دستگاه برچسب زدن چسب سرد شیشه پلاستیکی اتوماتیک کامل

مقدمه:

دستگاه برچسب زدن اتوماتیک چسب سرد را می توان به بطری شیشه ای با استفاده از برچسب زدن شراب برچسب شراب با قوطی آلومینیوم با خمیر استفاده کرد.

دستگاه از فولاد ضد زنگ SUS304 و آلیاژ آلومینیوم با درجه بالا ساخته شده است.

موتور استپ وارداتی یا سرو موتور برای اطمینان از سرعت و دقت برچسب گذاری استفاده می شود.

سیستم برق و کنترل عکس از اجزای پیشرفته آلمان ، ژاپن یا تایوان استفاده می کند.

از سیستم کنترل رابط انسان و ماشین PLC استفاده کنید که درک آن آسان است.

دستگاه برچسب زدن چسب سرد شیشه پلاستیکی اتوماتیک کامل

پارامتر فنی:

برچسببرچسب چسب سرد / برچسب کاغذی
حداکثر ظرفیت40-100 دور در دقیقه
قطر بطری20 میلی متر ~ φ120 میلی متر
ارتفاع بطری20 میلی متر ~ 250 میلی متر
طول برچسب10 میلی متر ~ 300 میلی متر
عرض برچسب10 میلی متر ~ 150 میلی متر
ارتفاع بطری ها± 1 میلی متر
شکل بطری ها50 میلی متر ~ 280 میلی متر
شکل بطری هابطری مربع ، گرد ، بیضی ، تخت
قدرت کوره انقباضی1.1 کیلو وات
کاربرددستگاه برچسب زدن چسب

ویژگی های اصلی

1) طیف گسترده ای از برنامه ، می تواند نیازهای برچسب زدن بطری دور یا برچسب زدن نیمه دایره را برآورده کند ، تغییر برچسب زدن بین بطری ساده است ، تنظیم آن آسان است

2) دقت برچسب خوب است ، انحراف نوار مکانیزم اصلاح را تصویب می کند ، نوار منحرف نمی شود ، سه جهت موقعیت برچسب x / y / z و تمایل با هشت درجه آزادی قابل تنظیم است ، و تنظیم هیچ زاویه مرده

3) کیفیت برچسب عالی است ، کمربند الاستیک را فشار دهید ، برچسب صاف است ، بدون چین و چروک است ، کیفیت بسته بندی را بهبود می بخشد.

4) این نرم افزار انعطاف پذیر است ، دستگاه برچسب ایستاده بطری با عملکرد جدا کردن بطری اتوماتیک ارائه می شود ، می تواند در یک دستگاه تولید شود و همچنین می تواند با خط تولید متصل شود.

5) کنترل هوشمند ، ردیابی خودکار فوتوالکتریک ، غیر برچسب گذاری ، تصحیح خودکار غیر استاندارد و تشخیص خودکار برچسب ، جلوگیری از نشت و ضایعات برچسب.

6) پایداری بالا ، تجهیزات پشتیبانی 7 × 24 ساعت کار می کنند ، Mitsubishi PLC ، SIEMENS Touch ، سنسور بطری KEYENCE ، سنسور برچسب با دقت بالا Leuze.

7) تنظیم ساده است ، سرعت برچسب زدن ، سرعت انتقال و سرعت جدا کردن بطری می تواند تنظیم سرعت بدون مرحله را تحقق بخشد ، و تنظیم با توجه به نیاز انجام می شود.

8) قوی و با دوام ، مکانیزم تنظیم سه میله را استفاده کنید ، از ثبات مثلث استفاده کامل کنید ، کل دستگاه جامد و با دوام است. این از فولاد ضد زنگ فول ss304 ساخته شده است ، که مطابق با الزامات تولید GMP است.