دستگاه برچسب زدن آستین جمع کننده بطری آب معدنی اتوماتیک

کاربرد

سیستم آستین یک سیستم کاملاً خودکار برچسب زدن آستین جمع کننده برای استفاده و کوچک کردن برچسب های آستین تمام بدنه یا نوارهای آشکار دستکاری در انواع ظرف و شکل های گرد ، مربع ، مستطیل و بیضی شکل با و بدون کانتور است.

هر سیستم آستین شامل یک اپلیکاتور آستین ، یک یا دو ماژول تونل کوچک کننده (بسته به نوع کاربرد) ، یک مولد بخار و یک نوار نقاله از جنس استنلس استیل برای حمل کانتینرها از طریق سیستم است.

سیستم Sleeve به منظور اطمینان از کاربردهای موفقیت آمیز برای مشتریان ، به عنوان یک سیستم یکپارچه ارائه و فروخته می شود.

دستگاه برچسب زدن آستین جمع کننده بطری آب معدنی اتوماتیک

دستگاه برچسب زدن آستین خودکار

انتقال همزمان ، هرگونه تغییر تسمه انتقال به سرعت تمام می شود. در مقایسه با نوع چند لایه سنتی که تعویض و نگهداری آن به بیش از شش ساعت زمان نیاز دارد ، نگهداری آن آسان است و نگهداری آن ساده است ، بنابراین بر تولید تأثیر نمی گذارد.

طراحی هواپیما برش واحد در چین که به ظرف 28 تا 160 میلی متر اعمال می شود. شما هرگز نیازی به تغییر یا اشکال زدایی ندارید. این صفحه همچنین دارای صفحه نمایش منحصر به فرد لمس نور انسان و انسان است ، این بدان معنی است که جستجوی خودکار مکان اصلی و همچنین ایمنی و راحتی است که از سایر محصولات همسان جلوتر است.

صفحه تغذیه برچسب دو برابر ، ارتفاع مناسب که برای برچسب مناسب است. شکل خودکار میکرو کامپیوتر که از تصویب و تنظیم جلوگیری می کند. شما فقط باید آن را کمی فشار دهید ، برچسب به طور خودکار شناسایی و مکان یابی می شود. تغییر برچسب سریع و راحت است. علاوه بر این ، محل برش کاملا دقیق است.

تجهیزات تغذیه برچسب: کنترل همزمان تأمین برچسب ، توانایی تامین 90 متر در دقیقه است ، صفحه عرضه برچسب حجم 500 میلی متر است ، قطر داخلی لوله کاغذ 4 "، 8" ، 10 "است. پیکربندی تغذیه برچسب است پایدار که طول دقیق برچسب و تأمین سریع و سریع برچسب را امکان پذیر می کند.

ستون میانی مرحله به مرحله ساختار برچسب شلیک را اعمال می کند و سرعت آن 150B در دقیقه است.

سر برش تازه طراحی شده از موتور به صورت مرحله به مرحله استفاده می کند که سرعت آن بالا است ، عملکرد دقیق است ، برش منظم است و کوچک شدن آن زیبا است. این طرح با همکاری برچسب ساختار مکان هماهنگ امکان دقت برش در 1 میلی متر را فراهم می کند.

دکمه توقف اضطراری چند نقطه ای توقف اضطراری را در موقعیت مناسب در امتداد تولید تضمین می کند که تولید بی خطر است.

دستگاه برچسب زدن آستین جمع کننده بطری آب معدنی اتوماتیک

تونل کوچک کننده بخار

در مورد بطری های گرد و نامنظم ، بطری های مربعی و بطری های تخت و غیره ، تنظیم و نگهداری اجاق گاز کوچک بخار جدید بسیار آسان است و دارای کوچک شدن است. توزیع درام بخار کم فشار و روش خروجی بخار یکنواخت است و با لوله بدون درز طراحی شده است. نازل به سه بخش قابل تنظیم تقسیم می شود و ارتفاع ، موقعیت و بخار خروجی هر بخش را می توان به ترتیب تنظیم کرد تا بدست آورد کوچک شدن کامل. کل دستگاه از فولاد ضد زنگ با حفظ گرما ساخته شده است ، که علاوه بر صرفه جویی در مصرف مواد ، بلکه با استاندارد ایمنی بین المللی نیز مطابقت دارد. سینی یخ زدایی از فولاد ضد زنگ آب متراکم را جمع می کند. کل دستگاه طراحی ضد آب را با راحتی کار آسان و نگهداری کم.

ویژگی های مولد بخار

آب از طریق پمپ گرداب پتانسیل فشار بالا ساخته شده از مس با زمان کوتاه تأمین آب و سرویس با دوام به مجموعه مولدهای گرمایش الکتریکی کاملاً اتوماتیک تغذیه می شود. یک گلوله شناور برای سطح مایع در مخزن آب ثابت می شود تا ورودی آب به طور خودکار کنترل شود. سیستم کاری همه به طور خودکار کنترل می شود. پس از اتصال 5 دقیقه منبع تغذیه و منبع تغذیه ، می تواند بخار مداوم را با بازده کار بالا تولید کند.

پارامتر اصلی فنی تجهیزات

مورددستگاه برچسب زدن آستین
ظرفیت150 دور در دقیقه (بر اساس 500 میلی لیتر)
FPYبیش از 99.9٪
راندمان تولید کاملبیش از 95٪ (محاسبه 24 ساعته)
قطر قابل استفاده بطری28 میلی متر - 125 میلی متر
طول قابل استفاده از برچسب30 میلی متر - 250 میلی متر
ضخامت قابل استفاده از برچسب0.027mm-0.13mm
مواد برچسبPVC ، PET ، PS
برچسب حجم داخل قطر"4 "(101.6 میلی متر)
برچسب حجم خارج از قطر00500 میلی متر
ولتاژAC380V ، 50HZ ، 3 فاز
خروجی دستگاه آستین برچسب3 کیلو وات
خروجی تونل Steam Shrink0.37 کیلو وات
خروجی مولد بخار18 کیلو وات
فشار بخار1-8 کیلوگرم در سانتی متر مربع
مصرف هوای بخار<25 کیلوگرم در ساعت
ابعاد دستگاهدستگاه آستین برچسب: L2000 * W1100 * H2000mm
وزن750