تجهیزات برچسب زدن ظروف پلاستیکی بطری های شراب دو سر

قابل اعتماد بطری های شیشه ای دور ظروف پلاستیکی ماشین آلات برچسب زدن شراب دو سر بدن برچسب تجهیزات برچسب خودکار

ظروف پلاستیکی برچسب ظروف پلاستیکی دو سر شراب جزئیات تجهیزات

ویژگی های محصول در دستگاه های برچسب زدن بطری های دو هد

1. دستگاه برچسب زدن اتوماتیک دو طرفه برای بطری های مربعی یا بطری های تخت با دو علامت یا یک علامت مناسب است.

2. دستگاه با قدرت و ساختار تقویت کننده بزرگ طراحی شده است. کمربند شکل می تواند مایل باشد ، و سر برچسب را می توان در هشت جهت تنظیم کرد ، بنابراین دستگاه را می توان با موفقیت در چند دقیقه برای هر بطری تنظیم کرد.

3. فشار بین محور فعال و غلتک پرس را می توان تنظیم کرد ، بنابراین جهت حرکت برچسب را می توان آزادانه تنظیم کرد. برچسب فقط انعطاف پذیر فشار می آورد بدون اینکه باعث ایجاد اعوجاج شود.

4. سر برچسب از ساختار غلتک های دو پرس استفاده می کند .این تضمین می کند که برچسب محکم کشیده شده اما به دلیل زیر برش کاغذ شکسته نشده است ، کلاچ جدا شده فشار را متعادل می کند.

5. صفحه لمسی مبتنی بر رابط انسانی به زبان چینی و انگلیسی با سیستم کمک آنلاین کارکردن ماشین برای کارگران را آسان می کند. کمربند مطبوعاتی به خط اصلی حمل و نقل متصل می شود ، بنابراین باعث می شود که دو خط حمل و نقل همزمان همزمان کار کنند .

6. دستگاه از موتور سرور معروف استفاده می کند ، بنابراین کنترل واقعی حلقه بسته را درک می کند و وقتی دستگاه از موتور پله ای استفاده می کند ، از پدیده "راه رفتن کور" جلوگیری می کند. ساختار شکل به طور خاص طراحی شده است ، بنابراین چیز دارای برچسب می تواند دقیقا قرار گیرد و برچسب گذاری شود.

7. رمزگذار چند کاناله موقعیت برچسب گذاری را دقیقاً با سرعت بالا تشخیص می دهد. برچسب پس از قرار دادن بر روی بطری توسط یک فلپ فشار داده می شود و توسط غلطک های اسفنجی فعال و منفعل فشار داده می شود. بنابراین هنگامی که برچسب گیر کرده است ، هیچ مثانه هوا ندارد. مخصوصاً برای بطری های کریستالی که با برچسب های شفاف برچسب خورده اند ، قابل استفاده است.

8. مجموعه اختیاری رانندگی هوا و برچسب غلتکی می تواند بطری های گرد را دقیقاً برچسب گذاری کند.

انواع بطری ها

انواع بطری ها

نمودار دو طرفه اتوماتیک دو طرفه به علاوه دستگاه برچسب زدن بطری گرد

نمودار دو طرفه اتوماتیک دو طرفه به علاوه دستگاه برچسب زدن بطری گردنمودار دو طرفه اتوماتیک دو طرفه به علاوه دستگاه برچسب زدن بطری گرد

داده های تکنیک

سرعت تولید40m / min (80-200PCS / min)
دقت برچسب زدن± 1 میلی متر
حداکثر عرض برچسب200 میلی متر
قطر بطریضخامت ≤30 میلی متر ارتفاع ≤500 میلی متر
قطر داخلی برچسبΦ76.2 میلی متر
قطر بیرونی برچسبΦ350 میلی متر
ارتفاع خط نوار نقاله
صفحه زنجیره ای به زمین
900 میلی متر ± 50 میلی متر (می تواند با توجه به نیاز مشتری تولید شود)
پاو380/220 ولت 50 هرتز 3000 وات
فشار عملیاتی3-5 کیلوگرم 30 لیتر در دقیقه
وزن400 کیلوگرم
اندازه L * W * H3048 * 1400 * 1650 میلی متر

نقاشی سه بعدی

پیکربندی اصلی

نهنامنام تجاریتعدادتذکر
1سرو موتوردلتا2 ستتایوان
2درایور سروودلتا2 ستتایوان
3صفحه لمسیWECON1 مجموعهشانگهای
4موتور حمل و نقلژوجیانگ1 مجموعهشانگهای
5چشم برقی را برچسب بزنیدTECO1 مجموعهتایوان
6چشم برقی EUTسنسور داده2 ستایتالیا
7PLCپاناسونیک2 ستژاپن
8مواد فولاد ضد زنگپاناسونیک1 مجموعهژاپن
9کابینت استیل304گیگابایت
10چشم برقی را برچسب بزنیدJJZ1شانگهای

پیکربندی اصلی
ضمانت: برای همه دستگاه ، یک سال برای تضمین ادعا می کند. (مشکلات مربوط به تصادفات ، سو mis استفاده ، از گارانتی مستثنی هستند)
سوisa استفاده ، آسیب ذخیره سازی ، سهل انگاری ، یا تغییر در تجهیزات یا اجزای آن. همچنین قطعات یدکی شکسته آسان در ضمانت نامه گنجانده نشده است)

نصب و راه اندازی: پس از ورود دستگاه به کارخانه شما ، در صورت نیاز ، تکنسین ما برای نصب و آزمایش دستگاه و همچنین آموزش کارگر شما برای کار با دستگاه به محل شما می رود (زمان قطار بستگی به شما کارگر دارد). هزینه ها (بلیط هواپیما ، غذا ، هتل ، هزینه سفر به کشور شما) باید در حساب شما باشد. شما باید روزانه 100 دلار برای تکنسین پرداخت کنید. همچنین می توانید برای انجام آموزش به کارخانه ما بروید.

پس از خدمات: در صورت بروز مشکل در دستگاه ، تکنسین ما در اسرع وقت به محل شما می رود تا دستگاه را برطرف کند. هزینه باید در حساب شما باشد.