دستگاه برچسب زدن بطری گرد عمودی

استفاده اساسی از ماشین های برچسب زدن بطری گرد:

برای داروسازی ، مواد غذایی ، لوازم آرایشی و بهداشتی و سایر صنایع برچسب زدن بطری دور ، می توان به هفته و برچسب زدن برچسب نیم دایره چسباند.

چرخ دنده اتوماتیک اختیاری Unscrambler می تواند به طور مستقیم به خط تولید جلویی ، بطری تغذیه اتوماتیک به دستگاه برچسب زدن ، افزایش کارایی متصل شود.

پیکربندی های اختیاری دستگاه های برچسب گذاری کدگذاری روبان ، تاریخ تولید چاپ آنلاین و تعداد دسته ، کاهش روند بسته بندی بطری ، بهبود بهره وری تولید.

دستگاه برچسب زدن بطری گرد عمودی

کاربرد دستگاه برچسب زدن برچسب بطری دور:

برای برچسب: برچسب های چسب ، فیلم چسب ، کد نظارت الکترونیکی ، بارکد و غیره

کاربرد: به سطح محیطی برچسب یا محصول متصل به غشا نیاز دارید.

صنعت: به طور گسترده ای در صنایع غذایی ، پزشکی ، آرایشی ، آرایشی ، الکترونیکی ، فلزی ، پلاستیکی و سایر صنایع استفاده می شود.

کاربرد: برچسب زدن بطری دور PET ، برچسب زدن بطری های پلاستیکی ، غذای کنسرو و غیره.

کاربرد دستگاه برچسب زدن برچسب بطری دور:

* هسته کار می کند: محصول بدنه بطری جدا شده است ، سنسور تشخیص می دهد محصول سیگنال برگشتی را به سیستم کنترل برچسب منتقل می کند ، سیستم کنترل در محل برای کنترل موتور ، برچسب چسبیده به محصول را به عنوان موضوع و برچسب زدن ارسال می کند ، جریان محصول جریان پوشش واحد استاندارد ، پوشش داده شده با محصولات چرخش استاندارد ، برچسب رول است ، یک برچسب متصل به عمل تکمیل شده است.

* روش کار: محصول را قرار دهید (که از طریق خط قابل دسترسی است) -> انتقال محصول (دستگاه به صورت خودکار) -> چند دقیقه دورتر محصولات -> آزمایش محصول -> برچسب گذاری -> پوشش مشخص شده -> محصولات برچسب گذاری را جمع آوری کنید.

جزئیات دستگاه برچسب زدن بطری گرد عمودی

پارامترهای فنی

پارامترهای فنی زیر برای مدل استاندارد ، سایر الزامات و توابع ویژه قابل تنظیم هستند

طول برچسب مناسب (میلی متر): 20 میلی متر ~ 314 میلی متر

عرض برچسب قابل اجرا (عرض کاغذ پشتی / میلی متر): 15 میلی متر ~ 150 میلی متر

قطر محصولات قابل استفاده (برای بطری گرد) و ارتفاع: قطر: φ25 mm ~ φ100 mm

ارتفاع: 25 میلی متر ~ 230 میلی متر

قطر استاندارد رول قابل اجرا (میلی متر): φ280 میلی متر

قطر رول استاندارد قابل اجرا (میلی متر): φ76 میلی متر

دقت برچسب زدن (میلی متر): ± 1 میلی متر

سرعت استاندارد (متر در دقیقه): سروو: 5 ~ 25 متر در دقیقه

قدم زدن: 5 ~ 19 متر در دقیقه

سرعت برچسب زدن (عدد در دقیقه): قدم زدن: 30 ~ 80 قطعه در دقیقه (همراه بطری و اندازه برچسب)

سروو: 40 ~ 120pcs / min

سرعت نوار نقاله (متر در دقیقه): 5 ~ 25 متر در دقیقه

وزن (کیلوگرم): حدود 185 کیلوگرم

فرکانس (هرتز): 50 هرتز

ولتاژ (V): 220 ولت

قدرت (W): 530W (استپ کشش) / 980W (سروو کشش)

ابعاد دستگاه (میلی متر) (L × W × H): 1950 mm × 1100 mm × 1300 mm

جزئیات دستگاه برچسب زدن بطری گرد عمودی

ویژگی های اتوماتیک دستگاه برچسب زدن بطری های گرد:

range طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی ، که می تواند کل محیط برچسب زدن بطری دور یا برچسب نیمه دایره ، تغییر برچسب بطری بین ساده و آسان برای تنظیم را برآورده کند.

♦ برچسب ها مطابق با استاندارد بالا با بای پس تصویب م institutionsسسات اصلاحی ، بدون جاده آسان مشخص شده ، برچسب زدن قسمت هایی از جهت x / y / z و تمایل به سه درجه آزادی قابل تنظیم است ، بدون بن بست را تنظیم کنید ، برچسب ها با بالا مطابقت دارند ؛ برچسب گذاری کیفیت ، استفاده از کمربند استاندارد سرکوب جنسی ، برچسب زدن صاف ، چین و چروک ، بهبود کیفیت بسته بندی ؛

bot بطری های قابل انعطاف ، برچسب گذاری ، بطری های با عملکرد خودکار ، تولید مستقل ، همچنین می توانند به خط تولید متصل شوند.

control کنترل هوشمند ، ردیابی فوتوالکتریک اتوماتیک ، بدون هیچ برچسب زدن شی ، بدون برچسب اصلاح خودکار و تشخیص خودکار برچسب ها ، برچسب ها و برچسب ها برای جلوگیری از نشت زباله ؛

stability پایداری بالا ، صفحه نمایش لمسی پاناسونیک PLC + سوزن چشم پاناسونیک ماتسوشیتا + سنسور برچسب آلمان Leuze متشکل از سیستم های کنترل الکترونیکی پیشرفته ، تجهیزات پشتیبانی 7 × 24 ساعته کار ؛

♦ تنظیم ساده است ، سرعت برچسب زدن ، سرعت انتقال ، بطری تقسیم شده می تواند سرعت مرحله را درک کند ، در صورت لزوم تنظیم کنید ؛

♦ ناهموار ، با استفاده از سه مکانیزم تنظیم ، از مثلث ثبات ، کل جامد و با دوام استفاده کنید.

steel فولاد ضد زنگ و فولاد آلیاژی بالا ، نیازهای تولید GMP را برآورده می کنند ؛

ویژگی های اختیاری:

1. عملکرد کدگذاری / علامت گذاری داغ ؛

2. عملکرد تغذیه خودکار (ترکیبی از محصول در نظر گرفته شده) ؛

3. عملکرد چرخش اتوماتیک (ترکیبی از محصول در نظر گرفته شده) ؛

4. افزایش برچسب زدن دستگاه.

5. محیط برچسب زدن موقعیت برچسب زدن تابع؛

6. سایر ویژگی ها (با توجه به نیاز مشتری).

پیکربندی دستگاه برچسب زدن بطری های گرد عمودی به صورت خودکار

نهناممدلواحدنام تجاری
1سیستم کنترل PLC6ES7212-1A1 تنظیم کنیدSIEMENS
2صفحه لمسی6AV6648-01A1 تنظیم کنیدSIEMENS
3سنسور فوتوالکتریک

(بطری را چک کنید)

FS-N18N1 تنظیم کنیدژاپن KEYENCE
4سنسور فوتوالکتریک

(برچسب مات را بررسی کنید)

GS611 مجموعهلوز آلمان
5سرو موتور2004-RZ08BAIAN1 تنظیم کنیدAmerica AB
6راندن2003-CSD3-08BX21 تنظیم کنیدAmerica AB
7موتور اصلی حمل و نقل90W1: 301 تنظیم کنیدJSCC آلمان
8موتور بطری را فشار دهید40W1: 301 تنظیم کنیدJSCC آلمان
9کنترل کننده ی سرعت25-90W2 مجموعهJSCC آلمان

ساختار ماشین:

ساختار ماشین

نوار نقاله نوع تسمه

این برچسب زن از کمربند صنعتی وارداتی استفاده می کند. بسیار راحت پوشیده می شود بدون کثیف شدن به راحتی و برای عملکرد طولانی مدت. همچنین ممکن است تغییر کند در کمربند مناسب به محصولات بستگی دارد.

سنسور دقیق

برای انجام دقیق محصولات و مکان برچسب بدون تداخل ، از سنسور فیبر نوری سطح بالا استفاده کنید. طراحی منحصر به فرد برای ریل اسلاید ، بسیار متفاوت از طراحی ضعیف سازنده عمومی است.

کیفیت و زیبایی

ساختار اصلی برچسب ساز از فولاد ضد زنگ S304 با فرآیند آنودایز و آلومینیوم با کیفیت بالا تولید شده است. این استاندارد GMP مطابقت دارد که تعمیر و نگهداری آسان و دوام طولانی مدت را فراهم می کند. زنجیره بالایی ساخته شده توسط مواد زنجیره ای FRP و ریل راهنمای UPE سخت پوشیده شده برای سیستم نوار نقاله به گونه ای طراحی شده است که از ظاهر محصول محافظت شده و عملکردی کارآمد دارد. همچنین با سالها استفاده طولانی مدت قابل اعتماد افزایش می یابد.

تنظیم مکانیسم ساده

تنظیم کوچک یا بزرگ گسترده ای را که مجهز به مکانیزم چرخ دستی است برای تنظیم آسان اپلیکاتور فراهم می کند. این همچنین می تواند برچسب گذاری صاف و صاف را به اندازه محصول و موقعیت برچسب گذاری با تنظیم مناسب ایستگاه بسته بندی بستگی داشته باشد.

پایه ماشین سفت و سخت

پایه های دو فوت مربع از فولاد ضد زنگ ساخته شده است. ثابت است و فضای زیادی را نمی گیرد. هنگام کار برچسب ، این لرزه ایجاد نمی کند و بر روی برچسب زدن تأثیر نمی گذارد.

تحرک انعطاف پذیر

کرچک تحرک و مهره ثابت کننده فولاد ضد زنگ برای جابجایی انعطاف پذیر ماشین آلات جهت پشتیبانی از خط تولید دیگری طراحی شده است. بنابراین ، این مزایای سرمایه گذاری را افزایش می دهد.

بسته بندی: هر دستگاه توسط فیلم PO پیچیده شده ، سپس در جعبه چوبی استاندارد بسته بندی می شود.

سرب تولید: 20 روز کاری پس از دریافت پیش پرداخت 30٪ ، 70٪ پرداخت دیگر قبل از حمل و نقل جمع آوری شده است

ضمانت: برای همه دستگاه ، یک سال برای تضمین ادعا می کند. (مشکلات مربوط به تصادفات ، سو mis استفاده ، از گارانتی مستثنی هستند)
سوisa استفاده ، آسیب ذخیره سازی ، سهل انگاری ، یا تغییر در تجهیزات یا اجزای آن. همچنین قسمت یدکی آسان شکسته شامل ضمانت نمی شود)

نصب و راه اندازی: پس از ورود دستگاه به کارخانه شما ، در صورت نیاز ، تکنسین ما برای نصب و آزمایش دستگاه و همچنین آموزش کارگر شما برای کار با دستگاه به محل شما می رود (زمان قطار بستگی به شما کارگر دارد). هزینه ها (بلیط هواپیما ، غذا ، هتل ، هزینه سفر به کشور شما) باید به حساب شما باشد و شما باید 100 دلار در روز برای تکنسین پرداخت کنید. همچنین می توانید برای انجام آموزش به کارخانه ما بروید.

پس از خدمات: در صورت بروز مشکل در دستگاه ، تکنسین ما به محل شما می رود تا در اسرع وقت دستگاه را تعمیر کند. هزینه باید در حساب شما باشد.