دستگاه برچسب زدن بطری آستین پی وی سی اتوماتیک

مقدمه

این دستگاه برچسب زدن آستین جمع کننده از دستگاه آستین برچسب خودکار ، تونل کوچک کننده بخار و مولد بخار تشکیل شده است.

ماشین اصلی انتقال همزمان را تغییر می دهد ، تسمه انتقال سریع تغییر می کند. در مقایسه با نوع تغییر و نگهداری سنتی بیش از شش ساعت ، نگهداری این دستگاه آسان است و نگهداری آن ساده است ، بنابراین بر تولید تأثیر نمی گذارد. طراحی منحصر به فرد صفحه برش برای قطر ظرف 30 میلی متر تا 130 میلی متر اعمال می شود. نیازی به تغییر یا اشکال زدایی نیست. همچنین دارای صفحه نمایش منحصر به فرد ، جستجوی خودکار مکان اصلی و همچنین ایمنی و راحتی است که از سایر محصولات هم ردیف جلوتر است.

صفحه تغذیه برچسب دو برابر ، ارتفاع مناسب که برای برچسب مناسب است. شکل خودکار PLC که از تصویب و تنظیم جلوگیری می کند. شما فقط باید آن را کمی فشار دهید ، برچسب به طور خودکار شناسایی و مکان یابی می شود. تغییر برچسب ها سریع و راحت است. علاوه بر این ، محل برش کاملا دقیق است.

تجهیزات تغذیه برچسب: رانندگی همزمان تغذیه برچسب را کنترل کنید ، توانایی تغذیه 90 متر در دقیقه است ، قطر هواپیما عرضه برچسب حجم 500 میلی متر است ، قطر داخلی لوله کاغذ 4 "، 8" ، 10 "خواهد بود. پیکربندی تغذیه برچسب پایدار است که طول دقیق برچسب و تأمین سریع و سریع برچسب را امکان پذیر می کند.

دستگاه برچسب زدن بطری آستین پی وی سی اتوماتیک

پارامتر فنی:

ظرفیت80-100bpm (محاسبه طول استاندارد تا 100 mm
FPY99.9 ≥
راندمان تولید کامل≥95 (محاسبه 24 ساعت
قطر قابل استفاده بطری28 میلی متر تا 125 میلی متر
طول قابل استفاده از برچسب30 میلی متر تا 250 میلی متر
ضخامت قابل استفاده از برچسب0.027 میلی متر ~ 0.13 میلی متر
مواد برچسبPVC 、 PET 、 OPS
برچسب حجم داخل قطر≥4 "(101.6 میلی متر
برچسب حجم خارج از قطر00500 میلی متر
ولتاژAC380V ، 50 / 60HZ ، سه فاز
قدرت دستگاه آستین برچسب1.5 کیلو وات-2 کیلو وات
قدرت تونل کوچک کننده بخار0.37 کیلو وات
فشار بخار1-8 کیلوگرم در سانتی متر مربع
مصرف هوای بخار<25 کیلوگرم در ساعت
ابعاد دستگاهدستگاه آستین برچسب: L2100 * W850 * H2000 میلی متر
وزن500 کیلوگرم

دستگاه برچسب زدن بطری آستین پی وی سی اتوماتیک

مشخصات پیکربندی لوازم الکتریکی:

دستگاه های الکتریکی اتخاذ شده توسط این نوع دستگاه برچسب گیر انداز ، تمام پیکربندی های وارداتی هستند ، علاوه بر این ، این دستگاه برچسب زن کوچک ، ماژول موقعیت یابی با سرعت بالا ، موتور سروو وارد شده ، درایو سروو ، کنترل کننده سروو و تنظیم کاملاً خودکار و همچنین عملکرد بشر را تصویب می کند.

انواع گوناگون برچسب ریخته گری:

سرعت این دستگاه برچسب زدن کوچک در 150 بطری در دقیقه می رسد. دستگاه برچسب زدن کوچک برای صنایع غذایی و آشامیدنی مانند آب میوه ، نوشیدنی چای ، لبنیات ، آب خالص ، چاشنی ها ، آبجو و نوشیدنی های ورزشی و غیره از انواع بطری ها استفاده می شود. این دستگاه برچسب زن کوچک نه تنها دارای موقعیت بسیار دقیق برای ریخته گری برچسب است ، بلکه می تواند شکل کامل بطری را پس از جمع شدن برجسته کند.

دستگاه برچسب زدن بطری آستین پی وی سی اتوماتیک

پارامتر فنی تونل کوچک کننده بخار

موردتونل کوچک شونده بخار
منبع تغذیه ورودی دمنده1PH ، 220V ، 1.1KW
منبع تغذیه ورودی ژنراتور بخار380 ولت / 50 هرتز
فشار کاری<= 0.1 مگاپاسکال
وزن230 کیلوگرم
مصرف بخار10-20 کیلوگرم در ساعت
اندازه بدنه فرL2300 * W400 * H450 میلی متر
سرعت انتقال0-35 متر در دقیقه

دستگاه برچسب زدن بطری آستین پی وی سی اتوماتیک

ویژگی های فنی و کاربرد برچسب آستین:

1. ستون مرکزی گام به گام ساختار برچسب شلیک را اعمال می کند و سرعت 170B در دقیقه است.

2. سر برش تازه طراحی شده از موتور به صورت گام به گام استفاده می کند که سرعت آن بالا است ، عملکرد دقیق است ، برش منظم است و کوچک شدن آن زیبا است. این طرح با همکاری برچسب ساختار مکان هماهنگ امکان دقت برش در 1 میلی متر را فراهم می کند.

3. دکمه توقف اضطراری چند نقطه ای توقف اضطراری را در موقعیت مناسب در امتداد تولید که تولید بی خطر را تضمین می کند ، فعال می کند.

دستگاه برچسب زدن بطری آستین پی وی سی اتوماتیک

شرح تونل جمع شدگی بخار:

نوع جدید تونل کوچک شدن بخار برچسب بطری ، انقباض حرارتی باعث افزایش راندمان کاهش حرارتی شده است. اشکال مختلف و غیر معقول بطری مانند بطری گرد ، مربع یا تخت و غیره.

نوع پرتاب بخار به نوع طراحی درامز بخار ، سیستم انحراف بخار قابل تنظیم ، لوله هموار است و اتاق را اشغال نمی کند ، دهانه خروجی را بیرون بکشید هر طرف سه گذرگاه را تقسیم می کند ، هر ارتفاع عبور یا پایین ، جلو و بعد از آن حجم خروجی گاز همه قابل تنظیم است ، تا حداکثر کارایی کامل

ویژگی های تونل جمع شدگی بخار:

1. طبل های بخار کم فشار به لوله های فولادی بدون درز منتقل می شوند ، هر لوله متصل از اتصالات سریع لوله های فولادی ضد زنگ استفاده می کند ، تخلیه و نصب آن آسان است.

2. پوسته های بیرونی کل دستگاه از فولاد ضد زنگ SUS304 استفاده می کنند ، باعث صرفه جویی در انرژی و مطابقت با معیار ایمن مواد غذایی می شوند.

3. پایین صفحه های آب از جنس استنلس استیل آب میعانات خنک متمرکز می تواند از طریق لوله متصل شود ، شرایط کار تاثیری ندارد ، در مورد پنجره بینایی بدن جلو و بعد از هر دو.

4. کل دستگاه به تصویب طراحی ضد آب ، ساخته شده از فولاد ضد زنگ ، آسان برای دستکاری و نگهداری.

دستگاه برچسب زدن بطری آستین پی وی سی اتوماتیک

شخصیت مکانیسم مولد بخار:

1. اجاق گاز بخار برقی حرارتی کوچک با ساختار جمع و جور و مکعب کوچک ، دستگاه داخلی داخلی دست انداز آب خودکار و تنظیم خودکار سطح آب ، کنترل فشار ، می تواند به طور مداوم کار کند.

2. آب کوره کمتر از 30L است ، حجم آب سالانه در اجاق گاز کمتر است ، با فشار کار بالا ، دمای بخار بالا ، می تواند بسیاری از کاربران را برای کارایی بخار فشار بالا حل کند.

3. شیر خروجی بخار نه تنها می تواند لوله سخت را متصل کند بلکه می تواند لوله لاستیکی بخار ضد دمای بالا را به صورت انعطاف پذیر متصل کند و به طور موثر فضا را ذخیره کند منطقه اشغال کل دستگاه کوچک ، راحت برای جابجایی و نصب است.