انتخاب شریک تجهیزات برچسب زدن

در حالی که صنعت شراب همچنان در حال رشد است - به طور متوسط 5.7 درصد رشد چشمگیر از 2014-2019 - تولید کنندگان شراب و شراب سازی به راه های ابتکاری نیاز دارند تا مارک های خود را برجسته کنند زیرا رقابت در یک مسیر صعودی ادامه دارد. برچسب های خلاقانه و منحصر به فرد شراب و برچسب های قوطی شراب تنها یکی از راه های جلب توجه و ایجاد تمایز است. خبر خوب این است که انواع فن آوری های برچسب گذاری وجود دارد که به تأثیر بصری در علاقه مندان به شراب در همه جا کمک می کند.

شراب سازی با ایجاد علائم پیچیده و جالب و در بعضی موارد با استفاده از دستور العمل های دنیای قدیم ، بر تجربه مشروبات الکلی تمرکز می کند. این فقط علاقه مندان به هواپیما نیستند که به محبوبیت بیشتری می رسند ، شراب های ارگانیک ، شراب های بدون قند و شراب های کم کربوهیدرات نیز همین محبوبیت را دارند. با وجود بازیکنان قدیمی و جدید در بازار - بدون ذکر روند رو به رشد اشتراک شراب - حتی برای شراب سازی بسیار مهم است که شراب خود را به گونه ای مارک کنند که به نظر مشتریان برسد و آنها را برای موارد دیگر بازگرداند.

تجهیزات برچسب زدن شراب

روندهای فعلی

با افزایش تعداد کارخانه های شراب سازی ، روند تولید ، قابلیت های بطری سازی و فناوری برچسب گذاری نیز افزایش می یابد.

پیش بینی های صنعت شراب روشن به نظر می رسد. با این حال ، انتظار می رود که تمرکز مصرف کننده کمی به اولویت کیفیت نسبت به کمیت تغییر یابد ، به این معنی که هویت و بسته بندی مارک مهمترین موفقیت موفقیت نیستند.

در یک نظرسنجی اخیر از مزه شراب ، چندین بطری شراب از 10-150 دلار قیمت با شرکت کنندگان به اشتراک گذاشته شد. در اینجا آنچه کشف شده است.

• 82٪ از پاسخ دهندگان بطری شراب را بر اساس شکل ظاهری برچسب انتخاب کرده اند
• 65٪ تحت تأثیر گران بودن تصور شراب بودند
• 58٪ به منطقه شراب اهمیت می دادند
• 53٪ تحت تأثیر شکل و رنگ بطری قرار گرفتند
• 46٪ ترجیح می دهند چیزی را خریداری کنند که در گذشته از آن لذت برده اند
• 42٪ شراب پرنعمت را ترجیح می دهند

روندهای فعلی

با توجه به نتایج نظرسنجی ، مشخص است که نوع بطری های شراب برای مصرف کنندگان مهم است. این که یک برچسب با ظاهر عالی به معنای سرگرم کننده و دمدمی مزاج باشد یا ظریف و پیچیده ممکن است به بازار هدف شما بستگی داشته باشد - اما به هر صورت ، بطری شراب شما باید توجه را جلب کرده و کیفیت را برقرار کند. این بدان معناست که برچسب شراب شما به طراحی مناسب نیاز دارد - و باید به طور صحیح و مداوم رعایت شود تا اطمینان حاصل شود که بطری شراب شما هم به صورت آنلاین و هم در قفسه بهترین ظاهر را دارد. به هر حال ، برچسب شراب شما فقط 1.5 ثانیه برای تأثیرگذاری دارد.

برای جلب توجه خریداران شراب ، کیفیت بالا محصول خود را در یک نگاه برقرار کنید. شما می توانید این کار را با ایجاد یک طرح عالی برچسب شراب انجام دهید که علاقه مندان به شراب را فریب داده و آنها را مجبور به انتخاب شراب خود کند. در اینجا برخی از عناصر طراحی برای بررسی وجود دارد.

• به رنگ بطری ، رنگ شراب و رنگ برچسب خود فکر کنید. چه احساساتی را می خواهید منتقل کنید؟ رنگ های روشن ، نشاط ، انرژی و جسارت را تداعی می کنند. رنگ های خاموش پیچیدگی و ظرافت را نشان می دهند. رنگ های تیره نوید بخشنده ها و دسیسه های غنی است. حتی ممکن است در کنار هم قرار دادن یک برچسب روشن روی بطری تیره برای عکسبرداری با کنتراست بالا که بصری ظاهر می شود ، فکر کنید.

• گزینه های قلم و تعداد مواد برچسب شما نیز. آیا ظاهری که می خواهید مینیمالیستی ، ظریف ، پرنعمت ، مدرن یا پرتحرک باشد؟ شما می خواهید یک نوع متن را انتخاب کنید که لحن مناسب را تنظیم کند ، کارهای هنری جالب را انتخاب کنید و مطمئن شوید که یک بافت برچسب را انتخاب کنید که از مارک شما و شخصیت شراب شما پشتیبانی کند.

• استفاده از برچسب ها و بسته بندی های شراب با فرم منحصر به فرد را در نظر بگیرید. حتی ممکن است یک مایل خلاقانه دیگر را پشت سر بگذارید و همه آن را با طراحی مضمون گره بزنید ، بطری ، برچسب ، درپوش و جعبه حمل و نقل را مختصات خود قرار دهید - یا اگر اتاق تکان دادن مالی دارید ، برچسب های شراب سفارشی را سفارش دهید.

• در اینجا کلمات و عبارات رایج غیر مفیدی وجود دارد که هیچ هدف مفیدی روی برچسب شراب ندارد و باید از آنها چشم پوشی کرد.

بعد از اینکه طرح برچسب بطری شراب را میخ زده اید ، اطمینان حاصل کنید که برچسب گذاری شما بهینه شده است و اطمینان حاصل کنید که هر بطری دارای برچسب کاملاً مشخصی است.

انواع تجهیزات برچسب زدن

کدام دستگاه برچسب زدن به شما امکان می دهد در مدت زمان کمتری شراب درست کنید؟ آماده پرسیدن "بالا" بازی برچسب زدن شراب خود هستید؟ سرمایه گذاری در یک ماشین برچسب زدن شراب که به شما کمک می کند تا تولید را افزایش داده و در عین حال کیفیت را حفظ کنید ، ممکن است همان چیزی باشد که برای همگام شدن با رقابت نیاز دارید.

شراب سازی دارای چندین گزینه برچسب زدن بطری و کنسرو شراب است. به طور کلی ، دستگاه های برچسب ساز در مدل های دستی ، نیمه اتوماتیک و اتوماتیک عرضه می شوند. دانستن نیازهای برنامه برچسب و سرعت تولید هدف به محدود کردن گزینه ها کمک می کند.

انواع تجهیزات برچسب زدن

دستگاه های برچسب گذاری دستی کارگران را ملزم می کند تا به صورت جداگانه هر برچسب را بارگیری و اعمال کنند.

دستگاه های برچسب زدن نیمه اتوماتیک توسط کلید دستی یا پا کار می کنند. یک کارمند بطری ها را روی نوار نقاله بار می کند و سپس برای اعمال برچسب ها دکمه ای را فشار می دهد. این روش سریعتر و سازگارتر از برچسب زدن دستی است.

در بسیاری از موارد ، یک دستگاه برچسب زدن نیمه اتوماتیک و بسته بندی شده بهترین گزینه برای برچسب زدن شراب بطری است زیرا به شما امکان می دهد بدون نیاز به استفاده از شراب سازی دسته ای کوچک ، به دستگاه برچسب زنی کاملاً اتوماتیک در خط برسید. تجهیزات یا خط بطری خود را تعمیرات اساسی کنید.

دستگاه های برچسب گذاری اتوماتیک دارای گزینه های چرخشی و خطی هستند. هر دو سریعتر و دقیق تر از برچسب های دستی و نیمه اتوماتیک هستند. دستگاه های برچسب اتوماتیک خطی جهشی عظیم در بهره وری و کارایی ایجاد می کنند. به محض اینکه بطری ها یا قوطی های شراب روی آن چسبانده شد ، می توان آنها را به طور مداوم به دستگاه برچسب زنی منتقل کرد ، و در نتیجه تقریباً 150 محصول با برچسب در ساعت تولید می شود. دستگاه های برچسب دوار در انتهای طیف قرار دارند ، تا 500 برچسب در ساعت کار می کنند و کنترل و قوام نهایی قرار دادن برچسب را فراهم می کنند.

تجهیزات برچسب گذاری اتوماتیک از نظر قابلیت و قیمت متغیر است. یکی را انتخاب کنید که نه تنها نیازهای عملیاتی فعلی شما را تأمین کند بلکه همزمان با رشد ، بتواند متناسب با نیازهای شما باشد.

اهمیت تجهیزات برچسب زدن

مهم نیست که چقدر سریع می توانید شراب خود را بطری زده و برچسب بزنید ، سرعت کلی که می توانید شراب خود را بسته بندی کرده و به بازار عرضه کنید محدود می شود. در این فرآیند ، یک چالش اساسی که بسیاری از کارخانه های شراب سازی تجربه کرده اند ، چاپ و استفاده از برچسب ها است.

دستگاه های برچسب زدن بطری ها با قیمت های مختلفی روبرو هستند که اغلب برای صاحبان شراب سازی که با بودجه محدود کار می کنند ، طاقت فرسا به نظر می رسد. با این حال ، افزودن تجهیزات برچسب زنی کارآمد می تواند بهره وری را به طرز چشمگیری افزایش دهد و با افزایش سریع بلافاصله هزینه خود را به سرعت پرداخت کند.

بهره وری

به طور معمول اکثر کارخانه های شراب سازی بدون سرمایه بزرگ سرمایه گذاری آغاز به کار می کنند ، بنابراین برای شروع تولید ، باید هر بطری شراب را برچسب بزنند.

با این حال ، افزودن یک دستگاه برچسب زدن نیمه اتوماتیک ، رومیزی یا مدولار ، می تواند تقریباً 500 tivity بهره وری را افزایش دهد و اجازه دهد تا 150 بطری در ساعت برچسب گذاری شود. این برچسب های کوچکتر بیشتر قابل سفارش برای کارخانه های شراب سازی جدید یا کوچک است. این گزینه ها نیز بهتر است اگر شما نیاز دارید که بصورت مداوم سفارشات جعبه اشتراک شراب را به موقع از در خارج کنید.

بهره وری

دستگاه های برچسب گذاری کاملاً اتوماتیک خطی از نظر فیزیکی بزرگتر و کمی گران ترند ، اما می توانند تا 500 بطری در ساعت را برچسب گذاری کنند. این افزایش کارایی به شراب سازی اجازه می دهد تا بطری های بیشتری را بدون ورود به سیستم در مرحله برچسب زدن ، وارد کنید.

از آنجا که شراب به طور فزاینده ای از خط بطری خارج می شود و به بازار می رود ، تجهیزات برچسب گذاری بیش از توجیه سرمایه گذاری است.

کیفیت

استفاده از تجهیزات برچسب زدن نیمه اتوماتیک یا تمام اتوماتیک به شراب سازی این امکان را می دهد تا هر بار برچسب کاملاً طراحی شده را به طور دقیق قرار دهد. و همه ما می دانیم که یک برچسب عالی که به طور مساوی و دقیق استفاده می شود ، یک ابزار مهم بازاریابی است.

ماشین های برچسب با سرعت کمتری و با خطاهای کمتری نسبت به فرایند دستی برچسب زدن دستی ، سریعتر و با کیفیت تر قرار می گیرند. بهترین تجهیزات برچسب زدن شامل تثبیت کننده هایی است که اطمینان حاصل می کند برچسب به طور مساوی و در همان مکان بارها و بارها بدون حرکت عمودی یا افقی قرار گرفته است.

کیفیت

هزینه در مقابل ارزش

گرچه به نظر می رسد هزینه های اولیه خرید یا اجاره تجهیزات برچسب زدن جدید بسیار دشوار است ، اما ارزیابی همه عوامل هزینه ای که از شرابخانه شما تأثیر می گذارد ضروری است.

به عنوان مثال ، خرید یکبار مصرف تجهیزات برچسب زدن به طور قابل توجهی کمتر از هزینه استخدام یک کارمند تمام وقت برای استفاده از برچسب روی بطری ها یا قوطی ها خواهد بود. اگر قبلاً کارگرانی داشته اید که برچسب ها را به آنها پیوست می کنند ، اتوماسیون فرآیند برچسب گذاری شما را آزاد می کند تا کارهای فشرده یا جداول بیشتری انجام دهند.

یکی دیگر از بخشهای مهم معادله هزینه ، کاهش محصولات بی مصرف و معیوب است. تجهیزات برچسب گذاری سازگار و قابل اعتماد است ، بنابراین خطاهای انسانی برطرف می شود و تعداد کمتری از برچسب ها بی جا می شوند که باعث صرفه جویی در هزینه می شود. چیزی برای درک کارایی و صرفه جویی در هزینه در مقابل قیمت واقعی نقدی تجهیزات وجود دارد. در نهایت ، ارزش تجهیزات در بسیاری از روشهای مهم بیشتر از هزینه است.

ارزیابی راه اندازی شما

قبل از تصمیم گیری درباره نوع دستگاه نصب برچسب که می خواهید خریداری کنید ، تنظیمات فعلی خود را ارزیابی کرده و تعیین کنید که دستگاه برچسب زنی در خط تولید بطری شما چه نقشی خواهد داشت. همچنین تعیین پارامترهایی که اندازه و نوع دستگاه برچسب گذاری مورد نیاز شما را تعیین کنند بسیار مهم است. این به شما کمک می کند تا یک برچسب شراب انتخاب کنید که نیازهای شما را برآورده کند ، به طور یکپارچه در عملیات فعلی خود عمل کند و روند شما را با کارآیی بیشتری انجام دهد.

ارزیابی راه اندازی شما

تولید شما اجرا شود

برای ارزیابی صحیح نیازهای خود ، اهداف برچسب گذاری و تولید خود را به روشنی مشخص کنید.

با تصمیم گیری در مورد کمیت و سرعتی که می خواهید محصول شما در خط حرکت کند ، شروع کنید. دستگاه های برچسب در دامنه های مختلف سرعت قرار دارند ، بنابراین یکی از سرعتی را که خط شما می تواند حفظ کند انتخاب کنید.

تولید شما اجرا شود

شما همچنین باید زمان خرابی احتمالی را که ممکن است هنگام تغییر برنامه های برچسب زدن (به عنوان مثال انتقال از برچسب زدن دستی به دستگاه نیمه اتوماتیک) رخ دهد ، در نظر بگیرید.

هر دستگاه برچسب زنی شراب را انتخاب کنید با مزایا و معایب همراه خواهد بود ، بنابراین به دنبال برچسبی باشید که تنظیم ، استفاده و نگهداری آن برای شما ساده باشد.

فضا و تجهیزات

هنگامی که اهداف مشخصی راجع به میزان شرابی که از طریق خط خود هل می دهید و با چه سرعتی در ذهن دارید ، مرحله بعدی یافتن تجهیزات است که به فضای موجود شما دسترسی ندارند و به راحتی قابل دسترسی هستند. ملاحظات دیگر شامل سازگاری تجهیزات موجود و طراحی کلی خط تولید است.

فضا و تجهیزات

خط تولید شما شامل انواع ماشین آلات ، مانند دستگاه های لیزر ، capper ، corkers و labels می باشد. به منظور بهره وری ، بهترین کار این است که برای جلوگیری از بروز مشکلات ، یک ماشین برچسب گذاری خریداری کنید که با تجهیزاتی که از قبل در خط خود دارید سازگار باشد. این همچنین فرصتی برای شماست که تصمیم بگیرید آیا می خواهید دستگاه برچسب گذاری شما با ماشین آلات فعلی شما مطابقت نداشته باشد یا اینکه یک برچسب مستقل را ترجیح می دهید.

شما باید برچسبی را انتخاب کنید که بتواند مطابق با ماشینهای بسته بندی و آب بندی شما باشد و همچنین با رشد شرکت مقیاس آن را تهیه کند.

ملاحظات ظرف و برچسب

اکثر کارخانه های شراب سازی هنوز ترجیح می دهند از بطری های شیشه ای برای شراب خود استفاده کنند. با این حال ، بطری های شیشه ای می توانند گران و سنگین باشند. قوطی های آلومینیوم ، روندی محبوب در بخش شراب اقتصادی ، سبک تر و مقرون به صرفه تر هستند. در حالی که اکثر کارخانه های شراب سازی برتر معتقدند زیبایی و فاکتور کلاس هر بطری شیشه ای هر بار یک قوطی آلومینیوم را می زند. اما ، طبق گفته شرابخواران ، بسته بندی تفاوتی در طعم و مزه شراب ایجاد نمی کند.

به گفته foodandwine.com ، یک آزمایش طعم کور نشان داد که وقتی به 86 بزرگسال شراب یکسان در یک فنجان ریخته می شد ، یکی از بطری و دیگری از قوطی ، 48.5٪ نسخه بطری را ترجیح می دهند در مقابل 45.3٪ که نسخه کنسرو را ترجیح می دهند ( با 5.8 درصد هیچ ترجیحی نشان نمی دهد).

صرف نظر از اولویت تجاری شما ، به محض اینکه تعیین کنید از کدام نوع ظرف برای شراب خود استفاده می کنید ، وقت آن است که در مورد اندازه ، سبک و محل قرارگیری برچسب شراب تصمیم بگیرید. می توانید از بین برچسب های جلو و عقب ، برچسب های دور تا دور یا برچسب های آستین کوچک کنید.

اگر می دانید که بطری یا قوطی شما شکلی غیرمعمول یا مخروطی متمایز دارد ، باید یک ماشین برچسب گذاری پیدا کنید که بتواند به درستی برچسب های ffi x را در آن ابعاد منحصر به فرد داشته باشد. دستگاه های برچسب گذاری در اندازه ها و انواع مختلفی وجود دارند اما لزوماً در همه کاربردهای برچسب جهانی نیستند.

ظروف و برچسب های با کیفیت

برای داشتن ظاهری تیز و حرفه ای ، حتما از مواد با کیفیت بالا استفاده کنید. اگر برچسب مناسب می تواند برچسب زدن به قوطی ها و بطری های شما را بسیار خوب انجام دهد ، اما اگر ظروف مورد استفاده ممتاز نباشند می توانند مشکلاتی را ایجاد کنند که محصول شما را بد جلوه دهد.

مهم نیست که چه چیزی را انتخاب می کنید ، مطمئن باشید که ظروف سازگار هستند. عدم نقص و عدم تناسب در اندازه و شکل باعث می شود دستگاه برچسب شما در جایی که باید برچسب ها قرار داده شود ، اشتباه بخواند. ظروف خود را به طور منظم از نظر علامت بی کیفیت بازرسی کنید تا بتوانید قبل از برچسب گذاری و برچسب نامناسب آنها را برطرف کنید.

یک روش تصادفی اما منفی برای آزمایش سازگاری دسته ای قوطی یا بطری با "آزمون مربع" است. برای این کار ، قوطی یا بطری خود را در کنار لبه یا خط کش مستقیم قرار دهید و آن را به آرامی بچرخانید. اگر ناهنجاری های شکلی وجود داشته باشد ، شکاف هایی را بین ظرف و لبه مستقیم مشاهده خواهید کرد. این تغییرات جزئی در شکل می تواند برای چسبندگی و شکل ظاهری برچسب ها تأثیر بگذارد.
ناسازگاری می تواند حباب هایی را در زیر برچسب ایجاد کند. این همچنین می تواند برچسب های آستین را کوچک کند.

کیفیت برچسب عامل دیگری است که نتایج کلی شما را تعیین می کند. برچسب ها مواد مختلفی دارند و می توانند از انواع چسب یا چسب در ظروف استفاده کنند. برچسب های بی کیفیت در معرض پارگی ، حباب زدن ، لکه زدن و سایر سو performance عملکردهای برچسب هستند. مارک معروف و قابل اعتماد برچسب را انتخاب کنید و کمی فکر کنید که آیا شما یک کاغذ یا یک محصول مصنوعی را ترجیح می دهید.

به یاد داشته باشید ، علاقمندان به شراب که از همه جنبه های فرهنگ شراب ، از جمله بسته بندی قدردانی می کنند ، به راحتی برچسب های کم طراحی و کاربردی دیده می شوند.

انتخاب شریک تجهیزات برچسب زدن

انتخاب تجهیزات برچسب گذاری مناسب برای شراب شما به مواردی بیشتر از عملکرد دستگاه بستگی ندارد. هنگام خرید از تولید کننده یا توزیع کننده تجهیزات برچسب گذاری ، همکاری مداوم با آنها را نیز آغاز می کنید. در اینجا چند نکته وجود دارد که باید هنگام انتخاب شریک برچسب زدن به آنها توجه کنید.

انتخاب شریک تجهیزات برچسب زدن

قطعات و خدمات

قطعات

به طور طبیعی ، تمام تجهیزات در صورت استفاده سخت در معرض برخی از خرابی ها هستند. ضروری است که سازنده دستگاه برچسب گذاری شما قطعات یدکی در دست داشته باشد و به راحتی در دسترس باشند. هرچه دستگاه شما خراب باشد ، محصول کمتری می توانید از در خارج شوید -
و وقت پول است.

حتماً از ارائه دهنده تجهیزات برچسب زدن خود س askال کنید که آیا قطعه ای فرسوده شناخته شده است و زمان انتظار برای جایگزینی چیست. با این کار می توانید برای هرگونه تعمیر و نگهداری یا تعمیراتی که بدون تأثیر بر زمان تولید منظم شما انجام می شود ، برنامه ریزی کنید.

سرویس

نکته کلیدی در حفظ روان خط شراب این است که اطمینان حاصل کنید تجهیزات برچسب گذاری شما در طول عمر خود به خوبی نگهداری و سرویس می شوند. سازنده دستگاه برچسب گذاری شما باید در دسترس باشد تا به هر گونه س questionsال یا نگرانی شما پاسخ دهد و در حل مشکلات جزئی به شما کمک کند.

بهترین راه برای یافتن یک فروشنده معتبر ، درخواست توصیه در جامعه شراب است. هنگامی که به فروشندگان تجهیزات برچسب زدن مراجعه می کنید ، به موقع بودن پاسخ آنها را در نظر بگیرید ، آیا راه حل های آنها قابل اعتماد هستند و آیا قادر به ارائه ارتقا ongoing مداوم و پشتیبانی مداوم هستند. با شروع رشد ، همه این موارد مهم خواهند بود.

کیفیت

محصولات با کیفیت بالا باید هدف هر تولید کننده باشد. با این حال ، همه شرکت ها از استانداردهای یکسانی پیروی نمی کنند.

برای اطمینان از اینکه بهترین ارزش را برای پول خود کسب می کنید ، در مورد روش های کنترل کیفیت قطعات ، تعمیرات و ماشین آلات جدید چند سوال از فروشنده خود بپرسید. به عنوان مثال ، دریابید که آنها چگونه ماشین ها را قبل از پیش فروش آزمایش می کنند و از آنها می پرسید که قبل از فروش مجدد ، چه نوع بازرسی در ماشین آلات فرسوده و مرمت شده انجام می شود.

سرمایه گذاری که شما امروز در زمینه برچسب گذاری تجهیزات شراب سازی خود انجام می دهید به پشتیبانی و مراقبت مشتری از تولید کننده تجهیزات درازمدت بستگی خواهد داشت. شما به عنوان مشتری آنها می خواهید بدانید که آنها با ارائه پاسخ های دقیق و مفید به سوالات شما پشت محصولات خود ایستاده اند ، به راحتی قطعات را بدست می آورند و از استانداردهای با کیفیت بالا برای کلیه تجهیزات آنها ، جدید و یا استفاده شده ، پیروی می کنند. همه این عوامل در عملکرد ماشین برچسب زدن شما فراتر از چند هزار بطری اول و با گسترش کار شراب شما تأثیر می گذارد.

نتیجه

همانطور که به سمت افزایش تولید شراب خود با تجهیزات برچسب گذاری حرفه ای حرکت می کنید ، تمام تصمیماتی را که باید بگیرید باید به خاطر بسپارید.

• خط تولید فعلی خود را ارزیابی کرده و تعداد بطری ها یا قوطی های نیاز به برچسب گذاری و همچنین محدودیت های مکانی و طراحی را تعیین کنید.

• هنگامی که برخی اهداف تولید را تعیین کردید و ایده ای در مورد چگونگی ادغام یک قطعه جدید از تجهیزات برچسب گذاری دارید ، وقت آن است که به خرید بروید. خرید یک دستگاه برچسب زدن شما نیاز به مقایسه گزینه های مختلف ، از جمله نیمه اتوماتیک ، تمام اتوماتیک ، رومیزی ، خطی یا چرخشی دارد. شما همچنین باید مواد خود را (بطری شیشه ای ، قوطی آلومینیومی ، برچسب های وینیل ، برچسب های کاغذ براق و غیره) را در نظر بگیرید تا اطمینان حاصل کنید که دستگاه برچسب گذاری که انتخاب می کنید عملکرد خوبی دارد.

• به یاد داشته باشید که تجهیزات برچسب زنی که انتخاب می کنید برای کارکردن به نگهداری و مراقبت مداوم نیز نیاز دارند. شما باید با یک فروشنده معتبر تماس بگیرید و در مورد قرارداد خدمات آنها و در دسترس بودن قطعات اطلاعات کسب کنید تا منابع مورد نیاز برای کارکردن دستگاه جدید خود را داشته باشید.

استفاده موثر از فن آوری برچسب گذاری خودکار به طور قابل توجهی بهبود در تولید و تولید برای کارخانه های شراب سازی به طور کلی است.

با این حال ، یافتن درست ماشین برچسب زدن نکته اصلی است. قبل از خرید مطمئن شوید که از نظر کیفیت ، سرعت و قابلیت اطمینان تمام ماشین های برچسب گذاری بالقوه را ارزیابی کنید.