خودکار چسب اتوماتیک برچسب گذاری عمودی برای بطری های حیوانات خانگی

این صفحه نمایش لمسی از نوع گفتگوی انسان و ماشین را تصویب می کند: کارکرد آسان ، ساده ، سیستم کنترل سروو ، کنترل برنامه PLC را تصویب می کند و ساختار چرخ توزیع دو برابر را می پذیرد تا بطری که دارای برچسب است ، یکی یکی وارد شود. منطقه برچسب زدن دقت برچسب زدن و میزان عبور هر بطری را تضمین می کند. مکانیسم علامت گذاری یک ساختار تنظیم همه جانبه را اتخاذ می کند و مکانیزم برچسب زدن غلتک تنظیم چند زاویه ای بالا ، پایین ، چپ و راست را انجام می دهد ، به طوری که تنظیم تحت مشخصات مختلف ساده و راحت است ، یادگیری و درک آن آسان است. یک رمزگذار به مکانیسم انتقال اضافه می شود تا سرعت برچسب گذاری را با سرعت انتقال هماهنگ کند تا ثبات برچسب گذاری را تضمین کند.

خودکار چسب اتوماتیک برچسب گذاری عمودی برای بطری های حیوانات خانگی

مقدمه

این دستگاه برچسب زدن اتوماتیک بطری ، از مجموعه ای از موارد (فولاد ضد زنگ ، آلیاژ آلومینیوم) ، مجموعه ای از مکانیزم حمل و نقل ، مجموعه ای از دستگاه های ارسال برچسب ، مجموعه ای از چرخ ، مجموعه ای از دستگاه جدا کننده بطری ، مجموعه ای از تنظیم چرخ تشکیل شده است. دستگاه ، مجموعه ای از سیستم الکتریکی.

برچسب چند منظوره مناسب برای انواع بطری ها ، استفاده شده در صنایع غذایی ، شیمیایی و دارویی. این می تواند سری بطری های انتقال اتوماتیک ، جداسازی برچسب ، اتصال و غیره را تشخیص دهد. کل دستگاه را می توان با ابزارهای میکرو کنترل کرد که کنترل و کنترل خودکار خواهد بود. برچسب و بطری ها در همان مرحله هستند. سیستم چاپ سرد را نیز می توان با توجه به نیاز مشتری مطابقت داد. تنظیم و کار بدون ایجاد سر و صدای زیاد دقیق و آسان است ، بخشی از قطعات یدکی را می توان با توجه به نیاز مشتری ساخت.

خودکار چسب اتوماتیک برچسب گذاری عمودی برای بطری های حیوانات خانگی

پارامتر فنی

سرعت برچسب زدن40-150 عدد در دقیقه
قطر بطری40-120 میلی متر
اندازه برچسبL: 20-280 میلی متر H: 30-140 میلی متر
خطای برچسب± ± 0.5 میلی متر
قطر بیرونی حلقه:حداکثر 360 میلی متر
قطر داخلی رول برچسبφ76 میلی متر
وزن450 کیلوگرم
قدرت1.5 کیلو وات
اندازه دستگاه2000 * 900 * 1700 میلی متر

خودکار چسب اتوماتیک برچسب گذاری عمودی برای بطری های حیوانات خانگی

پیکربندی اصلی برق:

موردنامتعدادنام تجاری
1کنترل کننده PLC1تایوان DELTA
2انسان-کامپیوتر
رابط
1تایوان DELTA
3مبدل فرکانس1تایوان DELTA
4برچسب ارسال موتور1یانکونگ
5راننده موتور1یانکونگ
6تبدیل کننده1دیوار بزرگ
7قدرت1تایوان DELTA
8سنسور بازرسی برچسب1LEUZE
9سنسور بازرسی محصول1کلید واژه
10زنگ خطر. هشدار1AMPUT
11کلید برق1اشنایدر
12دکمه اضطراری1اشنایدر

خودکار چسب اتوماتیک برچسب گذاری عمودی برای بطری های حیوانات خانگی

ویژگی های فنی و کاربرد:

1. این میل اتوماتیک ماشین برچسب زدن بطری سیستم پیشرفته رابط انسان و ماشین ، کار ساده و شهودی است ، عملکرد همه آماده است ، دارای ثروت از عملکرد کمک آنلاین. ساختار ساده ، جمع و جور ، آسان برای کار و نگهداری است

2. درایو موتور معروف را تصویب می کند ، سرعت تغذیه پایدار ، قابل اعتماد است

3. اصل کار: مکانیزم بطری با قطعات محصول جداگانه ، سنسور عبور محصول را تشخیص می دهد ، سیگنال را به سیستم کنترل ، در موقعیت مناسب باز می گرداند

ارسال موتور کنترل برچسب و متصل شده با ماندن در موقعیت برچسب زدن محصول.

4. عملکرد: قرار دادن یک محصول (خط) به محصول (دستگاه به صورت خودکار) ، جداسازی و اندازه گیری محصول - برچسب گذاری - جمع آوری محصولات دارای برچسب.

5. کنترل هوشمند

کل دستگاه سیستم کنترل PLC بالغ را تصویب می کند ، دستگاه را با سرعت پایدار و پایدار کار می کند

6. دستگاه بطری شکل کلی ، هر قطر شکل بطری بدون قطعات جایگزین ، تنظیم موقعیت سریع

توجه: (چرخ چرخشی اختیاری و قابل تنظیم با دستگاه علامت گذاری عمومی بطری پارک کامل

7. سیستم عامل کنترل صفحه لمسی را تصویب می کند ، عملکرد ساده ، عملی ، راندمان بالا ، سرعت برچسب زدن میکسر ، سرعت انتقال ، بطری می تواند مرحله تنظیم سرعت کمتر ، با توجه به نیاز به تنظیم

8. دامنه دستگاه: مناسب برای اندازه های مختلف برچسب زدن بطری گرد ، بطری های نورد روتاری ، برچسب هایی که قطعات جامد تری دارند ، خط اتصال ، همچنین دارای صفحه چرخشی جمع آوری مواد اختیاری هستند و جمع آوری ، مرتب سازی و بسته بندی محصول نهایی را تسهیل می کنند.

9. سیستم کد: قطعات پیکربندی اختیاری (چاپگر) می توانند به صورت آنلاین برای چاپ تاریخ تولید و تعداد دسته ، برش فرآیند بسته بندی بطری ، بهبود بهره وری تولید ، قطعات فن آوری پیشرفته (گاز / برق) سیستم چاپگر کد محرک ، پاک کردن ، چاپ سریع و پایدار. چاپگر کد حرارتی با منبع گاز: 5 کیلوگرم در سانتی متر مربع

10. کیفیت برچسب: کمربند پنبه ای الاستیک را تصویب می کند ، سطح برچسب زدن بدون چین و چروک ، کیفیت بسته بندی را بسیار بهبود می بخشد. تشخیص فوتوالکتریک به صورت خودکار ، بدون برچسب کار نمی کند ، بدون اصلاح خودکار برچسب یا عملکرد تشخیص خودکار زنگ خطر ، از نشت و اتلاف جلوگیری می کند.

توجه: این راه حل برای تجهیزات استاندارد معمولی است ، اگر شرایط خاصی برای بهبود تجهیزات داشته باشید ، می تواند آن را ارتقا یا بهبود بخشد.