کاغذ خراش کاغذ ماشین برچسب زدن خودکار

مقدمه:

1. این سری از محصولات نه تنها برای کاغذ کارتن کیسه ای کیسه ای در صنایع دارویی ، سموم دفع آفات ، مواد غذایی و شیمیایی مناسب هستند.

2. این می تواند به طور خودکار گروه بندی بطری ، ارسال نوار مارک ، جدا کردن برچسب ها به طور همزمان ، برچسب زدن و چاپ خودکار شماره دسته و غیره را به پایان برساند.

3. با استفاده از فن آوری مکانیک ، موتور گشتاور بزرگی را برای رانندگی و سیستم کنترل برنامه کنترل فوتوالکتریک و PLC وارد می کند ، بنابراین برچسب زدن دقیق ، پایدار ، قابل اطمینان و کارایی بالا را تضمین می کند.

امکانات:

با سیستم برچسب گذاری میکرو کامپیوتر ، سریع و پایدار ، مناسب برای کار طولانی مدت با عملکرد بررسی سیستم: برچسب های فاقد یا شکسته ، کنار گذاشتن ، توقف الکترونیکی ، تبدیل فرکانس غیر عادی ، نوار ماشین تحریر فاقد ، می تواند همه را تشخیص دهد و سپس خودکار متوقف می شود.

عملکرد بررسی خودکار ورودی / خروجی ، می تواند تمام سیگنال ها و موتور فوتوالکتریک سیستم را نمایش دهد ، زمان تعمیر را کوتاه کند ، هزینه تعمیر و نگهداری را کاهش دهد.

با کنترل سرعت گام کمتر ، سرعت برچسب گذاری با توجه به سرعت انتقال ، بدون نیاز به حرکت سنسور برچسب گذاری ، به طور خودکار تغییر می کند.

ساخته شده از SUS304 و آلیاژ فارغ التحصیلان ، کاملاً مطابق با الزامات GMP.

نامکاغذ خراش کاغذ ماشین برچسب زدن خودکار
سیستم کنترلصفحه لمسی PLC +
ارتفاع برچسبحداکثر 130 میلی متر
اندازه رول برچسبقطر داخلی φ76 میلی متر ، قطر خارجی حداکثر φ350 میلی متر
دقت، درستی± 1 میلی متر
ظرفیت30-120pcs / min
ولتاژAC 220 ولت ، 50/60 هرتز.
قدرت1.5 کیلووات
GW80 کیلوگرم
بعد، ابعاد، اندازهL1450 میلی متر × W850 میلی متر × H1650 میلی متر
اشیاءاشیایی با سطح صاف یا کمی قوس دار
تابعدستگاه برچسب زدن از SS 304 و آلیاژ کلاس بالا ساخته شده است ، میکرو کامپیوتر را با صفحه لمسی تصویب می کند. این دستگاه برچسب گذاری می تواند روی هر خط تولید نصب شود و یا به صورت جداگانه قابل استفاده باشد و می تواند روش های برچسب گذاری را با توجه به نیاز واقعی تغییر دهد.
این دستگاه می تواند بر روی هر شی با سطح صاف برچسب بچسباند. به عنوان مثال کیف ، جعبه ، کارت ، بطری ، کالاهای سخت افزار و غیره

1. چه نوع دستگاه برچسب گذاری دارید؟

مشتری گرامی ، ما ماشین برچسب زدن اتوماتیک و نیمه اتوماتیک برای ظروف گرد و سطح صاف داریم. بعضی ها برای یک برچسب و برخی دیگر برای دو برچسب یا حتی بیشتر مدل می شوند. و ما می توانیم ماشین را با توجه به شرایط خاص برچسب گذاری شما طراحی کنیم.
بنابراین ، pls در ارسال نیازهای برچسب گذاری خود آزاد شد ، ما راه حل برچسب گذاری رضایت بخشی را به شما ارائه می دهیم.

2. آیا می توانیم ماشین کدگذاری را به تاریخ و تعداد زیادی چاپ اضافه کنیم؟

بله ، شما می توانید برای چاپ حروف و شماره مورد نظر خود ماشین کدگذاری اضافه کنید.
این داغ تمبر است و می تواند حداکثر سه خط چاپ کند.

3. برای بررسی مدل مناسب چه اطلاعاتی را باید ارائه دهیم؟

Pls عکس ظرف و برچسب شما و همچنین ظرف و اندازه برچسب را برای ما ارسال می کند.
Pls همچنین در صورت امکان به ما می گوید که از چه نوع برچسبی استفاده می کنید. (برای آزمایش ، چسب ، می تواند چسب ، چسب گرم ، و غیره چه برچسب رول باشد یا تکه.)
سپس ، به شما اجازه می دهیم مدل مناسب را بررسی کنید.