دستگاه برچسب زدن آستین گرمکن بطری آب پلاستیکی اتوماتیک

این عملکرد اعمال برچسب زدن آستین کوچک برای جمع شدن برچسب پی وی سی روی بطری ، استفاده شده برای محلول بسته بندی بطری نوشیدنی ، فناوری پیشرفته بین المللی ، پوشش برچسب دایره روی بطری PET و سپس کوچک شدن داغ برای تعیین موقعیتی که بدنه بطری مشخص شده است.

ساختار دستگاه جمع و جور است و برای خط تولید از جهت های مختلف و ارتفاع متفاوت مناسب است ، بخش ماشین طراحی ترکیبی از مدولاسیون را تصویب می کند و ماشین را منطقی می کند ، تنظیم ارتفاع موتورهای نوسانی را تصویب می کند ، جایگزینی مواد مناسب است ، طراحی سر برش خاص ، برش نورد را دقیق تر و قابل اطمینان تر کنید.

دستگاه برچسب زدن آستین گرمکن بطری آب پلاستیکی اتوماتیک

بخش تحقیق و توسعه شرکت ما برای پاسخگویی به ظرفیت های با سرعت بالا از مشتریان طیف گسترده ای ، تولید و تولید محصول VK-460EL را با دقت و دقت انجام می دهد ، این مدل بالاترین سرعت را می تواند تا بیش از 600 داشته باشد. بطری در دقیقه همچنین از فناوری پیشرفته بین المللی از همان نوع استفاده می شود.

VK-460EL این مدل با مکانیزم رانندگی مضاعف مجهز به نوع جدیدی از سیستم تغذیه برچسب با درایو دو سروو ، پاسخ با سرعت بالا و موقعیت دقیق بدست آمده است.

با استفاده از جعبه دنده در چین ماشین پایدارتر و مناسب برای خط تولید پرسرعت را قادر می سازد.

انواع قابل استفاده از بطری ها: سرعت این نوع ماشین ها به 500 بطری -600 بطری در دقیقه می رسد. این ماده برای صنایع غذایی و آشامیدنی مانند آب میوه ، نوشیدنی چای ، لبنیات ، آب خالص ، چاشنی ، آبجو و نوشیدنی های ورزشی و انواع بطری های دیگر کاربرد دارد.

دستگاه برچسب زدن آستین گرمکن بطری آب پلاستیکی اتوماتیک

پارامتر فنی

1.ورودی برق8 کیلو وات
2.ولتاژ ورودی380 ولت / 220 ولت
3.تولید کارآمد500-600 بطری در ساعت
4.اندازه دستگاه میزبانL2500mm × W1200mm × H2200mm
5.قطر قابل استفاده از بدنه بطری26-125 میلی متر
6.طول قابل اجرا30-250 میلی متر
7.ضخامت قابل استفاده از برچسب0.13-0.35 میلی متر
8.قطر داخلی لوله کاغذی قابل اجرا5 〞-10〞 آزادانه تنظیم کنید

دستگاه برچسب زدن آستین گرمکن بطری آب پلاستیکی اتوماتیک

ویژگی های فنی و کاربرد:

1. واحد تغذیه برچسب ، قفسه مواد دوگانه را انتخاب کنید که تغییر برچسب را راحت تر و سریع تر می کند. عکس برچسب بررسی برق و بدون بطری یا بدون برچسب ، دستگاه را به طور خودکار متوقف کنید و چراغ زنگ را نصب کنید ، همچنین در صفحه لمسی نشان داده می شود. در همین حال مجهز به سنسور اولتراسونیک است که تغذیه برچسب را پایدار و روان می کند و از طول برچسب خطا ، بلوک برچسب و سایر مشکلات هنگام انتقال سروو تغذیه برچسب جلوگیری می کند.

2. اتخاذ شده با موتور هماهنگ با کمربند همزمان قوس دو دایره باعث می شود لاستیک های پلاستیکی هسته لاستیکی به طور هم زمان تمیز شوند و از ریختن برچسب به طور پایدار اطمینان حاصل کنید. مهار دستگاه بر روی میلگرد پیچ به طور موثری عملیات عیب را کنترل کرده و ایمنی ستون مرکزی را تضمین می کند.

3. واحد حمل بطری: برای انتقال کمربند موقعیتی از دو طرف با گیربکس مکانیکی به کار گرفته شده است. هنگام تغییر کل واحد حمل بطری ، پایین و بالا ، عرض همه توسط یک چرخ دستی کنترل می شود و هدف آن تنظیم همزمان و سریع است.

واحد تمیز کردن: با حرکت الکتریکی برای تنظیم راحت تر و سریعتر به کار گرفته شده است.