بطری های مخروطی سفارشی خودکار ظروف اشاره دار چرخان برچسب زدن ماشین

Rotary Sticker Labelling Machine از برچسب زدن بطری های مخروطی پر و مهر و موم شده استفاده می کند. این دستگاه برچسب زدن دوار جمع و جور است و به دلیل ساختار چرخشی خود از فضای کمتری استفاده می کند. بطری های نامنظم اتوماتیک برچسب زدن ماشین بطری های مختلف را با حداکثر سرعت 120 آمپول در دقیقه برچسب می زند. ماشین مطابق با استانداردهای خوب تولید فعلی مطابقت دارد.

روند کار بر روی دستگاه های برچسب گذاری چرخشی سفارشی برای برچسب زدن بطری های مخروطی مخروطی

بطری های مخروطی سفارشی خودکار ظروف اشاره شده چرخش برچسب چرخشی جزئیات دستگاه

ظروفی که از کرم خوراک به چرخ ستاره دریافت می شود دقیقاً از هم فاصله دارند و در فاصله مشابه به نقطه برچسب می رسند. هنگام ورود به نقطه برچسب زدن ، سنسور ظرف با سرو موتور شروع می شود و تسمه را فشار می دهید تا برچسب را به آرامی بین پد و تسمه فشار دهید. فوتوسل سنسور برچسب ، فضای بین دو برچسب را تشخیص می دهد و آنها را نگه دارید تا ظرف بعدی بیاید. در ضمن این عملیات چاپهای پیوست چاپ پنوماتیک را انجام می دهد.

پارامتر اصلی دستگاه برچسب گذاری سفارشی با قالب برای نگه داشتن ظروف نوک تیز:

بطری های مخروطی سفارشی خودکار ظروف اشاره شده چرخش برچسب چرخشی جزئیات دستگاه

ماشین برچسب زدن دوار اتوماتیک برای بطری های مخروطی
ظرفیت برچسب زدن (عدد در دقیقه): 40-150 عدد در دقیقه
دقت برچسب زدن (میلی متر): ± 1.0 میلی متر
اندازه برچسب: (L) 20-280 میلی متر (H) 30-140 میلی متر
اندازه مواد: Φ40-Φ100 mm (H) 40-300 mm
رول داخل (میلی متر): Φ76 میلی متر
رول خارج قطر (میلی متر): Φ350 میلی متر
اندازه دستگاه (میلی متر): (L) 2000 * (W) 850 * (H) 1450 (میلی متر)
منبع تغذیه: AC220V 50Hz / 60Hz 1500W

نمونه هایی برای ماشین برچسب دوار سفارشی با قالب های نگهدارنده ظرف

نمونه هایی برای ماشین برچسب دوار سفارشی با قالب های نگهدارنده ظرفنمونه هایی برای ماشین برچسب دوار سفارشی با قالب های نگهدارنده ظرف

کارخانه تولید برچسب زدن ماشین آلات

کارخانه تولید برچسب زدن ماشین آلات

ضمانت: برای همه دستگاه ، یک سال تضمین می کند. (مشکلات مربوط به حوادث ، سو mis استفاده ، سو m استفاده ، آسیب به ذخیره سازی ، سهل انگاری یا تغییر در تجهیزات یا اجزای آن از این ضمانت مستثنی است).

نصب و راه اندازی: پس از ورود ماشین به کارخانه شما ، در صورت نیاز ، تکنسین ما برای نصب و آزمایش دستگاه به محل شما می رود و همچنین کارگر خود را برای کار با دستگاه آموزش می دهد (زمان قطار بستگی به شما کارگر دارد). هزینه ها (بلیط هواپیما ، غذا ، هتل ، هزینه سفر به کشور شما) باید در حساب شما باشد و شما باید 100 دلار در روز برای تکنسین پرداخت کنید. همچنین می توانید برای انجام آموزش به کارخانه ما بروید.

پس از خدمات: در صورت بروز مشکل در دستگاه ، تکنسین ما به محل شما می رود تا در اسرع وقت دستگاه را برطرف کند. هزینه باید در حساب شما باشد.