دستگاه برچسب زدن کوچک کننده آستین پی وی سی اتوماتیک با سرعت بالا

دستگاه برچسب زدن آستین اتوماتیک از فناوری پیشرفته عمدی استفاده می کند --- برچسب دایره روی بطری را بپوشانید. کوچک شدن داغ برای ثابت کردن در موقعیتی که بدنه بطری طراحی شده است. ساختار این دستگاه جمع و جور است و برای خط تولید از جهات مختلف و ارتفاع های مختلف مناسب است.

بخش ماشین آلات طراحی ترکیبی مدولاسیون را اتخاذ می کند و دستگاه را قابل اعتماد می کند. تنظیم ارتفاع نوسان موتور را تصویب می کند. مناسب است که مواد را جایگزین کنید. طراحی ویژه سر برش ، برش نورد برچسب را دقیق تر و قابل اعتماد تر می کند.

به طور گسترده ای در بطری آب معدنی ، بطری آب خالص ، بطری نوشابه ، بطری دارو ، بطری غذا و سایر ظروف استفاده می شود. محدوده ظرفیت تولید 2000-40000BPH است.

دستگاه برچسب زدن کوچک کننده آستین پی وی سی اتوماتیک با سرعت بالا

مقدمه

از زمان تأسیس ، تحت تجمع طولانی مدت در طراحی و ساخت مکانیکی ، با توجه به نیازهای مختلف مشتریان VK-150B ، VK-250B ، VK-350B ، VK-450B ، VK-600B (تک head label machine) ، سرعت آن در 150 تا 200 بطری در دقیقه ، 250 تا 300 بطری ، 350 تا 400 بطری ، 450 تا 500 بطری ، 600 تا 700 بطری است. دستگاه های آستین برچسب دو سر بر اساس فناوری ارتقا تولید می شود که سرعت تولید را به 40000 بطری در ساعت می رساند. با توجه به نیاز مشتری ، ما فن آوری پیشرفته خارجی را برای توسعه ماشین آلات برچسب زدن داغ ذوب ، ماشین آلات بسته بندی اتوماتیک PE فیلم و ماشین آلات بسته بندی کارتن جذب می کنیم. برای نیازهای ماشین آلات بسته بندی ، از جهت ساختار مکانیکی ، طراحی مدار ، کنترل هوشمند ، افزایش بهره وری برای بهبود آنها ، راه اندازی ماشین آلات بسته بندی اتوماتیک سبوس جدید ، برای ارتقا product محصول خود به مسیر ایده آل تر ، به عنوان تولید کننده پیشرفته ماشین آلات بسته بندی

این دستگاه برچسب زدن اپلیکاتور آستین پی وی سی بطری ، بطری جداگانه ، برچسب آستین و برچسب جمع کننده را با هم حمل می کند که دارای سرعت بالا ، موقعیت دقیق ، کارگر کمتر و بسته بندی کامل است. دستگاه ما می تواند در بسته بندی نوشیدنی ، چاشنی ، مواد آرایشی و غیره استفاده شود.

دستگاه برچسب زدن کوچک کننده آستین پی وی سی اتوماتیک با سرعت بالا

پارامتر فنی:

ظرفیت تولید50 250 بطری در دقیقه (طول برچسب ≤100 میلی متر)
درصد پاس99.9 ≥
راندمان تولید کامل≥95 (طبق 24 ساعت
قطر قابل استفاده بطریÆ28mm ~ Æ 125mm size اندازه ویژه می تواند طراحی شود
طول قابل استفاده از بطری30 میلی متر -280 میلی متر length طول ویژه را می توان طراحی کرد
مواد قابل استفاده از برچسبPVC 、 PET 、 OPS
طول قابل استفاده از برچسب30 میلی متر ~ 250 میلی متر
ضخامت قابل استفاده از برچسب0.027 میلی متر ~ 0.13 میلی متر
مواد قابل استفاده از برچسبPVC 、 PET 、 OPS
طول شفاف برچسب≥5 میلی متر
قطر داخلی لوله کاغذی≥4 "(101.6 میلی متر
قطر خارج لوله کاغذی00500 میلی متر
ولتاژAC380V , 50 / 60HZ , 3 فاز
قدرت ورودی دستگاه آستین برچسب3 کیلو وات
بعد خارجدستگاه آستین برچسب : L2100mm * W850mm0 * H2000mm
وزن مجموع700 کیلوگرم

دستگاه برچسب زدن کوچک کننده آستین پی وی سی اتوماتیک با سرعت بالا

ویژگی های فنی و کاربرد:

1. واحد رانندگی:

انتقال همزمان و رانندگی با دنده با یک تسمه. تعویض تسمه انتقال سریع انجام می شود. در مقایسه با نوع چند لایه سنتی که تعویض و نگهداری آن به بیش از شش ساعت زمان نیاز دارد ، نگهداری آن آسان است و نگهداری آن ساده است ، بنابراین بر تولید تأثیر نمی گذارد.

2. واحد سر برش:

طراحی جدید برش موتور مرحله ای را با سرعت بالا ، حرکت پایدار و دقیق ، محل برش اصلاح شده و جمع شدن کامل انجام می دهد. سازگار با ساختار مکان همزمان برچسب ، خطای برش محل در حد 1 میلی متر است.

دستگاه برچسب زدن کوچک کننده آستین پی وی سی اتوماتیک با سرعت بالا

3. واحد تغذیه برچسب:

قفسه تک ماده با ارتفاع مناسب برای نصب برچسب راحت تر است. این پتانسیومتر چرخشی را تصویب می کند که تغذیه برچسب را پایدار و روان می کند و از طول برچسب خطا ، بلوک برچسب و سایر مشکلات هنگام انتقال سروو تغذیه برچسب جلوگیری می کند. به طور خودکار متوقف می شود و چراغ زنگ هشدار می دهد و همچنین در صفحه لمسی نمایش داده می شود.

4. واحد را تمیز کنید:

اتخاذ هماهنگی موتور با کمربند همزمان قوس دو دایره باعث می شود لاستیک های پلاستیکی هسته لاستیکی به طور هم زمان تمیز شوند و از ریختن برچسب به طور پایدار اطمینان حاصل کنید.

5. سیستم حمل بطری:

با استفاده از جعبه دنده مکانیکی ، کمربند موقعیت را از دو طرف هدایت می کند. هنگام تغییر کل واحد حمل بطری ، پایین و بالا ، عرض توسط یک چرخ دستی کنترل می شود و هدف آن تنظیم همزمان و سریع است.

6. واحد ماشین بالا و پایین:

از موتور به بالا و پایین استفاده می کند که عملکرد را راحت تر می کند.

7. تونل کوچک کننده بخار:

سبک جدید تونل کوچک کننده بخار ، کارایی را بسیار بالا می برد. تنظیم و نگهداری راحت است ، کوچک شدن در نظم است. فوران بخار از سبک جداسازی استفاده می کند که تونل را صاف می کند. دهانه خروجی به چهار قسمت تقسیم شده است و می توان ارتفاع ، مکان و مقدار بخار هر قسمت را تنظیم کرد تا اثر کوچک شدن کامل شود. کیسه بخار فشار کم از طرح لوله فولادی بدون درز استفاده می کند و هر لوله اتصال از فولاد ضد زنگ استفاده می کند لوله نرم ، بنابراین جداسازی قطعات و رفع آنها بسیار راحت است. کل دستگاه از فولاد ضد زنگ ساخته شده است ، بنابراین باعث حفظ گرما و صرفه جویی در منابع انرژی می شود. علاوه بر این ، با استاندارد ایمنی بین المللی مطابقت دارد. صفحه فولاد ضد زنگ در پایین می تواند آب را متراکم کرده و آنها را تخلیه کند و محیط کار نمی تواند تحت تأثیر قرار گیرد. در جلو و پشت بدنه جعبه دو پنجره چشم وجود دارد. طراحی ضد آب کل دستگاه از فولاد ضد زنگ ساخته شده است که باعث راحتی و عملکرد آن می شود.

8. تونل کوچک هوای گرم:

این دستگاه دمنده فشار بالا را تصویب می کند. تونل با دایره هوای گرم ویژه باعث صرفه جویی در انرژی بیشتر و زیبایی بطری جمع کننده می شود. در مقایسه با تونل کوچک کننده سنتی ، این نوع تونل می تواند برای بطری منحنی بهتر عمل کند.