دستگاه برچسب زدن آستین کششی اتوماتیک با کیفیت بالا

این دستگاه برچسب زدن آستین کششی کنترل صفحه لمسی LCD کل فرآیند حمل بطری ، جداسازی بطری ، حمل مواد ، تمیز کردن ، برش برچسب ، آستین برچسب و کوچک شدن را دارد. عملیات بسیار مناسب است. به منظور افزایش بهره وری و بر اساس ساختار مکانیکی ، طراحی مدار ، کنترل هوشمند ، استفاده از سیستم کنترل لوازم الکتریکی ، که مهم است برای برچسب زدن دستگاه آستین برای نوشیدنی ، ما دستگاه الکتریکی پیشرفته را توسعه داده ایم.

واحد بافر تغذیه مواد برای کنترل برچسب ، بافر کردن فرآیند تغذیه برچسب و جلوگیری از انسداد برچسب منحنی و برچسب طراحی شده است. مکان برش برچسب توسط برق عکس و ماشین انسان کنترل می شود تا محل برش برچسب را بررسی کنید و برش را دقیق تر کنید. به منظور متعادل سازی نیروهای اینرسی برای ایجاد دقیق تر و پایدارتر شدن ریخته گری برچسب در فرآیند تغذیه برچسب ، دستگاه تنش اتوماتیک واحد تغذیه برچسب را اتخاذ کنید ، به منظور جلوگیری از انسداد ناپایدار ، سرعت کم و برچسب در روند تغذیه برچسب کوچک شدن آستین و سریع فرآیند و برچسب تغذیه سریع ، شرکت ما واحد جدید Double drive ، این KML-350 را توسعه داده است این دستگاه برچسب زدن آستین کششی می تواند به سرعت 350 بطری در دقیقه برسد ، سریعتر از ماشین معمولی.

دستگاه برچسب زدن آستین کششی اتوماتیک با کیفیت بالا

پارامتر فنی

ظرفیت20000BPH (ارتفاع برچسب ≤100 میلی متر)
20000BPH (طول برچسب ≤100 میلی متر)
18000BPH (ارتفاع برچسب ≤250 میلی متر)
18000BPH (طول برچسب ≤100 میلی متر)
درصد پاس99.9 ≥
راندمان تولید کامل≥95
طبق ساعت 24
قطر قابل استفاده بطریÆ28 میلی متر ~ Æ 125 میلی متر
طول قابل استفاده از برچسب30 میلی متر ~ 250 میلی متر
ضخامت قابل استفاده از برچسب0.027 میلی متر ~ 0.13 میلی متر
مواد برچسبPVC 、 PET 、 OPS
قطر داخلی لوله کاغذی4 "(101.6 میلی متر
قطر خارج لوله کاغذی00500 میلی متر
ولتاژAC380V , 50 / 60HZ , 3 فاز
قدرت ورودی دستگاه آستین برچسب6 کیلووات
توان ورودی تونل جمع شده1.5 کیلو وات
فشار منبع بخار1-8 کیلوگرم در سانتی متر مربع
مصرف بخارK 50 کیلوگرم در ساعت
بعد خارجدستگاه اصلی برچسب آستین: L2100 * W1100 * H2000
تونل کوچک کننده : L2300mm * W500mm * H1500mm
وزن مجموع1000 کیلوگرم

ویژگی های فنی و کاربرد:

1. این دستگاه برچسب زدن آستین کششی انتقال همزمان و رانندگی را با دنده با یک تسمه انجام می دهد. تعویض تسمه انتقال سریع انجام می شود. در مقایسه با نوع چند لایه سنتی که تعویض و نگهداری آن به بیش از شش ساعت زمان نیاز دارد ، نگهداری آن آسان است و نگهداری آن ساده است ، بنابراین بر تولید تأثیر نمی گذارد.

2. مبدل اصلی سر برش در داخل سر برش قرار دارد و وقتی سر برش را پایین می آورید ، نیازی به اصلاح تسمه همزمان نیست. این صفحه همچنین دارای صفحه نمایش منحصر به فرد لمس نور انسان و انسان است ، این بدان معنی است که جستجوی خودکار مکان اصلی و همچنین ایمنی و راحتی است که از سایر محصولات همسان جلوتر است. طراحی جدید برش موتور مرحله ای را با سرعت بالا ، حرکت پایدار و دقیق ، محل برش اصلاح شده و جمع شدن کامل انجام می دهد. سازگار با ساختار مکان همزمان برچسب ، خطای برش محل در حد 1 میلی متر است.

3. پتانسیومتر چرخشی را تصویب می کند که تغذیه برچسب را پایدار و روان می کند و از طول برچسب خطا ، بلوک برچسب و دیگر مشکلات هنگام انتقال برچسب برچسب جلوگیری می کند.

4- مهار دستگاه بر روی میلگرد پیچ به طور موثری عملیات عیب را کنترل کرده و ایمنی ستون مرکزی را تضمین می کند.

5. برای انتقال کمربند موقعیتی از هر دو طرف با گیربکس مکانیکی تصویب شده است. هنگام تغییر کل واحد حمل بطری ، پایین و بالا ، عرض همه توسط یک چرخ دستی کنترل می شود و هدف آن تنظیم همزمان و سریع است.

6. موتور را به بالا و پایین ببرید که کار را راحت تر می کند.

7. تونل کوچک کننده هوای گرم: دستگاه دمنده فشار بالا را تصویب می کند. تونل با دایره هوای گرم ویژه باعث صرفه جویی در انرژی بیشتر و زیبایی بطری جمع کننده می شود. در مقایسه با تونل کوچک کننده سنتی ، این نوع تونل می تواند برای بطری منحنی بهتر عمل کند. (اختیاری)

مزایای

1. دستگاه برچسب زدن آستین این شرکت برای انواع بطری های آب میوه ، نوشیدنی های چای ، لبنیات ، آب خالص ، چاشنی ها ، آبجو ، نوشیدنی های ورزشی و سایر صنایع غذایی و آشامیدنی مناسب است ، نه تنها موقعیت بسیار دقیق و انقباض بیشتری دارد بطری برجسته بطری کامل.

2. پایداری بالای ساختار مکانیکی ، کل ماشین ساخته شده از فولاد ضد زنگ و قاب آلیاژ آلومینیوم قاب محافظ سخت ، زنگ جامد را پوشش می دهد.

3. دقت موقعیت یابی با کیفیت بالا ، تمام طراحی انتقال مکانیکی ، استفاده از برچسب های آستین اجباری.

4. هزینه نگهداری کم مواد مصرفی ، کم هزینه دور ریختن تیغه دستگاه ، جایگزینی آسان ، بار هزینه کم است.

5. خدمات قابل اطمینان ، هواپیما دارای انواع انبار لوازم یدکی ، آماده ارائه ، و همچنین مهندسان باتجربه پشتیبانی فنی از شما ارائه می دهند.

6. ظاهر براق ، چارچوب کلی استفاده قوی ، سبک تر و انعطاف پذیر.

7. طراحی جدید ، پیشرو در صنعت ، کیفیت عالی تر و برتری است ، به هیچ وجه قادر به مقایسه محصولات داخلی موجود نیست.

8. دستگاه اجزای ساختاری ساده و ظریف است ، میزان خرابی کم ، نگهداری آسان را تضمین می کند.

9. طیف گسترده ای از جعبه امنیتی اصلی ، در واقع ، یک طراحی متفکرانه.

10. بطری های همزمان ، تحویل و پایدار.

11. برش قابل تنظیم ، مانور برش ، عمر ابزار دو برابر شده است.

12. رابط انسان و ماشین ، انسانی تر عمل می کند.