برچسب اتوماتیک کاملاً اتوماتیک برای بطری شیشه ای خود چسب

این دستگاه برچسب زدن بطری گرد معمولاً برای برچسب زدن بطری های استوانه ای استفاده می شود که عمدتا برای انواع مختلفی از نوشیدنی ها ، مواد شیمیایی ، دارویی و غیره استفاده می شود. دارای ساختار مقاوم و فشرده ای است که کار با آن آسان است و نگهداری آن برای کاربران نیز ساده است. موتور محکم و بادوام این مدل توسط جدیدترین پردازنده میکرو کنترل می شود. همچنین می تواند به سرعت و دقیق هد برچسب گذاری و همچنین کنترل کننده را برای انتقال برچسب ها هدایت کند.

علاوه بر این همچنین دارای سیستم کنترل محبوب Siemens Plc است. و رابط کاربری ساده انسانی می تواند به زبان انگلیسی و همچنین زبان چینی کار کند. بعلاوه ، شما نیازی به تعویض قطعات ماشین برای اندازه های مختلف بطری ندارید ، زیرا دارای یک مجموعه جدا شونده چند منظوره است. این سیستم حتی دارای مدرن ترین سیستم کمک آنلاین است که کاربران را قادر می سازد تا در واقع با تجهیزات ارتباط برقرار کنند. این سیستم جدید بسیار کاربرپسند است و کارگران فقط می توانند از جمله های ساده برای کار با ماشین استفاده کنند. علاوه بر این ، این تجهیزات می توانند به راحتی و به طور مداوم برای چند ساعت کار کنند.

برچسب اتوماتیک کاملاً اتوماتیک برای بطری شیشه ای خود چسب

سرعت برچسب زدن آن تا 120 بطری در یک دقیقه و دقت بسیار بالای برچسب زدن دارد. در حالی که حداکثر عرض برچسب 140 میلی متر است و در صورت لزوم می توان آن را افزایش داد. علاوه بر این ، این مدل همه کاره و ظریف از ماشین برچسب زدن بطری گرد قابلیت برچسب زدن بطری هایی با قطر 30 تا 110 میلی متر را دارد. علاوه بر این ، تجهیزات دارای رول برچسب با قطر داخلی حدود 75 میلی متر هستند ، در حالی که قطر بیرونی رول برچسب حدود 350 میلی متر است. همچنین دارای یک سیستم حسگر مبتنی بر فیبر نوری برای برچسب ها و ظروف است. این دستگاه برای استفاده از برچسب روی بطری های گرد شکل ساخته شده از انواع مختلف مواد مانند شیشه ، پلاستیک ، HDPE ، LDPE ، PET و غیره بسیار مناسب است.

معرفی مختصر

1.1 ساخت و ساز سنگین از اجزای بزرگ درایو همراه با قاب پایه آلومینیوم و فولاد ضد زنگ برای سالها خدمات قابل اطمینان استفاده می کند.

1.2 سیستم های مختلف تغذیه محصول موجود است که فاصله و جهت گیری دقیق محصول را فراهم می کند. می توان از آن به صورت جداگانه و یا با سرعت تجهیزات پر کردن مطابق با خط و یکپارچه استفاده کرد.

1.3 اپلیکاتورهای پیشرفته میکرو پله ای پیشرفته با گشتاور بالا شامل قابلیت جابجایی نسبت و سرعت پیگیری برای کاربرد دقیق و قابل اعتماد از طیف گسترده ای از مواد برچسب هستند.

1.4 برای استفاده از برچسب های صفحه جلو و / یا عقب با قابلیت برچسب زدن ظروف گرد ، مربع ، بیضی یا مستطیل طراحی شده است.

برچسب اتوماتیک کاملاً اتوماتیک برای بطری شیشه ای خود چسب

پارامتر فنی

نهموردداده های پارامتر
2بعد، ابعاد، اندازهL 2100 میلی متر * W 900 میلی متر * H 1500 میلی متر
3ولتاژ220 ولت / 50 هرتز
4قدرت1200 وات
5ظرفیت تولید0-40 متر در دقیقه
7Label Roll Core76 میلی متر
8قطر رول برچسب350 میلی متر
9عرض برچسب10 ~ 110 میلی متر (اندازه ویژه را می توان سفارشی کرد)
10طول برچسب20 ~ 360 میلی متر (اندازه ویژه را می توان سفارشی کرد)
11قطر بطری30 ~ 90 میلی متر (اندازه ویژه را می توان سفارشی کرد)
12ارتفاع بطری30 ~ 200 میلی متر (اندازه ویژه را می توان سفارشی کرد)