ماشین برچسب دو طرف جلو و عقب

برچسب زدن اتوماتیک دو طرف جلو و عقب برای چسباندن بطری ها به گونه ای است که طیف وسیعی از برنامه های برچسب چسب را با سرعت و دقت انجام می دهد ، در پیکربندی سر یک یا دو یا سه برچسب می توان از جلو ، عقب ، بسته بندی جزئی یا کامل استفاده کرد بسته بندی برچسب ها و همچنین دستکاری برچسب های برتر یا تبلیغاتی دو توزیع کننده برچسب به طور مستقل برای برچسب زدن یک طرف کار می کنند یا به طور همزمان برای برچسب زدن دو طرف کار می کنند که اجازه می دهد اندازه مختلف برنامه برچسب در هر دو طرف باشد ، یک ایستگاه بسته بندی اختیاری برای بسته بندی برچسب های جزئی یا بسته بندی کامل و همچنین دستکاری برچسب های بالای تبلیغاتی یا تبلیغاتی ارائه می شود دستگاه برچسب برچسب جلو و عقب مجهز به سیستم ردیف کننده زنجیره ای جهت گیری محصول است ، از موقعیت صحیح ظروف قبل از استفاده از برچسب اطمینان حاصل می کند. موقعیت کانتینر قبل از حرکت در زیر چسب گیر در جایی که آزاد می شود ، توسط زنجیرهای موتوری نصب شده به فن تنظیم می شود. سر گیر بر روی یک سیستم اسپیندل از جنس استنلس استیل عمودی نصب شده است تا در صورت لزوم تنظیم آسان شود. ویژگی های اضافی شامل اجزای سازنده فولاد ضد زنگ و آنودایز ، اجزای الکترونیکی مشهور جهان ، درایو موتور سروو ، کمک گرفتن از وب ، کنترل PLC و کاربر پسند HMI است.

از چرخ با کیفیت بالا استفاده کنید تا فضای کمی بین بطری ها باقی بماند تا اطمینان حاصل شود که برچسب ها از دست نخواهند رفت. سرعت چرخشی چرخ اسفنجی را می توان برای تنظیم فضای فضا بین دو بطری تنظیم کرد.

قسمتهایی از دستگاه که لیبلها را ذخیره کرده و کاغذهای لیبل را جمع می کنند ، به گونه ای طراحی شده اند که متنوعی از برچسب ها را در خود جای می دهند.

با استفاده از تجهیزات فوتوالکتریک وارد شده از آلمان ، و موتور سروو با کیفیت بالا ، دقت برچسب زدن بسیار بهبود یافته است.
توضیحات محصول:

دستگاه مقرون به صرفه است و کار با آن آسان است ، مجهز به صفحه لمسی HMI و سیستم کنترل PLC. ساخته شده در میکروچیپ باعث تغییر سریع و آسان تغییر و تغییر حالت می شود. این سیستم برچسب گذاری اتوماتیک برای ظرف استوانه ای ، تخت و مربع ایده آل است.

این دستگاه به طور گسترده ای برای صنایع غذایی ، مواد آرایشی ، دارویی ، سموم دفع آفات و سایر صنایع مناسب است. این مارک یک طرفه و دو طرفه برای بطری تخت ، مربع و گرد است که حجم آن کمتر از 1 لیتر است. کنترل خودکار توسط کامپیوتر (PLC) با کارایی آسان. بدون بطری بدون برچسب زدن. می تواند مشخصات را به راحتی تغییر دهد. این موتور سروو را تصویب می کند ، سرعت حلقه پایین کنترل حلقه بسته را به دست می آورد. راندمان بالا. سرعت سریع

شرح گردش کار

بطری در → بررسی → برچسب زدن label برچسب سکته مغزی → محصولات نهایی
هنگام بطری در دستگاه برچسب زدن ، ابتدا موقعیت را تقلب کنید. اصلاح بطری قبل از ورود به فشار ، مکانیسم است ، فشار مکانیسم عمل این است که بطری می تواند پایدار باشد ، هیچ قدم برای جلو رفتن ندارد. موقعیت علامت گذاری چوب ، از طریق سیگنال تشخیص سنسور شروع به کار استاندارد ، شروع برچسب زدن می کند. به جلو به سکته مغزی ، برچسب سکته مغزی در هر دو طرف برچسب روی بطری می چسبد ، سپس مراحل برچسب زدن را تکمیل کنید.

ویژگی های کلیدی

steel اجزای آلومینیوم آنودایز ساخته شده از فولاد ضد زنگ سنگین

components اجزای الکترونیکی با نام تجاری معروف جهانی هستند

♦ قابلیت برچسب زدن به ظروف تخت ، بیضی ، مربع و گرد

bottle چرخ متغیر بطری سرعت متغیر

control کنترل PLC و کاربر پسند HMI

drive درایو موتور سروو برچسب زدن دقیق و با سرعت بالا قابل تکرار ارائه می دهد

♦ تسمه تثبیت کننده / نوار نقاله بالا برای نگه داشتن بطری برای برچسب زدن مناسب ارائه شده است.

head سر برچسب و نوار نقاله هماهنگ شده اتوماتیک

web وب به کمک نیرو می گیرد

♦ تشخیص برچسب کم یا از دست رفته با سیستم توقف خودکار برای جلوگیری از برچسب گذاری اشتباه

♦ حسگرهای چشم عکس غیر تماسی

counter پیشخوان برچسب

گزینه های موجود

c رمزگذار چاپ تمبر داغ با پایه (چاپ شخصیت به طور مستقیم بر روی برچسب)

♦ سنسورهای برچسب پاک (قابلیت تشخیص برچسب های شفاف)

station ایستگاه Wraparound

مشخصات فنی

جهتچپ به راست یا راست به چپ
سرعت120-250CPM (بسته به مشخصات محصول و سرعت خوراک)
قطر ظرفL: 30-300 mm W: 20-140 mm
ارتفاع ظرف55-400 میلی متر
طول برچسب15-300 میلی متر
ارتفاع برچسب10-150 میلی متر
دقت برچسب زدنmm 1 میلی متر (با توجه به مشخصات محصول)
اندازه حلقه برچسب320 میلی متر (حداکثر)
اندازه هسته برچسب76 میلی متر
منبع برق110 / 220V 50 / 60HZ 1PH 2500W
وزن310 کیلوگرم
بعد، ابعاد، اندازه2800x1450x1500 میلی متر