برچسب اتوماتیک برچسب چسب بطری گرد

مقدمه

لباس دستگاه برچسب زدن بطری دور برای برچسب زدن بطری گرد. با استفاده از موتور پله ای یا سروو موتور برای ایجاد یک کاهش بهتر ، از کنترل برنامه ریزی شده PLC ، ارسال برچسب تشخیص برق عکس استفاده کنید. می توان به دستگاه برچسب زدن به صورت آنلاین ، برای برچسب زدن محصولات آنلاین یا برچسب سطح خارج کارتن بسته بندی ، متصل شد. برچسب زدن ضد جعلی. به طور مستقیم در خط تولید ، یا ماشین بسته بندی ، برای کنترل به تنهایی یا کنترل باند ، تحقق برچسب زدن خودکار مونتاژ می شود.

برای برچسب زدن اتوماتیک روی بطری های گرد ، مربعی ، تخت برای داروها ، مواد شیمیایی روزانه ، صنایع غذایی و آشامیدنی.

برچسب به طور خودکار اندازه برچسب و مکان مناسب روی بطری را تشخیص می دهد و پارامترهای مناسب برچسب گذاری را تنظیم می کند - یک ویژگی بسیار مفید برای کاربران دارای چندین محصول برای برچسب زدن.

برچسب اتوماتیک برچسب چسب بطری گرد

پارامتر فنی

سرعت برچسب زدن1500-6000bph ، قابل تنظیم است
قطر بطریزیر 120 میلی متر
عرض برچسب10-200 میلی متر
طول برچسب10-400 میلی متر
خطای برچسب± ± 0.5 میلی متر
قطر رول برچسبقطر داخلی حلقه: 76 میلی متر قطر بیرونی حلقه: حداکثر 360 میلی متر
وزن خالص550 کیلوگرم
اندازه های کانتور3000 * 1500 * 1700 میلی متر

ویژگی های فنی و کاربرد:

1. برچسب های خروجی توسط موتور گام و موتور پله ای دقیق با استفاده از فن آوری آلمان بر روی برچسب زدن هدایت می شوند. با ثبات تر ، و با دقت بالا برچسب گذاری ، سرعت سریع تر. همیشه سیگنال صحیح را نگه دارید.

2. نوار نقاله با کیفیت خوب ، پایدار و دقیق ، با عمر طولانی استفاده می شود. هر طول برچسب زدن برچسب ، اقتباس از عکس و ترکیب PLC برای محاسبه خودکار ، طول را می توان با صفحه لمسی اصلاح کرد ، مناسب برای استفاده.

3. برچسب های تغذیه دستگاه بافر را برای حل مشکل برچسب آسان حل می کنند. ساخت و سازه و اجزای قاب فولاد ضد زنگ با کیفیت خوب استاندارد است. داخلی کابینت کنترل بزرگتر ، تجهیزات الکتریکی با پراکندگی حرارتی خوب ، تشخیص آسان است.

4. طراحی انسانی ، آسیب کمتر ، مناسب برای نگهداری. پایین تجهیزات با قلاب ، پای شاخ ، مناسب برای پشتیبانی و جابجایی آسان.

5. می تواند با کل خط تولید یا مستقل برای استفاده متصل شود.

برچسب اتوماتیک برچسب چسب بطری گرد

به سطح محیطی برچسب زدن بطری دور کلاس جسم اعمال می شود ، می تواند به یک استاندارد و دو استاندارد متصل شود ، فاصله دو استاندارد عقب را می توان به صورت انعطاف پذیر تنظیم کرد ، مانند بطری های دور آب ژل ، قوطی ها و سایر برچسب های دور غذا ، به طور گسترده استفاده می شود در صنایع آرایشی ، غذایی ، دارویی ، ضد عفونی کننده و سایر صنایع.

ابزار تشخیص اختیاری محیطی اختیاری را می توان در سطح محیطی با برچسب گذاری محل مشخص شده تحقق یافت.

چاپگر نوار اختیاری و چاپگر جوهر افشان برای دستیابی به تاریخ تولید چاپ شده بر روی برچسب و اطلاعات دسته ای برای دستیابی به برچسب گذاری - یکپارچه سازی وقفی.

کاربرد

1 ، برای برچسب: برچسب های چسب ، فیلم چسب ، کد نظارت الکترونیکی ، بارکد و غیره

2 ، کاربرد: قطر بطری دور 30 میلی متر ~ 90 میلی متر

3 ، صنعت: به طور گسترده ای در دارو ، غذا ، اسباب بازی ، لوازم آرایشی و سایر صنایع استفاده می شود.

4 ، کاربرد: برچسب زدن بطری ضد عفونی ، برچسب دو استاندارد ژل ، بطری های شراب قرمز برچسب گذاری موقعیت
و غیره

برچسب اتوماتیک برچسب چسب بطری گرد

شرح

1. قدرتمند ، همان دستگاه را می توان در یک طبقه از اشیا label برچسب زدن بطری دور و استاندارد دو برابر استاندارد برچسب ، فاصله دو استاندارد را می توان انعطاف پذیر تنظیم کرد. دستگاه تشخیص موقعیت مکانی محیطی اختیاری را می توان در تابع برچسب گذاری موقعیت یابی سطح نشان داد.

2. برچسب ها با هم تداخل دارند و فشار بالا مکانیسم تنظیمات بالا است که ترکیبی از مکانیزم موقعیت 3 محور ، برای جلوگیری از نوسانات در بطری ، بهبود دقت برچسب زدن ؛

3. بطری اتوماتیک ، با استفاده از سازمان بطری های دقیقه بهار به طور موثر خطای ناشی از خود بطری زیر بطری را از بین می برد
صاف نیست ، ثبات را بهبود می بخشد

4. این مجهز به رابط انگلیسی و سیستم کنترل PLC از عملکرد راحت ، رابط انسان و ماشین با عامل است
توابع ، تغییر پارامتر بصری ، تعویض آسان توابع مختلف را آموزش می دهد.

5. کنترل هوشمند ، ردیابی خودکار فوتوالکتریک ، بدون هیچ شی بدون برچسب گذاری ، بدون برچسب اصلاح خودکار و تشخیص خودکار برچسب ها ، برچسب ها و تخلیه برای جلوگیری از هدر رفتن برچسب ها ؛

6. سلامت جامد ، تولید اولیه آلومینیوم ساخته شده از فولاد ضد زنگ و شرکت با کیفیت بالا ، مطابق با نیازهای تولید GMP ؛

7. با عملکرد خاموش کردن خودکار ، عملکرد شمارش تولید ، عملکرد صرفه جویی در مصرف انرژی (بدون تولید در زمان تعیین شده ، دستگاه به طور خودکار به حالت آماده به کار صرفه جویی در مصرف انرژی) ، دهید ، تنظیمات تعداد تولید ، عملکرد حفاظت تنظیم پارامتر

برچسب اتوماتیک برچسب چسب بطری گرد

روند کار

* هسته کار می کند: قرار دادن محصول به نوار نقاله ، در آژانس های زیر بطری ، زیر آژانس ها محصولات را بطور جداگانه بطری می کنند ، سنسور تشخیص می دهد محصول سیگنال برگشتی را به سیستم کنترل برچسب ارسال می کند ، سیستم کنترل برای کنترل موتور مربوطه ارسال برگه و به موقعیت برچسب زدن محصول الصاق شود ، در حالی که بیش از حد استاندارد ، یک برچسب عمل پیوست کامل شده است.

* روش کار: نوار نقاله محصول را (که از طریق خط قابل دسترسی است) قرار دهید -> تحویل محصول -> چند دقیقه دورتر محصولات -> آزمایش محصول -> موقعیت یابی محصول -> برچسب گذاری و نشانه های پوشیده شده -> محصولات برچسب گذاری را جمع آوری کنید.