ماشین آلات تجهیزات برچسب قوطی فلزی عمودی گرد

دستگاه برچسب زدن بطری گرد عمودی در زیر اطلاعات اساسی تجهیزات است و دستگاه را می توان با توجه به نیازها و نمونه های خاص سفارشی کرد.

استفاده اساسی از دستگاه های برچسب زدن بطری های گرد:

دستگاه های برچسب زدن بطری های گرد

برای داروسازی ، مواد غذایی ، لوازم آرایشی و بهداشتی و سایر صنایع برچسب زدن بطری دور ، می توان به هفته و برچسب زدن برچسب نیم دایره چسباند.

چرخ دنده اتوماتیک اختیاری Unscrambler می تواند به طور مستقیم به خط تولید جلویی ، بطری تغذیه اتوماتیک به دستگاه برچسب زدن ، افزایش کارایی متصل شود.

پیکربندی های اختیاری دستگاه های برچسب گذاری کدگذاری روبان ، تاریخ تولید چاپ آنلاین و تعداد دسته ، کاهش روند بسته بندی بطری ، بهبود بهره وری تولید.

قوطی فلزی قائم فلزی خودکار عمودی جزئیات ماشین آلات

کاربرد

برای برچسب: برچسب های چسب ، فیلم چسب ، کد نظارت الکترونیکی ، بارکد و غیره

کاربرد: به سطح محیطی برچسب یا محصول متصل به غشا نیاز دارید.

صنعت: به طور گسترده ای در صنایع غذایی ، پزشکی ، آرایشی ، آرایشی ، الکترونیکی ، فلزی ، پلاستیکی و سایر صنایع استفاده می شود.

کاربرد: برچسب زدن بطری دور PET ، برچسب زدن بطری های پلاستیکی ، غذای کنسرو و غیره.

قوطی فلزی قائم فلزی خودکار عمودی جزئیات ماشین آلات

روند کار

* هسته کار می کند: محصول بدنه بطری جدا شده است ، سنسور تشخیص می دهد محصول سیگنال برگشتی را به سیستم کنترل برچسب منتقل می کند ، سیستم کنترل در محل برای کنترل موتور ، برچسب چسبیده به محصول را به عنوان موضوع و برچسب زدن ارسال می کند ، جریان محصول جریان پوشش واحد استاندارد ، پوشش داده شده با محصولات چرخش استاندارد ، برچسب رول است ، یک برچسب متصل به عمل تکمیل شده است.

* روش کار: محصول را قرار دهید (که از طریق خط قابل دسترسی است) -> انتقال محصول (دستگاه به صورت خودکار) -> محصولات با فاصله چند دقیقه -> آزمایش محصول -> برچسب گذاری -> پوشش مشخص شده -> محصولات برچسب گذاری را جمع آوری کنید.

قوطی فلزی قائم فلزی خودکار عمودی جزئیات ماشین آلات

پارامترهای فنی

طول برچسب مناسب (میلی متر): 20 میلی متر ~ 314 میلی متر

عرض برچسب قابل اجرا (عرض کاغذ پشتی / میلی متر): 15 میلی متر ~ 150 میلی متر

قطر محصولات قابل استفاده (برای بطری گرد) و ارتفاع: قطر: φ25 mm ~ φ100 mm

ارتفاع: 25 میلی متر ~ 230 میلی متر

قطر استاندارد رول قابل اجرا (میلی متر): φ280 میلی متر

قطر رول استاندارد قابل اجرا (میلی متر): φ76 میلی متر

دقت برچسب زدن (میلی متر): ± 1 میلی متر

سرعت استاندارد (متر در دقیقه): سروو: 5 ~ 25 متر در دقیقه

قدم زدن: 5 ~ 19 متر در دقیقه

سرعت برچسب زدن (عدد در دقیقه): قدم زدن: 30 ~ 80 قطعه در دقیقه (همراه بطری و اندازه برچسب)

سروو: 40 ~ 120pcs / min

سرعت نوار نقاله (متر در دقیقه): 5 ~ 25 متر در دقیقه

وزن (کیلوگرم): حدود 185 کیلوگرم

فرکانس (هرتز): 50 هرتز

ولتاژ (V): 220 ولت

قدرت (W): 530W (استپر کشش)

980W (سروو کششی)

ابعاد دستگاه (میلی متر) (L × W × H): 1950 mm × 1100 mm × 1300 mm

ویژگی های دستگاه برچسب زدن قوطی های دور اتوماتیک:

طیف گسترده ای از برنامه ها ، که می تواند کل محیط برچسب زدن بطری دور یا برچسب نیمه دایره را برآورده کند ،

تعویض برچسب بطری بین ساده و آسان برای تنظیم ؛

برچسب ها مطابق با استاندارد بالا با بای پس تصویب م institutionsسسات اصلاحی ، بدون جاده آسان مشخص شده ، برچسب زدن قسمت هایی از جهت x / y / z و تمایل به سه درجه آزادی قابل تنظیم است ، بدون بن بست تنظیم کنید ، برچسب ها با بالا همخوانی دارند ؛ برچسب گذاری کیفیت ، استفاده از کمربند استاندارد سرکوب جنسی ، برچسب زدن صاف ، چین و چروک ، بهبود کیفیت بسته بندی ؛

بطری های قابل انعطاف ، برچسب زده شده ، بطری های با عملکرد خودکار ، تولید مستقل ، همچنین می توانند به خط تولید متصل شوند.

کنترل هوشمند ، ردیابی فوتوالکتریک به صورت خودکار ، بدون شی بدون برچسب گذاری ، بدون برچسب اصلاح خودکار و برچسب های عملکرد خودکار ، برچسب ها و برچسب ها برای جلوگیری از نشت زباله ؛

ثبات بالا ، پاناسونیک PLC + صفحه لمسی + سوزن چشم پاناسونیک ماتسوشیتا برقی + سنسور برچسب Leuze آلمان از سیستم های کنترل الکترونیکی پیشرفته ، تجهیزات پشتیبانی 7 × 24 ساعته کار می کند ؛

j تنظیم ساده است ، سرعت برچسب زدن ، سرعت انتقال ، بطری تقسیم شده می تواند سرعت بدون مرحله را درک کند ، در صورت لزوم تنظیم کنید ؛

با استفاده از سه مکانیزم تنظیم ، از مثلث ثبات ، کل جامد و با دوام استفاده کنید. فولاد ضد زنگ و فولاد آلیاژی بالا ، نیازهای تولید GMP را برآورده می کنند.

پیکربندی

پیکربندی

نهناممدلواحدنام تجاری
1سیستم کنترل PLC6ES7212-1A1 تنظیم کنیدSIEMENS
2صفحه لمسی6AV6648-01A1 تنظیم کنیدSIEMENS
3سنسور فوتوالکتریک

(بطری را چک کنید)

FS-N18N1 تنظیم کنیدژاپن KEYENCE
4سنسور فوتوالکتریک

(برچسب مات را بررسی کنید)

GS611 مجموعهلوز آلمان
5سرو موتور2004-RZ08BAIAN1 تنظیم کنیدAmerica AB
6راندن2003-CSD3-08BX21 تنظیم کنیدAmerica AB
7موتور اصلی حمل و نقل90W1: 301 تنظیم کنیدJSCC آلمان
8موتور بطری را فشار دهید40W1: 301 تنظیم کنیدJSCC آلمان
9کنترل کننده ی سرعت25-90W2 مجموعهJSCC آلمان

طراحی ساختار ماشین

طراحی ساختار ماشین

نوار نقاله نوع تسمه

این برچسب زن از کمربند صنعتی وارداتی استفاده می کند. بسیار راحت پوشیده می شود بدون کثیف شدن به راحتی و برای عملکرد طولانی مدت. همچنین ممکن است تغییر کند در کمربند مناسب به محصولات بستگی دارد.

سنسور دقیق

برای انجام دقیق محصولات و مکان برچسب بدون تداخل ، از سنسور فیبر نوری سطح بالا استفاده کنید. طراحی منحصر به فرد برای ریل اسلاید ، بسیار متفاوت از طراحی ضعیف سازنده عمومی است.

کیفیت و زیبایی

ساختار اصلی برچسب ساز از فولاد ضد زنگ S304 با فرآیند آنودایز و آلومینیوم با کیفیت بالا تولید شده است. این استاندارد GMP مطابقت دارد که تعمیر و نگهداری آسان و دوام طولانی مدت را فراهم می کند. زنجیره بالایی ساخته شده توسط مواد زنجیره ای FRP و ریل راهنمای UPE سخت پوشیده شده برای سیستم نوار نقاله به گونه ای طراحی شده است که از ظاهر محصول محافظت شده و عملکردی کارآمد دارد. همچنین با سالها استفاده طولانی مدت قابل اعتماد افزایش می یابد.

تنظیم مکانیسم ساده

تنظیم کوچک یا بزرگ گسترده ای را که مجهز به مکانیزم چرخ دستی است برای تنظیم آسان اپلیکاتور فراهم می کند. این همچنین می تواند برچسب گذاری صاف و صاف را به اندازه محصول و موقعیت برچسب گذاری با تنظیم مناسب ایستگاه بسته بندی بستگی داشته باشد.

پایه ماشین سفت و سخت

پایه های دو فوت مربع از فولاد ضد زنگ ساخته شده است. ثابت است و فضای زیادی را نمی گیرد. هنگام کار برچسب ، این لرزه ایجاد نمی کند و بر روی برچسب زدن تأثیر نمی گذارد.

تحرک انعطاف پذیر

کرچک تحرک و مهره ثابت کننده فولاد ضد زنگ برای جابجایی انعطاف پذیر ماشین آلات جهت پشتیبانی از خط تولید دیگری طراحی شده است. بنابراین ، این مزایای سرمایه گذاری را افزایش می دهد.

نمونه برچسب زدن:

نمونه های برچسب زدننمونه های برچسب زدن