دستگاه برچسب زدن آستین کاملاً خودکار با سرعت بالا

دستگاه برچسب آستین کوچک کننده با سرعت بالا برای تولید با حجم بالا طراحی شده است تا جریان مداومی از برچسب های آستین و دستکاری نوارهای واضح بر روی انواع ظروف گرد ، مربع ، مستطیل ، بیضی شکل خالی یا پر از پلاستیک ، شیشه و فلز را که به طور گسترده استفاده می شود ، تحویل و کوچک کند. برای نوشیدنی ، غذا ، دارو ، مراقبت شخصی ، خانگی ، مواد شیمیایی و سایر محصولات صنعتی برای تأمین تقاضای گردش کار شما. هر دستگاه آستین جمع کن شامل دستگاه برچسب جمع کن ، تونل کوچک کننده بخار ، مولد بخار و نوار نقاله است.

مشخصات فنی

مدل شمارهSLM-350SLM-450SLM-600
محدوده سرعت350BPM450BPM600 دور در دقیقه
شکل کانتینرظروف گرد ، مربع ، مستطیل و بیضی شکل با کانتور
نوع ظرفشیشه ، پلاستیک و فلز
مواد برچسب آستینPVC ، PET ، OPS و OPP
ضخامت مواد0.03-0.13 میلی متر
قطرهای کانتینر28-125 میلی متر
ارتفاع ظرف50-305 میلی متر
آستین دراز25-200 میلی متر
طول برش آستین38-305 میلی متر
اندازه هسته5 ″ - 10 ″ قابل تنظیم است
قطر خارج کامل قرقره500 میلی متر
منبع برق220V 50 / 60HZ 1 / 3PH ؛ 380V 50 / 60HZ 3PH
ابعاد ماشین2.1 × 1.1x2M2.1 × 1.2x2M2.5 × 1.2 × 2.2 میلی متر

این دستگاه برچسب آستین کوچک کننده با سرعت بالا با استفاده از فولاد ضد زنگ درجه 304 برای ایجاد قدرت و کاهش ارتعاش در حالی که عملکرد بی صدا را دارد ، با استفاده از سروو رانده شده ، غلتک های درایو برچسب کنترل شده PLC ، مونتاژ برش قابل تعویض و چرخ های تیراندازی برچسب طراحی شده است تا کوچک و دقیق را ایجاد کند برچسب زدن آستین ، سیستم خنک کننده استاندارد دوگانه نوآورانه اجازه می دهد تا عملکرد مداوم تنها با یک توقف اتصال کوتاه برای حداکثر تولید با حداقل زمان پایین ، سیستم تغییر سریع سرعت خرابی از یک محصول به محصول دیگر را کاهش می دهد ، مکانیزم برش چرخشی چند تیغه بسیار صاف ، حتی برش فیلم ، این طراحی مدولار منحصر به فرد امکان تغییر آسان تیغه ها یا تغییر سریع و بدون ابزار در جعبه های برش دیگر را هنگام تغییر قالب برچسب یا اندازه ظرف فراهم می کند. کاربران همچنین امکان خرید ترمزهای اضافی برای اندازه ها و شکل های مختلف ظروف را دارند. اجرای محصولات با صفحه کنترل لمسی کاربر پسند HMI برنامه ریزی شده است.

ویژگی های کلیدی

1. کنترل سرعت معکوس.

2. ورود بطری ، بطری unscrambling خودکار ، بطری فشار دادن ، مهر و موم حرارت-برش اره ، فشار دادن PE ، کوچک شدن ، خنک کردن.

3. این دستگاه از مکانیسم تکان دهنده هوا در فشار دادن بطری و برش سرد و گرم آب بندی استفاده می کند. از مهر و موم نبض ابریشم مسطح ، برش چاقو دندان اره ، مکانیزم منحصر به فرد برش سرد و خنک کننده حرارت ، تضمین چسبندگی بسته بندی ، قابل اعتماد و هنری است.

4. دستگاه بطری unscrambling اتوماتیک باعث می شود بطری سریعتر و راحت تغییر کند.

5. ارائه مکانیزم فیلم و تنش داوطلبانه تنظیم می شود.

6. سیستم کنترل رویه قابل برنامه ریزی PLC.
7. دمنده های هوا دو ، تعادل دما را در اجاق گاز با کنترل کننده درجه حرارت PAD تضمین می کند ، که ظاهرا باعث صرفه جویی در انرژی می شود.

8. از سیستم گرمایش از جنس استنلس استیل به شکل بال استفاده می کند که برای استفاده طولانی مدت با دوام است.

9. کمربند خالص حمل و نقل اژدهای فلورین رشته بولیوی ضد حرارت در قسمت کوچک شدن استفاده می شود تا از حمل و نقل ثابت و ضد سایش تقویت شود.

10. این دستگاه از مکانیسم انتقال تسمه خالص کنترل سرعت معکوس استفاده می کند.

11. ارتفاع نوار نقاله باید به تقاضای مشتری ساخته شود.

12. جهت ورود بطری می تواند با توجه به تقاضای مشتری تنظیم شود

13 ، با توجه به درخواست مشتری ، می تواند به جای کمربند پلاستیکی ، کمربند فولاد ضد زنگ را در داخل تونل جمع کند