تجهیزات برچسب زدن لوازم آرایشی

برای هر تولید کننده بسته بندی لوازم آرایشی مفید است

قانون فدرال غذا ، دارو و لوازم آرایشی و بهداشتی محصولات آرایشی را به عنوان "مقالاتی که قرار است مالش داده شود ، ریخته شود ، پاشیده شود ، یا پاشیده شود ، به بدن انسان وارد شود یا برای پاک سازی ، زیبایی ، ارتقا attractive جذابیت یا تغییر شکل ظاهری در بدن انسان اعمال شود" ، تعریف می کند.

الزامات برچسب گذاری لوازم آرایشی FDA برای محافظت از مصرف کنندگان در برابر خطرات بهداشتی و اقدامات فریبنده و کمک به مصرف کنندگان در تصمیم گیری آگاهانه در مورد لوازم آرایشی که قصد دارند خریداری کنند.

لوازم آرایشی ممکن است با جمله هایی که نشان می دهد FDA این محصول را تأیید کرده است ، برچسب زده نشده یا تبلیغ نشود. این امر حتی درصورت ثبت شرکت تولیدی یا در دسترس بودن محصول با برنامه ثبت نام آرایشی داوطلبانه FDA اعمال می شود.

به طور خلاصه ، FDA به برچسب های لوازم آرایشی و بهداشتی نیاز دارد تا:

  • هویت محصول (آنچه در آن است)
  • محتوای خالص (چه مقدار در بسته است)
  • اعلامیه مواد تشکیل دهنده (آنچه از آن ساخته شده است)
  • هرگونه برچسب هشدار دهنده مورد نیاز (خطرات احتمالی مرتبط با استفاده از ماده)

تولیدکنندگان بسته بندی لوازم آرایشی می دانند که برچسب ها بخشی اساسی در بازاریابی مواد آرایشی هستند ، اما این علامت ها همچنین به منظور آگاهی از مصرف محصولات مورد نظر یک محصول ، مواد اولیه ، مقدار خالص و محل تولید یا توزیع آن است.

از آنجا که برچسب های لوازم آرایشی دارای اشکال و اندازه های مختلف هستند ، تجهیزات متنوعی برای استفاده از برچسب ها برای پاسخگویی به خواسته های مختلف وجود دارد. دستگاه های کاربردی برچسب چند منظوره به شما امکان می دهند محصولات آرایشی خود را با سرعت برق بسته بندی ، مهر و موم کرده و برچسب بزنید.

مهم نیست بسته بندی مواد آرایشی که باید برچسب گذاری شوند ، در ابتدا به دنبال بهترین گزینه های برچسب ، و سپس تجهیزات برچسب گذاری مناسب بگردید. بهترین تجهیزات برچسب گذاری مدولار می تواند نوع برچسب شما را به درستی اعمال کند ، متناسب با ابعاد ظرف باشد و کاملاً در خط تولید شما قرار نگیرد.

انواع برچسب لوازم آرایشی

برچسب های بسته بندی مداد و قلم لوازم آرایشی

از خط چشم ، مژه های خامه ای ، برس ابرو و رنگ لب ، می توانید به سرعت هنگام نگاهی به راهروی آرایش ، ظروف به سبک قلم و مداد را پیدا کنید.

طبق بسته بندی زیبایی ، تقاضا برای مداد و قلم لوازم آرایشی افزایش یافته است و تولیدکنندگان بسته بندی لوازم آرایشی اقدامات خود را برای ایجاد طرح های رقابتی و بسته بندی های محافظ قابل آشکار که مورد توجه مصرف کنندگان قرار می گیرد ، تشدید می کنند.

برچسب های بسته بندی مداد و قلم لوازم آرایشی

ظروف مداد و قلم لوازم آرایشی احتیاج به مراقبت ویژه دارند زیرا فضای محدودی وجود دارد ، اما تمام اطلاعات مورد نیاز باید در بسته بندی شامل مواد اولیه ، نام محصول ، اطلاعات رنگ و موارد دیگر موجود باشد. معمولاً این کار را می توان با برچسب بسته بندی و برچسب نقطه انتهایی انجام داد.

برچسب دور تا دور بزرگترین سطح بیشتر ظروف را می پوشاند و می تواند طول محصول را در بر بگیرد. همچنین می توان یک سوراخ به برچسب اضافه کرد تا یک مهر و موم داشته باشد که هم باز شود و هم قابل تشخیص باشد. مارک های بسته بندی شده مارک دار می توانند به طور موثری تمام اطلاعات مربوط به محصول را با دستور FDA نشان دهند. علاوه بر این ، برچسب زن ها می توانند برچسب های نقطه ای را در انتهای بسته قلم یا مداد قرار دهند تا کد رنگ یا رنگ را نشان دهند.

برچسب های بسته بندی لوله های آرایشی

لوسیون ها ، کرم ها ، کانسیلرها و محصولات مو کاملاً درون لوله های طراحی شده برای توزیع آسان نیستند. دستگاه مناسب می تواند به سرعت و با دقت محصولات لوله را در جلو و عقب یا اطراف کل ظرف برچسب گذاری کند.

بسته بندی برچسب ها روی لوله های آرایشی یک فرآیند ساده کاربرد یک تکه را ارائه می دهد که می تواند با کمترین حرکت به سرعت در دستگاه غلت بزند. شما می توانید طرح دور خود را متناسب با انحنای لوله و مخروطی خود تنظیم کنید.

برچسب های بسته بندی لوله های آرایشی

از آنجا که اکثر لوله ها نیمه در سطح جلو و عقب تأمین می شوند ، بسیاری از تولید کنندگان از برچسب های دو تکه برای کارایی استفاده می کنند. برچسب جلویی معمولاً شامل آرم شرکت ، نام محصول ، محتویات و سایر اطلاعات مجاز است در حالی که صفحه پشتی بارکد ، لیست مواد تشکیل دهنده و دستورالعمل های استفاده را در خود جای داده است.

برچسب آستین تمام بدنه نسبت به سایر گزینه های برچسب زدن شدت بیشتری دارد ، اما به شما امکان می دهد ظاهر کل لوله را از بالا به پایین تغییر دهید. آستین ها برای حفظ کیفیت و سازگاری نیاز به دقت بیشتری در محل قرارگیری و استفاده دارند.

برچسب های آرایشی Can & Jar

قوطی های حلبی ، قوطی های آلومینیومی ، شیشه های آرایشی شیشه ای و شیشه های اکریلیک به طور مکرر در صنایع آرایشی و بهداشتی برای نگهداری موم ، کرم های صورت و سایر محصولات نیمه مایع استفاده می شود.

قوطی ها و شیشه ها معمولاً شکل نامنظمی به خود می گیرند تا به بسته بندی مواد آرایشی از جمله برش های بعدی و مورب ها علاقه بیشتری نشان دهند. ظروف آرایشی و بهداشتی مانند این ها می توانند مشکل باشند ، اما دستگاه های برچسب زن بالا و پایین می توانند کالیبره شوند تا کار را انجام دهند. برچسب های بالا و پایین را می توان به طور همزمان با کمک برچسب دو حلقه ای و هماهنگ سازی مناسب قرار داد.

برچسب های آرایشی Can & Jar

در مواردی که بالا یا پایین شیشه به اندازه کافی برای یک برچسب استاندارد نباشد ، استفاده از برچسب نقطه انتهایی مفید است. از نقاط انتهایی اغلب برای نمادها ، کدها ، نمونه های رنگی یا چاپ کوچک استفاده می شود.

برچسب های بطری لوازم آرایشی سیلندر

بطری های آرایشی استوانه ای برای طیف گسترده ای از محصولات آرایشی استفاده می شود. بطری های پمپ بدون هوا ، بطری های لوسیون و اسپری های مو نمونه هایی از سیلندرهایی هستند که اغلب در صنعت لوازم آرایشی استفاده می شوند. آنها همچنین در اندازه های متنوعی عرضه می شوند و از جمله پرکاربردترین ظروف موجود در بازار عمده فروشی هستند.

برچسب های بطری لوازم آرایشی سیلندر

دستگاه برچسب زدن بطری دور تا دور مناسب برای برچسب زدن بطری های آرایشی استوانه ای است. با چرخش محصولات در خط ، کار با آنها آسان است و از طریق نوار نقاله به طور یکپارچه حرکت می کنند. اگر بطری بزرگتر است ، بهتر است از برچسب های جلو و عقب استفاده کنید.

همچنین می توان از آستین های تمام بدنه برای درزگیری ظروف استوانه ای کوچکتر با پوشاندن کل سطح استفاده کرد. براق کننده های لب و سایر محصولات اغلب از آستین های شفاف بدن برای نشان دادن رنگ محصول در عین محافظت از محتویات در برابر دستکاری ، استفاده می کنند.

برچسب های جمع و جور لوازم آرایشی

مواد آرایشی و بهداشتی که برای پودرهای فونداسیون ، برنزر و سایه چشم استفاده می شود ، در هنگام برچسب زدن به مراقبت ویژه ای نیاز دارند. بهترین روش برای دستیابی به این هدف استفاده از برچسب های بالا و پایین است که توسط دستگاه حساس به فشار طراحی شده است تا از فشار مناسب بدون خرد کردن یا تخریب ظرف یا محتوای آن استفاده کند. خوشبختانه امروزه دستگاه های برچسب گذاری به فناوری خودکار اجازه می دهند تا دو برچسب در بالا و پایین را بدون نامناسب قرار دهند.

برچسب های جمع و جور لوازم آرایشی

اهمیت تجهیزات برچسب زدن

مهم نیست که چقدر سریع می توانید محصولات آرایشی و بهداشتی خود را بطری ، شیشه و یا بسته بندی کنید ، با سرعت برچسب گذاری و فشار به بازار ، تولید کلی می تواند محدود شود. یک چالش بزرگ که بسیاری از تولیدکنندگان بسته بندی لوازم آرایشی تجربه کرده اند چاپ و استفاده از برچسب ها است - اما چندین راه حل خوب برای برچسب و گزینه های دستگاه برچسب وجود دارد.

دستگاه های برچسب گذاری دارای طیف وسیعی از قیمت ها هستند که اغلب برای تولیدکنندگان ، صاحبان مشاغل و مدیران عملیاتی که با بودجه محدودی کار می کنند ، طاقت فرسا به نظر می رسد. با این حال ، تجهیزات برچسب زدن کارآمد می توانند بهره وری را به طور چشمگیری افزایش دهند و با افزایش سریع بلافاصله هزینه های خود را پرداخت کنند.

بهره وری

به طور معمول اکثر تولیدکنندگان محصولات آرایشی و بهداشتی بدون سرمایه اولیه بالایی شروع به کار می کنند ، بنابراین برای شروع تولید ، آنها دستی دستی محصولات خود را برچسب گذاری می کنند. با این حال ، افزودن یک دستگاه برچسب زدن نیمه اتوماتیک ، رومیزی یا مدولار ، می تواند تقریباً 500 increase افزایش بهره وری داشته باشد ، و به 150 ظرف اجازه می دهد تا در هر ساعت برچسب گذاری شوند.

دستگاه های برچسب گذاری درون خطی کاملاً اتوماتیک از نظر فیزیکی بزرگتر و کمی گرانتر از گزینه های نیمه اتوماتیک هستند ، اما می توانند تا 500 ظرف در ساعت را برچسب گذاری کنند. این افزایش کارایی باعث می شود تا محصولات بیشتری با همان سرعت دقیق اما سریعتر برچسب گذاری شوند.

لوسیون ، رژ لب ، فونداسیون یا کامپکت را بسته بندی کنید ، تجهیزات مناسب برچسب زدن به سرعت هزینه آن را توجیه می کنند.

کیفیت

استفاده از دستگاه برچسب نیمه اتوماتیک یا کاملاً اتوماتیک به دارندگان شرکت های آرایشی و بهداشتی و تولیدکنندگان بسته بندی این توانایی را می دهد که هر بار یک برچسب با طراحی مناسب را به طور دقیق قرار دهند - و همه ما می دانیم که برچسب با طراحی عالی و کاربرد دقیق از اهمیت اساسی برخوردار است ابزار بازاریابی

دستگاه های برچسب در مقایسه با برچسب زدن دستی دستی سریع تر ، سازگارتر و دقیق تر هستند. بهترین تجهیزات برچسب زدن شامل تثبیت کننده هایی است که اطمینان حاصل می کند برچسب به طور مساوی و در همان مکان بارها و بارها بدون حرکت عمودی یا افقی قرار گرفته است.

هزینه در مقابل ارزش

اگرچه ممکن است هزینه اولیه خرید یا اجاره تجهیزات جدید برچسب زنی دشوار باشد ، اما ارزیابی تمام هزینه های تولیدی که بر عملکرد شما تأثیر می گذارد ضروری است.

به عنوان مثال ، خرید یکبار مصرف تجهیزات برچسب زدن به طور قابل توجهی کمتر از هزینه استخدام کارمند تمام وقت برای استفاده از برچسب روی محصولات خواهد بود. اگر در حال حاضر برچسب هایی را دارید که به طور متصل به دست کار می کنند ، اتوماسیون فرآیند برچسب گذاری شما را آزاد می کند تا کارهای فشرده و جداولی بیشتری انجام دهند.

یکی دیگر از بخشهای مهم معادله هزینه ، کاهش محصولات بی مصرف و معیوب است. تجهیزات برچسب گذاری سازگار و قابل اعتماد است ، بنابراین خطاهای انسانی برطرف می شود و تعداد کمتری از برچسب ها بی جا می شوند که باعث صرفه جویی در هزینه می شود. در درک کارایی و صرفه جویی در هزینه در مقابل قیمت واقعی نقدی تجهیزات چیزی وجود دارد. در نهایت ، ارزش تجهیزات در بسیاری از روشهای مهم بیشتر از هزینه است.

ارزیابی راه اندازی شما

قبل از انتخاب نوع دستگاه نصب برچسب مورد نظر خود ، از اهداف تولید خود مطلع شوید ، تنظیمات فعلی خود را ارزیابی کرده و اندازه مناسب دستگاه را تعیین کنید. این به شما کمک می کند تا برچسبی را انتخاب کنید که نیازهای شما را برآورده کند ، به طور یکپارچه در عملیات فعلی شما تأثیر بگذارد و روند کارایی شما را بیشتر کند.

راه اندازی تولید

برای ارزیابی صحیح نیازهای خود ، اهداف برچسب گذاری و تولید خود را به روشنی مشخص کنید.

با تصمیم گیری در مورد کمیت و سرعتی که می خواهید لوازم آرایشی شما از طریق خط مونتاژ حرکت کنند ، شروع کنید. تجهیزات کاربرد برچسب در دامنه های سرعت متفاوتی ارائه می شوند ، بنابراین سرعت مورد نظر برای حفظ خط خود را انتخاب کنید.

شما همچنین باید زمان خرابی احتمالی را که ممکن است هنگام تغییر برنامه های برچسب زدن (به عنوان مثال انتقال از برچسب زدن دستی به دستگاه نیمه اتوماتیک) رخ دهد ، در نظر بگیرید.

هر دستگاه برچسب گذاری را که انتخاب کنید با مزایا و معایب همراه خواهد بود ، بنابراین به دنبال برچسبی باشید که تنظیم ، استفاده و نگهداری آن برای شما ساده باشد.

فضا و تجهیزات

هنگامی که اهداف مشخصی راجع به مقدار محصولی که از خط تولید خود عبور می دهید و با چه سرعتی در ذهن دارید ، به دنبال تجهیزاتی باشید که به فضای شما نرسد و کارگران به راحتی در دسترس شما باشند. ملاحظات دیگر شامل سازگاری تجهیزات موجود و طراحی کلی خط بسته بندی است.

خط تولید شما شامل انواع ماشین آلات ، مانند دستگاه های لیزر ، capper ، و برچسب ها است. به منظور کارآیی ، بهترین کار این است که برای جلوگیری از بروز مشکلات ، دستگاه برچسب گذاری خریداری کنید که با تجهیزاتی که از قبل در خط خود دارید سازگار باشد. این همچنین فرصتی برای شماست که تصمیم بگیرید آیا می خواهید دستگاه برچسب گذاری شما مطابق با ماشین آلات فعلی شما نباشد یا اینکه یک برچسب مستقل را ترجیح می دهید.

شما باید برچسبی انتخاب کنید که بتواند با گسترش و پیشرفت در طول زمان ، با خط تولید مقیاس بندی کند.

ملاحظات ظرف و برچسب

از بطری های پمپ گرفته تا شیشه های پیچ دار تا قالب های روی صفحه ، گزینه های زیادی برای انتخاب کانتینر وجود دارد. شما می توانید از بین ظروف قابل دستکاری و ضد کودک که مطابق با دستورالعمل ها و مقررات بسته بندی ، آب بندی و برچسب هستند ، انتخاب کنید.

صرف نظر از نوع ظرف شرکت شما ، هنگامی که ابعاد را تعیین کردید ، وقت آن است که در مورد اندازه ، سبک و محل قرارگیری آن تصمیم بگیرید. برچسب های جلو و عقب ، برچسب های دور تا دور و برچسب های آستین جمع کن معروف ترین آنها هستند.

اگر می دانید بطری شما شکلی غیرمعمول دارد ، باید یک ماشین برچسب زدن پیدا کنید که بتواند به درستی برچسب هایی به ابعاد منحصر به فرد داشته باشد. دستگاه های برچسب گذاری در اندازه ها و انواع مختلفی وجود دارند اما لزوماً در همه کاربردهای برچسب جهانی نیستند.

ظروف و برچسب های با کیفیت

برای داشتن ظاهری تیز و حرفه ای ، انتخاب مواد با کیفیت بالا ضروری است. اگر برچسب مناسب می تواند در برچسب زدن محصولات شما کار بزرگی انجام دهد ، اما اگر ظروف مورد استفاده از نوع حق بیمه نباشند ، باعث ایجاد مشکلاتی در ظاهر محصول شما می شوند.

مهم نیست که چه چیزی را انتخاب می کنید ، مطمئن باشید که ظروف سازگار هستند. عدم نقص و عدم تناسب در اندازه و شکل باعث می شود دستگاه برچسب شما در جایی که باید برچسب ها قرار داده شود ، اشتباه بخواند. ظروف خود را به طور منظم از نظر علامت بی کیفیت بازرسی کنید تا بتوانید قبل از برچسب گذاری و برچسب نامناسب آنها را برطرف کنید.

کیفیت برچسب عامل دیگری است که نتایج کلی شما را تعیین می کند. برچسب ها مواد مختلفی دارند و می توانند هنگام استفاده روی ظروف از انواع چسب یا چسب استفاده کنند. برچسب های بی کیفیت در معرض پارگی ، حباب زدن ، لکه زدن و سایر سو performance عملکردهای برچسب هستند. مارک معروف و قابل اعتماد برچسب را انتخاب کنید و کمی فکر کنید که آیا شما یک کاغذ یا یک محصول مصنوعی را ترجیح می دهید.

نتیجه

همانطور که به سمت افزایش تولید خود می روید ، چه خط چشم مداد ، سایه چشم خامه ای ، رژ لب ، لوسیون ، کرم ، کانسیلر ، محصولات مو و غیره ، با تجهیزات برچسب گذاری حرفه ای ، تمام تصمیماتی که باید بگیرید را در نظر داشته باشید.

  • خط تولید فعلی خود را ارزیابی کنید. تعداد ظروفی را که نیاز به برچسب گذاری دارند و همچنین محدودیت های مکانی و طراحی را تعیین کنید.
  • هنگامی که برخی اهداف تولید را تعیین کردید و ایده ای در مورد چگونگی ادغام یک قطعه جدید از تجهیزات برچسب گذاری دارید ، وقت آن است که به خرید بروید. خرید یک دستگاه برچسب زدن شما نیاز به مقایسه گزینه های مختلف از جمله نیمه اتوماتیک ، تمام اتوماتیک ، رومیزی ، درون خطی یا چرخشی دارد. همچنین باید اطمینان حاصل کنید که دستگاه برچسب زنی که انتخاب کرده اید عملکرد خوبی دارد ، مواد خود را (به عنوان مثال بطری پلاستیکی پمپ با برچسب های کاغذی براق) در نظر بگیرید.
  • به یاد داشته باشید که تجهیزات برچسب زنی که انتخاب می کنید برای کارکردن به نگهداری و مراقبت مداوم نیز نیاز دارند. شما باید با یک فروشنده معتبر تماس بگیرید و در مورد قرارداد خدمات آنها و در دسترس بودن قطعات اطلاعات کسب کنید تا منابع مورد نیاز برای کارکردن دستگاه جدید خود را داشته باشید.

هنگام استفاده از تولید و بسته بندی مواد آرایشی از ابتدا تا به امروز ، داشتن تجهیزات برچسب گذاری قابل اعتماد ضروری است. از انتخاب تأمین کنندگان تا خرید بهترین تجهیزات بسته بندی ، مهم این است که شما می خواهید محصولی عالی ارائه دهید که مورد توجه مخاطبان خود قرار گیرد.

استفاده موثر از اتوماسیون ، از جمله چاپگرهای برچسب و کاربردهای برچسب ، پیشرفت های چشمگیری در بهره وری و تولید دارد. با این حال ، یافتن درست ماشین برچسب زدن نکته اصلی است. قبل از خرید اطمینان حاصل کنید که تمام ماشین های برچسب گذاری بالقوه را از نظر کیفیت ، سرعت و قابلیت اطمینان ارزیابی کنید.