دستگاه برچسب زدن دو طرف بطری پلاستیکی عمودی در جلو و عقب

دستگاه برچسب زدن دو طرفه خود چسب خودکار برای برچسب زدن یک طرفه یا دو طرفه بر روی بطری های تخت ، بطری های شکل خاص و بطری های مربعی در مواد شیمیایی روزانه ، مواد شیمیایی خانگی ، دارو و مواد غذایی مناسب است. مانند بطری های روان کننده ، بطری های مواد شوینده لباس ، بطری های کفش صیقل دهنده ، بطری های ماهی ، بطری های نوشیدنی ، بطری های لوازم آرایشی و غیره ، چاپگر کد روبان اختیاری یا چاپگر جوهر افشان ، برچسب گذاری همزمان برای دستیابی به تعداد دسته تولید چاپ ، تاریخ تولید و سایر اطلاعات ، برای دستیابی به یکپارچه سازی چاپگر جوهر افشان ، کاهش روند بسته بندی و بهبود بهره وری تولید.

دستگاه برچسب زدن دو طرف بطری پلاستیکی عمودی در جلو و عقب

مقدمه

این دستگاه برچسب زدن بطری پلاستیکی سیستم کنترل PLC است ، بسیاری از تکنیک های مدرن الکترونیکی مانند فن آوری بلوغ PLC ، مبدل A / D با سرعت بالا ، تشخیص فوتوالکتریک ، صفحه نمایش LCD ماتریس نقطه بالا ، کنترل صفحه لمسی را به کار می گیرد و همچنین محصول جدیدی است که طراحی شده است توسط شرکت ما. کنترل کننده با بسیاری از جنبه ها ترکیب شده است که کنترل میکرو کامپیوتر است (صفحه لمسی ، صفحه کنترل سیستم و صفحه رابط سیگنال) ؛ سنسور سیگنال (سنسور فوتوالکتریک با بازتاب منتشر و سنسور فوتوالکتریک مخالف) ؛ موتور پله و راننده (موتور پله ای) و درایور موتور پله ای) ؛ منبع تغذیه تنظیم شده (ترانسفورماتور برق و پانل منبع تغذیه تنظیم شده). مدار یکپارچه سیستم در مقیاس بسیار بزرگ ، اجزای با کیفیت بالا را وارد می کند که سرعت برچسب زدن سریع ، قابلیت اطمینان بالا و پایداری خوب را دارند. این کنترلر از نوع کنترل کننده LCD سنتی ساخته شده است ، اما با کنترل کننده LCD سنتی متفاوت است ، نه تنها رابط کاربری انسان و ماشین را بیش از اندازه بزرگ می کند ، بلکه علاوه بر این ، نمایشگر گرافیک و عملکرد نشانه گذاری اطلاعات کار دستگاه را آسان تر و انسانی تر می کنند. به ویژه کنترل دیجیتال موتور با سرعت قابل تنظیم را که متوجه کنترل سرعت جداگانه بطری ، سرعت پیمایش برچسب و سرعت انتقال بطری و همچنین کنترل شروع و توقف می شود ، اضافه کنید. بنابراین این بدان معنی است که تمام ماشین آلات در حال کار توسط کنترل کننده کنترل می شوند.

دستگاه برچسب زدن دو طرف بطری پلاستیکی عمودی در جلو و عقب

پارامتر فنی

سرعت برچسب زدن40-150 عدد در دقیقه
قطر بطریزیر 120 میلی متر
اندازه برچسب(L) 20-280 میلی متر (H) 30-140 میلی متر
خطای برچسب≤ ± 1 میلی متر
قطر بیرونی حلقه:حداکثر 360 میلی متر
قطر داخلی رول برچسبφ76 میلی متر
وزن خالص300 کیلوگرم
اندازه های کانتور2000 * 900 * 1700 میلی متر

دستگاه برچسب زدن دو طرف بطری پلاستیکی عمودی در جلو و عقب

ویژگی های فنی و کاربرد:

1. این ماشین برچسب زدن بطری های پلاستیکی قطعات کنترل الکترونیکی متشکل از سیستم اصلی ، تسمه نقاله ، دستگاه جدا کننده ، ایستگاه برچسب زدن ، برچسب حجم ، صفحه نمایش برچسب حجم و صفحه کار و غیره

2. رزرو خروجی: می توانید خروجی مورد نظر خود را تنظیم کنید ، پس از رسیدن به هدف ، متوقف شد.

3. شمارش خروجی برای هر شیفت: شمردن تمام برچسب ها برای هر شیفت باعث می شود تولید به طور موثر تولید کل کنترل شود.

4. با استفاده از برچسب ها ، به طور خودکار متوقف شوید: با تمام شدن برچسب ها ، می تواند هشدار دهد.

5. کنترل متمرکز موتور تنظیم سرعت: کنترل کننده می تواند به طور مستقیم سرعت هر موتور تنظیم سرعت را کنترل ، روشن و متوقف کند.

دستگاه برچسب زدن دو طرف بطری پلاستیکی عمودی در جلو و عقب

6. مطالب مختلف برای رابط کاربری مختلف روی صفحه لمسی نشان داده می شوند. منوی حرکت تحقق یافته ، زنگ هشدار دور و کاملاً روشن با زبان چینی.

7. ذخیره خاموش کردن داده ها: کنترل کننده می تواند از تنظیمات پارامتر و داده های آماری محافظت کند تا از داده های از دست رفته در صورت خاموش شدن ماشین به طور تصادفی جلوگیری کند.

8. نشانگر سوunction عملکرد: بسیاری از خطاهای مربوط به روش برچسب گذاری را کنترل کنید ، دستگاه با هشدار به طور خودکار خاموش می شود و پس از خراب شدن سیستم ، چراغ قرمز روشن می شود.

9. این دستگاه برچسب زدن بطری پلاستیکی مناسب برای داروسازی ، مواد غذایی ، صنایع شیمیایی روزانه مانند برچسب زدن دایره ای و برچسب زدن اشیا round دور نیم دایره.