دستگاه برچسب دو طرف بطری تخت برای شیشه های مختلف بطری مربع تخت

مقدمه

این دستگاه برچسب زدن بطری مربع مجهز به صفحه نمایش لمسی رایانه است که طرح مدار مجتمع بسیار گسترده ای دارد. این توسط میکرو کامپیوتر با صفحه لمسی کاراکتر چینی کنترل می شود ، متوجه ارتباطات انسان و ماشین می شود. پیکربندی میکرو رایانه برای همه داده های ورودی از طریق صفحه لمسی و همچنین برای کنترل همه جانبه وضعیت در حال اجرا به محض شروع کار دستگاه مفید است.

دستگاه برچسب دو طرف بطری تخت برای شیشه های مختلف بطری مربع تخت

دستگاه برچسب زدن چسب گرد PLC محصول ارتقا یافته شرکت است که دارای ساختاری ساده و معقول و آسان برای کار است. تولید را می توان با مشخصات و ویژگی بطری ها و برچسب ها تنظیم کرد. برای انواع بطری ها مناسب است. برچسب چسب شفاف و برچسب چسب غیرشفاف می توانند بر روی بطری ها یا ظروف هرچه بطری های شیشه ای یا بطری های پلاستیکی هستند که در مواد غذایی ، ماشین آلات و یا لوازم آرایشی استفاده می شوند ، برچسب گذاری شوند.

دستگاه برچسب دو طرف بطری تخت برای شیشه های مختلف بطری مربع تخت

پارامتر فنی

سرعت برچسب زدن30 ~ 120 بطری در دقیقه on به اندازه ظرف و طول برچسب بستگی دارد
قطر خارج ظرف20 ~ 120 میلی متر
ارتفاع ظرف35 ~ 200 میلی متر
محدوده طول برچسب233 ~ 200 میلی متر
محدوده ارتفاع برچسب15 ~ 90 میلی متر
خطای برچسب± ± 0.5 میلی متر
قطر رول برچسبقطر داخلی حلقه: 76 میلی متر قطر بیرونی حلقه: حداکثر 360 میلی متر
جهت تولیدچپ → راست
وزن خالص650 کیلوگرم
اندازه های کانتور2400 میلی متر * 800 میلی متر * 1370 میلی متر

دستگاه برچسب دو طرف بطری تخت برای شیشه های مختلف بطری مربع تخت

ویژگی های فنی و کاربرد:

1. مشخصات حلقه برچسب: قطر حلقه برچسب 50350 میلی متر است ، حداکثر عرض 90 میلی متر است ، قطر سوراخ حلقه 75 میلی متر است.

2. دمای کار: 5 ~ 35

3. رطوبت عملیاتی : 30 ~ ~ 80٪ RH

4. محیط کار: بدون گاز و گرد و غبار قابل اشتعال و انفجار

دستگاه برچسب دو طرف بطری تخت برای شیشه های مختلف بطری مربع تخت

اصول کار:

هنگامی که تشخیص می دهد بطری ها باید از طریق سنسور موقعیت بطری و با موتور برچسب پیمایشی برچسب گذاری شوند ، کنترل کننده استپر برچسب انتقال را شروع کرده و به سرعت لیبل را از آن خارج می کند. با تشخیص فاصله بین برچسب ها ، عملکرد برچسب انتقال متوقف می شود ، در این لحظه سیگنال های کدگذاری ارسال می شوند. و کنترل کننده بطری های برچسب خورده ما را شمرده و داده ها را تازه می کند و بر روی صفحه نمایش نشان می دهد. و کنترل کننده همچنین تمام تنظیمات پارامتر و زنگ هشدار را به موقع کنترل می کند تا عملکرد دستگاه را کنترل کند.

1. این سری از محصولات نه تنها برای قوطی دور / قوطی / سیلندر / بطری بلکه بطری های مربع تخت دو طرفه در صنایع دارویی ، سموم دفع آفات ، صنایع غذایی و شیمیایی مناسب هستند.

2. این می تواند به طور خودکار گروه بندی بطری ، ارسال نوار مارک ، جدا کردن برچسب ها به طور همزمان ، برچسب زدن و چاپ خودکار شماره دسته و غیره را به پایان برساند.

3. با استفاده از فن آوری مکانیک ، موتور گشتاور بزرگی را برای رانندگی و سیستم کنترل برنامه کنترل فوتوالکتریک و PLC وارد می کند ، بنابراین برچسب زدن دقیق ، پایدار ، قابل اطمینان و کارایی بالا را تضمین می کند.

دستگاه برچسب دو طرف بطری تخت برای شیشه های مختلف بطری مربع تخت

  • با سیستم برچسب گذاری میکرو کامپیوتر ، سریع و پایدار ، مناسب برای کار طولانی مدت با عملکرد بررسی سیستم: برچسب های فاقد یا شکسته ، کنار گذاشتن ، توقف الکترونیکی ، تبدیل فرکانس غیر عادی ، نوار ماشین تحریر فاقد ، می تواند همه را تشخیص دهد و سپس خودکار متوقف می شود.
  • عملکرد بررسی خودکار ورودی / خروجی ، می تواند تمام سیگنال ها و موتور فوتوالکتریک سیستم را نمایش دهد ، زمان تعمیر را کوتاه کند ، هزینه تعمیر و نگهداری را کاهش دهد.
  • با کنترل سرعت گام کمتر ، سرعت برچسب گذاری با توجه به سرعت انتقال ، بدون نیاز به حرکت سنسور برچسب گذاری ، به طور خودکار تغییر می کند.
  • ساخته شده از SUS304 و آلیاژ فارغ التحصیلان ، کاملاً مطابق با الزامات GMP.

1. چه نوع دستگاه برچسب گذاری دارید؟

مشتری گرامی ، ما ماشین برچسب زدن اتوماتیک و نیمه اتوماتیک برای ظروف گرد و سطح صاف داریم. بعضی ها برای یک برچسب و برخی دیگر برای دو برچسب یا حتی بیشتر مدل می شوند. و ما می توانیم ماشین را با توجه به شرایط خاص برچسب گذاری شما طراحی کنیم.

بنابراین ، pls در ارسال نیازهای برچسب گذاری خود آزاد شد ، ما راه حل برچسب گذاری رضایت بخشی را به شما ارائه می دهیم.

2. آیا می توانیم ماشین کدگذاری را به تاریخ و تعداد زیادی چاپ اضافه کنیم؟

بله ، شما می توانید برای چاپ حروف و شماره مورد نظر خود ماشین کدگذاری اضافه کنید. این داغ تمبر است و می تواند حداکثر سه خط چاپ کند.

3. برای بررسی مدل مناسب چه اطلاعاتی را باید ارائه دهیم؟

Pls عکس ظرف و برچسب شما و همچنین ظرف و اندازه برچسب را برای ما ارسال می کند.
Pls همچنین در صورت امکان به ما می گوید که از چه نوع برچسبی استفاده می کنید. (برای آزمایش ، چسب ، می تواند چسب ، چسب گرم ، و غیره چه برچسب رول باشد یا تکه.)
سپس ، به شما اجازه می دهیم مدل مناسب را بررسی کنید.