 ±
اندازه برچسب زدن (میلی متر): ارتفاع 15-100 میلی متر طول 20 ~ 300 میلی متر
اندازه بطری (میلی متر): قطر خارجی 12-100 میلی متر ارتفاع 30-200 میلی متر
ظرفیت (b / m): 40-120
ابعاد (L × W × H) (میلی متر): 2200 × 1400 1550
شمال غربی (کیلوگرم): 320

تجهیزات برچسب غیر استیکر دو طرفه برای جزئیات بطری های شیشه ای پلاستیکی

فشار بین محور فعال و غلتک پرس را می توان تنظیم کرد ، بنابراین می توان جهت حرکت لانل را آزادانه تنظیم کرد ، برچسب فقط بدون انعطاف پذیری فشار داده می شود.

سر برچسب از ساختار غلتک های دو پرس استفاده می کند ، تضمین می کند که برچسب محکم کشیده می شود اما به دلیل زیر برش کاغذ شکسته نمی شود ، کلاچ جدا شده فشار را متعادل می کند. صفحه لمسی مبتنی بر رابط انسانی به زبان چینی و انگلیسی با یک سیستم کمک آنلاین کارکردن دستگاه را آسان می کند. از کمربند مطبوعاتی به خط اصلی حمل و نقل ترسیده می شود ، بنابراین باعث می شود که دو خط حمل و نقل کاملاً همزمان کار کنند.

تجهیزات برچسب غیر استیکر دو طرفه برای جزئیات بطری های شیشه ای پلاستیکی

دستگاه برچسب زدن اتوماتیک با موتور معروف sever ارائه می شود ، بنابراین کنترل واقعی حلقه بسته را درک می کند و از پدیده "راه رفتن نابینا" در صورت همراه بودن با موتور پله ای جلوگیری می کند. رمزگذار چند کاناله موقعیت برچسب گذاری را دقیقاً با سرعت بالا تشخیص می دهد. لیبل پس از استفاده از بطری توسط یک فلپ فشار داده می شود و توسط غلتک های اسفنجی فعال و منفعل فشار داده می شود. بنابراین وقتی برچسب گیر کرده هیچ مثانه ای ندارد. مخصوصاً برای بطری های کریستالی که با برچسب های شفاف علامت گذاری شده اند ، قابل استفاده است. مجموعه اختیاری رانندگی هوا و برچسب غلتکی می تواند بطری های گرد را دقیقاً برچسب گذاری کند.

دستگاه های برچسب زدن خودکار می توانند به عنوان ایستگاه های برچسب گذاری مستقل استفاده شوند ، اما برای کار به عنوان یک جز component از سیستم بسته بندی خودکار ساخته شده اند. همانطور که در زیر بحث شده است می توان از ماشین های مختلف برچسب گذاری برای استفاده از برچسب در قالب های مختلف استفاده کرد. دستگاه های برچسب گذاری خودکار می توانند سرعت قابل توجهی به روند برچسب گذاری اضافه کنند ، فقط برای راه اندازی و تغییر رول برچسب نیاز به یک اپراتور است. به طور معمول ، هنگامی که بطری ها از سیستم نوار نقاله تسمه پایین می روند ، از یک جداکننده بطری برای قرار دادن یک شکاف کوچک بین هر ظرف استفاده می شود ، اطمینان حاصل شود که کاربرد ثابت و بدون چین و چروک حتی در سرعت افزایش یافته نیز ادامه دارد.

تجهیزات برچسب غیر استیکر دو طرفه برای جزئیات بطری های شیشه ای پلاستیکی

قالبهای برچسب گذاری

دستگاه های برچسب گذاری می توانند برچسب ها را در آرایه ای از انواع و اندازه های کانتینر در انواع مختلف قالب ها اعمال کنند. یکی از رایج ترین انواع برچسب در برچسب بسته بندی. برچسب ها را ببندید ، خیلی ساده ، یک برچسب را دور یک بطری بپیچید. آب بطری و سایر محصولات نوشیدنی از سهولت لیبل های بسته بندی ، که به خوبی با ظروف گرد کار می کنند ، بهره می برند. با این حال ، ماشین های برچسب زنی قادر به انجام کارهایی بیش از بسته بندی ساده برچسب دور یک بطری هستند. برچسب های بالا و پایین و برچسب های جلو و عقب می توانند هنگام حرکت از طریق دستگاه برچسب زدن ، دو برچسب مختلف را روی همان ظرف قرار دهند. به خاطر داشته باشید که بسته به پیکربندی این نوع دستگاه های برچسب گذاری ، ممکن است نیاز باشد که خود برچسب ها از یک سازنده برچسب با تنظیمات خاصی ارائه شوند. این دو سیستم برچسب به بسته بندی ها این امکان را می دهد تا ضمن قرار دادن اطلاعات غذایی و سایر اطلاعات بر روی برچسب پشتی ، برچسب جلویی برای بازاریابی و ارائه محصول ایجاد کنند. همچنین ممکن است برچسب ها برای استفاده از سه برچسب پنل بر روی ظروف مربع یا مستطیل ، برچسب گوشه و سایر قالب های سفارشی برای پروژه های بسته بندی منحصر به فرد ساخته شوند.