دستگاه کوچک کننده برچسب آستین پی وی سی بطری پلاستیکی

تجهیزات کاربردی برچسب آستین کوچک و دستگاه اپلیکاتور نوار کوچک سازنده مهندسی برنامه های کامل برچسب زدن آستین بدنه ، نوار گردن و کلاهک ، برنامه های کاملاً دستکاری شده در انواع ظروف گرد ، مربع ، مستطیل و بیضی شکل و بدون خطوط پلاستیک ، شیشه هستند. و فلزی که خالی یا پر شده باشد.

برچسب های آستین کوچک و نوارهای جمع کننده را بچرخانید و برچسب های آستین کامل بدنه یا نوارهای آشکار ساخته شده از PVC ، PET / PETG ، OPS یا PLA را بر روی انواع ظروف گرد ، مربع و بیضی شکل خالی یا پر از پلاستیک ، شیشه یا فلز. این یک راه حل مناسب برای صنایع از جمله نوشیدنی ، مواد غذایی ، دارویی ، مواد مغذی ، بهداشت و زیبایی ، کالاهای مصرفی ، مواد شیمیایی و سایر کالاهای ساخته شده برای تزئین محصولات شما است. هر سیستم آستین جمع کن شامل یک برنامه آستین ، یک یا دو ماژول تونل جمع کننده ، یک مولد بخار و یک نوار نقاله ضد زنگ برای حمل کانتینرها از طریق سیستم است. دستگاه آستین برچسب با فولاد ضد زنگ ، موتور سروو ساخته شده و با غلتک های درایو برچسب کنترل شده PLC ، مونتاژ برش ، و چرخ عکسبرداری برچسب طراحی شده است تا برچسب آستین کوچک و دقیق را ارائه دهد

مشخصات فنی

مدل شمارهSLM-100SLM-150SLM-200SLM-250
محدوده سرعت100BPM150BPM200 دور در دقیقه250 دور در دقیقه
شکل کانتینرظروف گرد ، مربع ، مستطیل و بیضی شکل با کانتور
نوع ظرفشیشه ، پلاستیک و فلز
مواد برچسب آستینPVC ، PET ، OPS و OPP
ضخامت مواد0.03-0.13 میلی متر
قطرهای کانتینر28-125 میلی متر
ارتفاع ظرف50-305 میلی متر
آستین دراز25-200 میلی متر
طول برش آستین38-305 میلی متر
اندازه هسته5 ″ - 10 ″ قابل تنظیم است
قطر خارج کامل قرقره500 میلی متر
منبع برق220V 50 / 60HZ 1 / 3PH ؛ 380V 50 / 60HZ 3PH
ابعاد ماشین2.1 × 0.85x2M
* سرعت بستگی به طول و عرض آستین دارد.

دستگاه برچسب زدن آستین کوچک کننده استاندارد دستگاه برچسب گذاری در سطح ورودی است که برای برچسب های میانی ، تمام بدنه و نوارهای شواهد دستکاری شده بر روی انواع ظروف گرد ، مربع ، مستطیل ، بیضی شکل خالی یا پر از پلاستیک ، شیشه و فلز جمع می شود. این دستگاه برچسب آستین کوچک کننده برای نرخ تولید پایین تا متوسط طراحی شده است و یک راه حل مناسب برای صنایع از جمله نوشیدنی ، داروی غذایی ، مواد مغذی ، بهداشت و زیبایی ، کالاهای مصرفی ، مواد شیمیایی و سایر کالاهای تولیدی است. هر سیستم برچسب زدن آستین جمع کننده دارای کاربرد برچسب ، تونل جمع کننده ، مولد بخار و نوار نقاله است. می تواند در خط موجود گنجانده شود.

برچسب های آستین کوچک از رول به صورت یک شبکه مداوم تهیه می شوند ، ظروف بدون برچسب از طریق یک نوار نقاله تغذیه ای منتقل می شوند و سپس از طریق یک چرخ خورنده چرخشی اندازه گیری می شوند. هنگامی که ظروف وارد تجهیزات برچسب آستین جمع می شوند ، برچسب ها به شکل وب باز می شوند و توسط یک سنبه به لوله تبدیل می شوند ، در ثبت دقیق با یک گرافیک چاپ شده تغذیه می شوند ، در ثبت دقیق بریده می شوند ، به یک کانتینر اعمال می شود و سپس از طریق نوار نقاله حمل می شود به یک تونل بخار که در آن گرمای بخار کنترل شده از مولد بخار ، آستین را محکم بر روی ظرف در یک تونل بخار محصور جمع می کند و مطابق با ظرف است. سپس کانتینرها از طریق نوار نقاله تخلیه از تونل کوچک کننده خارج می شوند.

ویژگی:

1. فناوری پیشرفته: موتور ساخت ژاپن سیستم برش همزمان را کنترل می کند تا از عمر طولانی ابزار برش و برچسب با دقت بالا اطمینان حاصل کند.

2. سرعت تولید بسیار موثر: 400 بطری در دقیقه (بطری استاندارد) این می تواند با خط تولید کار کند یا فقط به تنهایی کار کند.

3. قفسه حسگر کنترل کننده برچسب

4. انتخاب الاستیک: می توان سر ماشین را متناسب با بطری گرد ، بطری مربعی ، بطری بیضوی ، بالای بطری و بدنه بطری خم کرد. جدیدترین سیستم تأمین مواد دوتایی برای تغییر متناوب مواد با زمان کمتر اعمال می شود.

5. یک پایه برش همزمان همزمان: پایه برش در محدوده مشخصات نیازی به تغییر ندارد. اگر مشخصات نیاز به تغییر داشته باشد ، می توان آن را ظرف پنج دقیقه انجام داد.

6. عملی ساده و ایمن: از یک عملیات کنترل رنگی رنگی استفاده می شود که نسخه های انگلیسی و چینی روی آن وجود دارد.

7. هزینه نگهداری کم مصرف: تیغه رها شده کم هزینه برای تغییر آسان.

8. عمر طولانی ابزارهای برش: مکانیزم انتقال اتصال فولاد ، برش متقابل و عمر طولانی.